ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság | |||||
76068 | 2022. 4. 11:15 | FVSE | Soproni VSE | 22-10 | Székesfehérvár |
76476 | 2022. 4. 11:15 | SZVPS | UVSE I. | 10-9 | Tiszavirág uszoda, Szeged |
76066 | 2022. 4. 12:30 | Sportliget SE | Genesys OSC Újb. (k) | 8-13 | Szőnyi út 50-es sátor |
76069 | 2022. 4. 12:30 | Dunakanyar Waterpolo | TVSE | 4-17 | Szentendrei V8 |
76474 | 2022. 4. 12:30 | KSI SE | Vasas SC | 14-6 | Széchy T. u. Margitsz. |
76475 | 2022. 4. 12:30 | BVSC-Zugló | FTC-Telekom | 15-11 | Szőnyi út |
75986 | 2022. 4. 13:00 | Váci VSE | AQUA SE | 11-13 | Vác |
75988 | 2022. 4. 13:00 | Polo Academy Sc | ASI DSE | 7-13 | Kőér u. |
76067 | 2022. 4. 13:00 | GYVSE UNI-GYŐR | UVSE II. | 11-12 | Aqua SK Győr |
76478 | 2022. 4. 13:00 | AVUS | Genesys OSC Újbuda | 7-12 | Szombathely |
75987 | 2022. 4. 13:30 | HVSC | Aquaworm | 19-3 | Hmvásárhely |
75989 | 2022. 4. 13:30 | Békéscsaba | YBL WPC | 6-18 | Békéscsaba |
75991 | 2022. 4. 13:30 | Ceglédi VSE | PannErgy-Miskolc | 8-20 | Cegléd |
76481 | 2022. 4. 13:30 | KESI | Honvéd | 6-9 | Kecskemét |
76477 | 2022. 4. 14:30 | CPVSE | Szolnoki Dózsa | 9-15 | Nyíregyháza |
76064 | 2022. 4. 15:30 | Százhalombattai VSE. | DFVE | 17-3 | Érd |
76065 | 2022. 4. 15:30 | KVSE | III. Ker. Tve | 10-15 | Nagykanizsa |
76480 | 2022. 4. 16:00 | Kaposvári VK | Tigra-Zf-Eger | 13-10 | Kaposvár |
75990 | 2022. 4. 17:30 | Oázis SC | BFSE | 10-4 | Széchy T. u. Margitsz. |
Fiú Serdülő Vízilabda Bajnokság | |||||
76222 | 2022. 4. 10:00 | Sportliget SE | Genesys OSC Újb. (K) | 2-19 | Szőnyi út 50-es sátor |
76224 | 2022. 4. 10:00 | FVSE | Soproni VSE | 20-6 | Székesfehérvár |
76594 | 2022. 4. 10:00 | KSI SE | Vasas SC | 20-7 | Széchy T. u. Margitsz. |
76598 | 2022. 4. 10:00 | AVUS | Genesys OSC Újbuda | 7-16 | Szombathely |
76147 | 2022. 4. 11:00 | Ceglédi VSE | PannErgy-Miskolc | 9-12 | Cegléd |
76601 | 2022. 4. 11:00 | KESI | Honvéd | 5-11 | Kecskemét |
76225 | 2022. 4. 11:15 | Dunakanyar Waterpolo | TVSE | 10-14 | Szentendrei V8 |
76595 | 2022. 4. 11:15 | BVSC-Zugló | FTC-Telekom | 11-10 | Szőnyi út |
76142 | 2022. 4. 11:30 | Váci VSE | AQUA SE | 14-8 | Vác |
76144 | 2022. 4. 11:30 | Polo Academy SC | ASI DSE | 9-17 | Kőér u. |
76223 | 2022. 4. 11:30 | GYVSE UNI-GYŐR | UVSE II. | 5-8 | Aqua SK Győr |
76143 | 2022. 4. 12:00 | HVSC | Aquaworm | 8-5 | Hmvásárhely |
76145 | 2022. 4. 12:15 | Békéscsaba | YBL WPC | 6-10 | Békéscsaba |
76596 | 2022. 4. 12:30 | SZVPS | UVSE I. | 3-11 | Tiszavirág uszoda, Szeged |
76597 | 2022. 4. 13:15 | CPVSE | Szolnoki Dózsa | 6-10 | Nyíregyháza |
76600 | 2022. 4. 13:30 | Kaposvári VK | Tigra-Zf-Eger | 15-5 | Kaposvár |
