Műsor - 2024. 11.
ID IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉG CSAPAT EREDMÉNY HELYSZÍN
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
84745 2024. 11. 10:00 SZVPS Vasas SC 13-7 Tiszavirág uszoda, Szeged
84939 2024. 11. 10:00 Fehérvár VSE KESI 9-11 Székesfehérvár
84743 2024. 11. 10:30 Honvéd KSI SE 19-18 Tüzér utca
84740 2024. 11. 11:00 Kaopsvári VK FTC-Telekom 4-12 Kaposvár
84741 2024. 11. 11:15 BVSC-Zugló Tigra-Zf-Eger 11-9 Szőnyi út
84938 2024. 11. 14:00 AVUS CPVSE 12-9 Szombathely
84744 2024. 11. 14:30 UVSE I. Szolnoki Dózsa 10-4 Hajós 33m-es
84742 2024. 11. 16:00 Genesys OSC Újbuda PSN ZRT. 14-11 Nyéki I. - fedett
Fiú Ifjúsági Országos A2
81117 2024. 11. 12:30 TVSE III.kerületi TVE 8-9 Tatabánya
81112 2024. 11. 13:00 UVSE II. Százhalombattai VSE. 26-5 Hajós 33m-es
81114 2024. 11. 13:00 Genesys OSC Újbuda11 Sportliget SE 16-6 Nyéki I. - fedett
81115 2024. 11. 13:00 Soproni VSE Balaton VK 14-12 Sopron
81113 2024. 11. 13:30 DFVE GYVSE UNI-GYŐR 9-19 Dunaújváros
81116 2024. 11. 16:45 KVSE Dunakanyar Waterpolo 14-10 Nagykanizsa
Fiú Serdülő Országos Bajnokság
84809 2024. 11. 00:00 Honvéd KSI SE
84956 2024. 11. 11:00 AVUS CPVSE 10-6 Szombathely
84811 2024. 11. 11:15 SZVPS Vasas SC 8-3 Tiszavirág uszoda, Szeged
84807 2024. 11. 12:30 BVSC-Zugló Tigra-Zf-Eger 9-11 Szőnyi út
84957 2024. 11. 12:30 Fehérvár VSE KESI 8-12 Székesfehérvár
84806 2024. 11. 13:30 Kaposvári VK FTC-Telekom 4-23 Kaposvár
84808 2024. 11. 17:30 Genesys OSC Újbuda PSN ZRT. 19-11 Nyéki I. - fedett
84810 2024. 11. 17:30 UVSE I. Szolnoki Dózsa 6-12 Hajós 33m-es
Fiú Serdülő Országos A2
81323 2024. 11. 11:00 DFVE GYVSE UNI-GYŐR 4-22 Dunaújváros
81327 2024. 11. 11:15 TVSE III.kerületi TVE 17-8 Tatabánya
81322 2024. 11. 11:30 UVSE II. Százhalombattai VSE. 29-4 Hajós 33m-es
81324 2024. 11. 11:30 Genesys OSC Újbuda11 Sportliget SE 17-8 Nyéki I. - fedett
81326 2024. 11. 14:00 KVSE Dunakanyar Waterpolo 11-6 Nagykanizsa
81325 2024. 11. 15:30 Soproni VSE Balaton VK 13-7 Sopron
Fiú Gyermek Országos Bajnokság
84875 2024. 11. 00:00 Honvéd KSI SE
84873 2024. 11. 10:00 BVSC-Zugló Tigra-Zf-Eger 19-5 Szőnyi út
84975 2024. 11. 11:15 Fehérvár VSE KESI 8-3 Székesfehérvár
84872 2024. 11. 12:15 Kaposvári VK FTC-Telekom 7-21 Kaposvár
84877 2024. 11. 12:30 SZVPS Vasas SC 8-10 Tiszavirág uszoda, Szeged
84974 2024. 11. 12:30 AVUS CPVSE 17-10 Szombathely
84874 2024. 11. 14:30 Genesys OSC Újbuda PSN ZRT. 7-3 Nyéki I. - fedett
84876 2024. 11. 16:00 UVSE I. Szolnoki Dózsa 14-4 Hajós 33m-es
Fiú Gyermek Országos A2
81400 2024. 11. 10:00 UVSE II Százhalombattai VSE. 19-6 Hajós 33m-es
81402 2024. 11. 10:00 Genesys OSC Újbuda11 Sportliget SE 7-6 Nyéki I. - fedett
81405 2024. 11. 10:00 TVSE III.kerületi TVE 11-8 Tatabánya
81401 2024. 11. 12:15 DFVE GYVSE UNI-GYŐR 6-21 Dunaújváros
81403 2024. 11. 14:15 Soproni VSE Balaton VK Sopron
81404 2024. 11. 15:30 KVSE Dunakanyar Waterpolo 10-6 Nagykanizsa
Budapesti Felnőtt
82978 2024. 11. 10:00 FTC-Masters III.kerületi TVE 7-11 Népliget
82981 2024. 11. 16:00 WPBSE RETR-O-SC 8-10 Tüskecsarnok uszoda
82975 2024. 11. 17:00 ELTE-BEAC Oázis SC 2. 16-5 Komjádi
82976 2024. 11. 17:00 BVSC-Zugló Oázis SC 10-23 Szőnyi út 50-es sátor
82974 2024. 11. 18:00 ASI DSE MAPEI OSC 15-9 III. ker. TVE uszoda
82979 2024. 11. 18:00 HETE HTSC 15-10 Kőér u.
82980 2024. 11. 18:00 Új-Hullám SE SE SK 5-8 Szőnyi út 50-es sátor
82983 2024. 11. 18:00 YBL WPC Polo Academy SC 17-5 Komjádi
82977 2024. 11. 19:00 Szent István Polo MAFC-BME INFINITYN 8-12 Hajós 33m-es
82982 2024. 11. 19:00 YBL JUNIOR PVSE-JogÁszok 16-8 Komjádi
DVL Gyermek IV.
84684 2024. 11. 14:00 AVUS TVSE 4-9 Tatabánya
84717 2024. 11. 14:00 Soproni VSE CVK 12-5 Székesfehérvár
84685 2024. 11. 15:00 PSN ZRT. Kaposvári VK 13-2 Tatabánya
84718 2024. 11. 15:00 DFVE FVSE 13-15 Székesfehérvár
84686 2024. 11. 16:00 GYVSE UNI-GYŐR Balaton VK 3-15 Tatabánya
84714 2024. 11. 16:00 Soproni VSE KVSE 9-8 Székesfehérvár
84687 2024. 11. 17:00 TVSE Kaposvári VK 9-4 Tatabánya
84715 2024. 11. 17:00 FVSE CVK 10-4 Székesfehérvár
84688 2024. 11. 18:00 Balaton VK PSN ZRT. 5-5 Tatabánya
84716 2024. 11. 18:00 KVSE DFVE 8-17 Székesfehérvár
84689 2024. 11. 19:00 AVUS GYVSE UNI-GYŐR 12-3 Tatabánya