Szervezet

Magyar Vízilabda Szövetség
Budapest, Margitsziget
Hajós Alfréd Sportuszoda H-1391 Budapest, Pf. 250
Tel: +36 1 349 23 57 +36 70 430 70 10
Email: waterpolo@waterpolo.hu
Vári Attila elnök waterpolo@waterpolo.hu
Dr. Beck György társelnök
Dr. Molnár Tamás alelnök
Benedek Tibor elnökségi tag
Biros Péter elnökségi tag
Dr. Boros Tamás elnökségi tag
Dr. Faragó Tamás elnökségi tag
Gergely István elnökségi tag
Dr. Hoffmann Tamás elnökségi tag
Kovács István elnökségi tag
Magyar József elnökségi tag
Nyíri Zoltán elnökségi tag
Pázmányi Gábor elnökségi tag
Dr. Szívós István elnökségi tag
Tóth Sándor elnökségi tag
Dr. Martin György tiszteletbeli elnök
Dr. Salamon Ferenc tiszteletbeli elnökségi tag
Kollár Edina főtitkár waterpolo@waterpolo.hu
Dr. Szívós István utánpótlás igazgató waterpolo@waterpolo.hu
Kásás Zoltán képzési igazgató kasas@waterpolo.hu
Merész András sportszakmai igazgató waterpolo@waterpolo.hu
Györe Zsuzsa zsuzsa@waterpolo.hu
Biró Dávid nemzetközi referens international@waterpolo.hu
Bindes Bence projekt manager bindes@waterpolo.hu
Miskolczi Balázs projekt manager balazs.miskolczi@waterpolo.hu
Subasitz Mihály nemzetközi versenyigazgató waterpolo@waterpolo.hu
Tóth Szabolcs projekt manager toth.szabolcs@waterpolo.hu
Pataki Krisztina gazdasági vezető pataki@waterpolo.hu
Hábel Zsombor Mátyás gazdasági főmunkatárs habel@waterpolo.hu
Cséki Tünde gazdasági munkatárs cseki.tunde@waterpolo.hu
Darvas Mariann gazdasági munkatárs darvas.mariann@waterpolo.hu
Az MVLSZ gazdasági osztályán az ügyfélfogadási idő, hétfőn, szerdán és csütörtökön 08:00-től, 15:00 óráig tart.
Kőnig Kiss Judit versenyiroda vezető versenyiroda@waterpolo.hu
Blum Dániel versenyirodai referens daniel.blum@waterpolo.hu
Bohanek Enikő versenyirodai referens toth@waterpolo.hu
Hangay Zsolt versenyirodai referens hangay.zsolt@waterpolo.hu
Az MVLSZ Versenyiroda nyitvatartási ideje hétfő és csütörtök 09:00-15:00 óráig.
Dr. Boros Tamás elnök
dr. Ugrin Tamás tag
Subasitz Mihály tag
dr. Fekete Balázs tag
dr. Ugrin Tamás elnök vb@waterpolo.hu
Szentgyörgyi Ferenc tag vb@waterpolo.hu
dr. Halász Miklós tag vb@waterpolo.hu
Fodor Rajmund titkár vb@waterpolo.hu
dr. Fekete Balázs elnök jb@waterpolo.hu
Németh András tag
Kovács Cs. Tamás tag
Subasitz Mihály elnök eb@waterpolo.hu
Székely Zoltán tag
Novotta Sándor tag
Kosztolánczy György tag
Dr. Salamon Ferenc tiszteletbeli tag
Dr. Martin György tiszteletbeli tag
dr. Deák Péter elnök
dr. Darida János tag
dr. Tóth D. Béla tag
dr. Helembai Gabor tag
dr. Ferenczy Tamás tag
dr. Ugrin Tamás tag
dr. Szabóki Árpád tag
dr. Bényi Szabolcs elnök
Molnár Péter tag
Dr. Tim Gábor tag
Dr. Kállai Sándor elnök
Nagy Viktória tag
Auth Róbert tag
Lévai Balázs TAO ellenőrzés +36-1-325-1774 balazs.levai@waterpolotao.hu
Baktai Mónika TAO ellenőrzés +36-1-325-1795 monika.baktai@waterpolotao.hu
László Nikoletta TAO ellenőrzés +36-1-325-1746 nikoletta.laszlo@waterpolotao.hu
Bokor Brigitta TAO ellenőrzés brigitta.bokor@waterpolotao.hu
Varga Dóra TAO bírálatok dora.varga@waterpolotao.hu
Dr. Debre Magdolna TAO iroda jogász magdolna.debre@waterpolotao.hu
Őrhegyi István TAO adminisztrátor istvan.orhegyi@waterpolotao.hu
Matola Petra TAO bírálatok petra.matola@waterpolotao.hu
Csapliczky Zsolt TAO adminisztrátor zsolt.csapliczky@waterpolotao.hu
Fábián Monika marketing fabian.monika@teamforce.hu
Mezei János marketing mezei@waterpolo.hu
Amler Zoltán főmunkatárs, szerkesztő amler@waterpolo.hu
Madar Dávid fotós madard@gmail.com
Oláh Andrea kommunikációs munkatárs olah.andrea@waterpolo.hu
Németh Attila Budapesti Igazgatóság ig.budapest@waterpolo.hu
Kosztolánczy György Budapesti Igazgatóság ig.budapest@waterpolo.hu
Roszik Ágnes Budapesti Igazgatóság ig.budapest@waterpolo.hu
Kádár József Csongrádi Igazgatóság kadarjozsef52@gmail.com
Lukács Gergely Dunántúli Igazgatóság lukacsg12@gmail.com
Szentgyörgyi Ferenc Dunántúli Igazgatóság szentgyörgyi.ferenc@gmail.com
Erdei János Északi Igazgatóság erdeijani@t-online.hu