76221 | 2022. 4. 14:00 | KVSE | III. Ker. Tve | 11-12 | Nagykanizsa |
76220 | 2022. 4. 14:15 | Százhalombattai VSE. | DFVE | 5-20 | Érd |
76146 | 2022. 4. 16:15 | Oázis SC | BFSE | 24-5 | Széchy T. u. Margitsz. |
Fiú Gyermek Országos Bajnokság | |||||
76298 | 2022. 4. 10:00 | Váci VSE | AQUA SE | 23-9 | Vác |
76300 | 2022. 4. 10:00 | Polo Academy SC | ASI DSE | 0-5 | Kőér u. |
76379 | 2022. 4. 10:00 | GYVSE UNI-GYŐR | UVSE II. | 6-10 | Aqua SK Győr |
76381 | 2022. 4. 10:00 | Dunakanyar Waterpolo | TVSE | 9-14 | Szentendrei V8 |
76715 | 2022. 4. 10:00 | BVSC-Zugló | FTC-Telekom | 7-8 | Szőnyi út |
76716 | 2022. 4. 10:00 | SZVPS | UVSE I. | 5-18 | Tiszavirág uszoda, Szeged |
76299 | 2022. 4. 10:30 | HVSC | Aquaworm | 14-10 | Hmvásárhely |
76301 | 2022. 4. 11:00 | Békéscsaba | YBL WPC | 3-9 | Békéscsaba |
76378 | 2022. 4. 11:15 | Sportliget SE | Genesys OSC Újb. (K) | 11-4 | Szőnyi út 50-es sátor |
76714 | 2022. 4. 11:15 | KSI SE | Vasas SC | 20-7 | Széchy T. u. Margitsz. |
76718 | 2022. 4. 11:30 | AVUS | Genesys OSC Újbuda | 10-15 | Szombathely |
76717 | 2022. 4. 12:00 | CPVSE | Szolnoki Dózsa | 5-15 | Nyíregyháza |
76303 | 2022. 4. 12:15 | Ceglédi VSE | PannErgy-Miskolc | 15-4 | Cegléd |
76721 | 2022. 4. 12:15 | KESI | Honvéd | 12-10 | Kecskemét |
76376 | 2022. 4. 13:00 | Százhalombattai VSE: | DFVE | 9-14 | Érd |
76720 | 2022. 4. 14:45 | Blamax Kaposvári VK | Tigra-Zf-Eger | 8-12 | Kaposvár |
76302 | 2022. 4. 15:00 | Oázis SC | BFSE | 24-2 | Széchy T. u. Margitsz. |
76377 | 2022. 4. 16:45 | KVSE | III. Ker. Tve | 22-9 | Nagykanizsa |
Leány Ifjúsági Országos | |||||
74237 | 2022. 4. 11:00 | Szentes | Tigra-Zf-Eger | 13-8 | Szentes - fedett |
74279 | 2022. 4. 14:00 | FTC-Telekom | Tb.Womens Water Polo | 7-8 | Népliget |
74235 | 2022. 4. 15:00 | UVSE | SZNVEIF | 28-8 | Hajós A. fedett |
74278 | 2022. 4. 15:00 | III. Ker. TVE | GYVSE UNI-GYŐR | 11-10 | Kecskemét |
74277 | 2022. 4. 16:15 | Fehérvár VSE | DFVE | 5-16 | Székesfehérvár |
Leány Serdülő Országos | |||||
74363 | 2022. 4. 11:30 | FTC-Telekom | TB.Womens Water Polo | 11-13 | Népliget |
74319 | 2022. 4. 13:30 | UVSE | SZNVESE | 38-1 | Hajós A. fedett |
74321 | 2022. 4. 13:30 | Szentes | Tigra-Zf-Eger | 10-6 | Szentes - fedett |
74361 | 2022. 4. 13:45 | Fehérvár VSE | DFVE | 4-28 | Székesfehérvár |
74362 | 2022. 4. 17:30 | III. Ker. TVE | GYVSE UNI-GYŐR | 8-7 | Kecskemét |
Leány Gyermek Országos | |||||
74405 | 2022. 4. 12:15 | Szentes | Tigra-Zf-Eger | 13-10 | Szentes - fedett |
74447 | 2022. 4. 12:45 | FTC-Telekom | TB.Womens Water Polo | 10-2 | Népliget |
