Szervezet

Magyar Vízilabda Szövetség
Budapest, Margitsziget
Hajós Alfréd Sportuszoda H-1391 Budapest, Pf. 250
Tel: +36 1 349 23 57 +36 70 430 70 10
Email: waterpolo@waterpolo.hu
Dr. Kemény Dénes elnök waterpolo@waterpolo.hu
Dr. Beck György társelnök
Dr. Molnár Tamás alelnök
Vári Attila alelnök
Benedek Tibor elnökségi tag
Biros Péter elnökségi tag
Dr. Boros Tamás elnökségi tag
Dr. Faragó Tamás elnökségi tag
Gergely István elnökségi tag
Dr. Hoffmann Tamás elnökségi tag
Kovács István elnökségi tag
Magyar József elnökségi tag
Nyíri Zoltán elnökségi tag
Pázmányi Gábor elnökségi tag
Dr. Szívós István elnökségi tag
Tóth Sándor elnökségi tag
Nemcsik Balázs ügyvezető waterpolo@waterpolo.hu
Hesz Máté főtitkár waterpolo@waterpolo.hu
Dr. Szívós István utánpótlás igazgató waterpolo@waterpolo.hu
Kásás Zoltán képzési igazgató kasas@waterpolo.hu
Merész András sportszakmai igazgató waterpolo@waterpolo.hu
Györe Zsuzsa operatív igazgató zsuzsa@waterpolo.hu
Széky Anna project manager szeky@waterpolo.hu
Biró Dávid nemzetközi referens international@waterpolo.hu
Bindes Bence projekt manager bindes@waterpolo.hu
Bréda Tamás projekt manager breda@waterpolo.hu
Szakál Dorina irodavezető szakal@waterpolo.hu
Miskolczi Balázs projekt manager balazs.miskolczi@waterpolo.hu
Subasitz Mihály nemzetközi versenyigazgató waterpolo@waterpolo.hu
Tóth Szabolcs projekt manager toth.szabolcs@waterpolo.hu
Pataki Krisztina gazdasági vezető pataki@waterpolo.hu
Hábel Zsombor Mátyás gazdasági főmunkatárs habel@waterpolo.hu
Cséki Tünde gazdasági munkatárs cseki.tunde@waterpolo.hu
Darvas Mariann gazdasági munkatárs darvas.mariann@waterpolo.hu
Az MVLSZ gazdasági osztályán az ügyfélfogadási idő, hétfőn, szerda és csütörtökön 08:00-től, 15:00 óráig tart.
Kőnig Kiss Judit versenyiroda vezető versenyiroda@waterpolo.hu
Hangay Zsolt versenyirodai referens hangay.zsolt@waterpolo.hu
Kovács Dániel versenyirodai referens kovacsd@waterpolo.hu
Tóth Enikő versenyirodai referens toth@waterpolo.hu
Az MVLSZ Versenyiroda nyitvatartási ideje hétfő és csütörtök 09:00-15:00 óráig.
Dr. Boros Tamás elnök
Dr. Marosvári Attila tag
Molnár Péter tag
Székely Balázs tag
Dr. Marosvári Attila elnök vb@waterpolo.hu
Szentgyörgyi Ferenc tag vb@waterpolo.hu
dr. Halász Miklós tag vb@waterpolo.hu
Mucskai Péter titkár vb@waterpolo.hu
Székely Balázs elnök jb@waterpolo.hu
Németh András tag
Kovács Cs. Tamás tag
Molnár Péter elnök eb@waterpolo.hu
Székely Zoltán tag
Novotta Sándor tag
Kosztolánczy György tag
Dr. Salamon Ferenc tiszteletbeli tag
Dr. Martin György tiszteletbeli tag
dr. Deák Péter elnök
dr. Darida János tag
dr. Tóth D. Béla tag
dr. Helembai Gabor tag
dr. Ferenczy Tamás tag
dr. Ugrin Tamás tag
dr. Szabóki Árpád tag
Dr. Marosvári Attila elnök
Molnár Péter tag
Dr. Tim Gábor tag
Dr. Kállai Sándor elnök
Nagy Viktória tag
Auth Róbert tag
Lévai Balázs TAO ellenőrzés +36-1-325-1774 balazs.levai@waterpolotao.hu
Baktai Mónika TAO ellenőrzés +36-1-325-1795 monika.baktai@waterpolotao.hu
László Nikoletta TAO ellenőrzés +36-1-325-1746 nikoletta.laszlo@waterpolotao.hu
Bokor Brigitta TAO ellenőrzés brigitta.bokor@waterpolotao.hu
Dr. Miskolczi Orsolya TAO bírálatok +36-70-430-70-02 orsolya.miskolczi@waterpolotao.hu
Nepusz Anita TAO bírálatok anita.nepusz@waterpolotao.hu
Varga Dóra TAO bírálatok dora.varga@waterpolotao.hu
Dr. Debre Magdolna TAO iroda jogász magdolna.debre@waterpolotao.hu
Őrhegyi István TAO adminisztrátor istvan.orhegyi@waterpolotao.hu
Fábián Monika marketing fabian.monika@teamforce.hu
Mezei János marketing mezei@waterpolo.hu
Ágai Kis András sajtófőnök agai@waterpolo.hu
Amler Zoltán Újságíró, szerkesztő amler@waterpolo.hu
Madar Dávid fotós madard@gmail.com
Oláh Andrea kommunikációs munkatárs olah.andrea@waterpolo.hu