74445 | 2022. 4. 15:00 | Fehérvár VSE | DFVE | 3-23 | Székesfehérvár |
74446 | 2022. 4. 16:15 | KESI | GYVSE UNI-GYŐR | 4-19 | Kecskemét |
74403 | 2022. 4. 16:30 | UVSE | SZNVEGY | 31-6 | Hajós A. fedett |
Délkeleti Gyermek I. Bajnokság | |||||
76908 | 2022. 4. 14:30 | Ceglédi Alapítvány | Ceglédi VSE | 3-16 | Cegléd |
Budapesti Felnőtt | |||||
74080 | 2022. 4. 10:00 | FTC-Masters | Oázis SC | 22-10 | Népliget |
74083 | 2022. 4. 11:15 | WPBSE | SE SK | 3-32 | Tüskecsarnok uszoda |
74076 | 2022. 4. 16:30 | ASI DSE | PVSE-JogÁszok | 0-5 | III. ker. TVE uszoda |
74078 | 2022. 4. 17:00 | BVSC-Zugló | Sopro OSC | 8-17 | Szőnyi út 50-es sátor |
74077 | 2022. 4. 18:00 | ELTE-BEAC | Ozorai-Faterpolo VSE | 16-10 | Komjádi |
74079 | 2022. 4. 18:00 | Szent István Polo | Oázis SC 2. | 5-0 | Hajós 33m-es |
74081 | 2022. 4. 18:00 | HETE | MAFC BME INFINITYN | 8-14 | Kőér u. |
74082 | 2022. 4. 18:00 | III. Ker. Tve | 1427 JSMA | 20-4 | III. ker. TVE uszoda |
74085 | 2022. 4. 19:00 | YBL | Sportliget S.E. | 11-8 | Komjádi |
74084 | 2022. 4. 20:00 | YBL JUNIOR | RETR-O-SC | 9-10 | Komjádi |
Budapesti Baby I. | |||||
74935 | 2022. 4. 08:45 | KSI SE | FTC-Telekom | Népliget | |
74950 | 2022. 4. 10:00 | Tigra-Zf-Eger | UVSE II. | Újszilvási uszoda | |
74937 | 2022. 4. 10:50 | Oázis SC | BVSC-Zugló | Újszilvási uszoda | |
74941 | 2022. 4. 11:40 | UVSE I. | Tigra-Zf-Eger | Újszilvási uszoda | |
74940 | 2022. 4. 12:30 | UVSE II. | BFSE | Újszilvási uszoda | |
74938 | 2022. 4. 13:20 | Genesys OSC Újbuda | Honvéd II | Újszilvási uszoda | |
74942 | 2022. 4. 14:00 | Váci VSE | Vágta MSC | Vác | |
74936 | 2022. 4. 14:10 | Latorca | Ceglédi VSE | Újszilvási uszoda | |
74939 | 2022. 4. 15:00 | SE SK | Honvéd I | Újszilvási uszoda | |
DVL Baby II. Bajnokság | |||||
75398 | 2022. 4. 00:00 | Balaton VK | AVUS 2 | ELMARAD | |
75401 | 2022. 4. 00:00 | KVSE | AVUS 2 | ELMARAD | |
75410 | 2022. 4. 09:10 | Kaposvári VK 2 | Kaposvári VK | Kaposvár | |
75411 | 2022. 4. 10:00 | Pécsi Sportiskola | DFVE | Kaposvár | |
75412 | 2022. 4. 10:50 | Kaposvári VK 2 | DFVE | Kaposvár | |
75413 | 2022. 4. 11:40 | Pécsi Sportiskola | Kaposvári VK | Kaposvár | |
Észak-keleti Gyermek IV. Bajnoks | |||||
77345 | 2022. 4. 10:00 | Vasas SC | Aqauaworm 2011 | 15-9 | Komjádi |
77348 | 2022. 4. 11:00 | Tigra-Zf-Eger | AQUA SE | 19-4 | Komjádi |
77344 | 2022. 4. 12:00 | Zempléni VK | Tigra-Zf-Eger | 4-19 | Komjádi |
77343 | 2022. 4. 13:00 | NYVSE | Aqauaworm 2011 | 11-6 | Komjádi |
77346 | 2022. 4. 14:00 | AQUA SE | Zempléni VK | 18-6 | Komjádi |
77347 | 2022. 4. 15:00 | CPVSE | NYVSE | 15-2 | Komjádi |
77349 | 2022. 4. 16:00 | Vasas SC | CPVSE | 6-9 | Komjádi |