ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
Férfi OB II | |||||
73064 | 2022. 11. 10:00 | Váci VSE | SZUVTE BT | 16-22 | Vác |
73124 | 2022. 11. 10:00 | GyAVC | Ceglédi Lamantinok | 6-22 | Gyöngyös |
73088 | 2022. 11. 11:00 | Poseidon VSE | Sportliget | Békéscsaba | |
73100 | 2022. 11. 11:00 | Aquatics Waterpolo | Fehérvár VSE | 19-12 | Miskolc, Kemény D. |
73125 | 2022. 11. 11:00 | Soproni VSE | Új-Hullám SE | 11-7 | Gyöngyös |
73065 | 2022. 11. 11:15 | Csongrád | MAFC-INFINITYN | 12-10 | Vác |
73112 | 2022. 11. 11:30 | Erzsébeti SMTK | Balaton VK | 9-19 | Martfű |
73052 | 2022. 11. 12:00 | SE SK | Dunakanyar Waterpolo | 12-11 | MOM Sportuszoda |
73076 | 2022. 11. 12:00 | ELTE-BEAC | BFSE | 15-11 | Kőér u. |
73089 | 2022. 11. 12:00 | KVE | Békéscsaba | 9-10 | Békéscsaba |
73101 | 2022. 11. 12:00 | KVSE | DVSE | 11-19 | Miskolc, Kemény D. |
73126 | 2022. 11. 12:15 | GyAVC | Soproni VSE | 4-23 | Gyöngyös |
73113 | 2022. 11. 12:30 | SZVTK | Invictus Sc | 7-17 | Martfű |
73066 | 2022. 11. 12:45 | Váci VSE | Csongrád | 12-24 | Vác |
73053 | 2022. 11. 13:00 | PTE-PEAC | CPVSE | 8-6 | MOM Sportuszoda |
73077 | 2022. 11. 13:00 | Egri Vízmű SC | Győri VSE - Uni Győr | 15-8 | Kőér u. |
73102 | 2022. 11. 13:00 | Aquatics Waterpolo | KVSE | 21-9 | Miskolc, Kemény D. |
73127 | 2022. 11. 13:15 | Új-Hullám SE | Ceglédi Lamantinok | 14-14 | Gyöngyös |
73090 | 2022. 11. 13:30 | Poseidon VSE | KVE | Békéscsaba | |
73067 | 2022. 11. 14:00 | MAFC-INFINITYN | SZUVTE BT | 15-11 | Vác |
73078 | 2022. 11. 14:00 | ELTE-BEAC | Egri Vízmű SC | 13-8 | Kőér u. |
73103 | 2022. 11. 14:00 | DVSE | Fehérvár VSE | 16-13 | Miskolc, Kemény D. |
73114 | 2022. 11. 14:00 | Erzsébeti SMTK | SZVTK | 11-11 | Martfű |
73054 | 2022. 11. 14:30 | SE SK | PTE-PEAC | 13-12 | MOM Sportuszoda |
73091 | 2022. 11. 14:30 | Békéscsaba | Sportliget | 14-9 | Békéscsaba |
73079 | 2022. 11. 15:00 | Győri VSE - Uni Győr | BFSE | 17-17 | Kőér u. |
73115 | 2022. 11. 15:00 | Invictus Sc | Balaton VK | 13-9 | Martfű |
73055 | 2022. 11. 15:45 | CPVSE | Dunakanyar Waterpolo | 16-11 | MOM Sportuszoda |
Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20 | |||||
68367 | 2022. 11. 11:00 | FTC-Telekom | Vasas SC | 12-11 | Szőnyi út |
68368 | 2022. 11. 12:00 | KSI SE | OSC ÚJBUDA 2. | 10-9 | Szőnyi út |
68369 | 2022. 11. 13:00 | Mohacs IFI | OSC ÚJBUDA | 2-24 | Szőnyi út |
68370 | 2022. 11. 14:00 | Vasas II. | Oázis SC | 13-9 | Szőnyi út |
Budapesti Gyermek I. Bajnokság ( | |||||
67839 | 2022. 11. 10:00 | FTC-Telekom | VUA | 9-7 | Hajós 33m-es |
67837 | 2022. 11. 11:15 | KSI SE | POLO SC Bp.I. 2007 | 20-6 | Hajós 33m-es |
67840 | 2022. 11. 12:30 | OSC ÚJBUDA 1. | YBL WPC | 10-5 | Hajós 33m-es |
67838 | 2022. 11. 13:45 | Iron waterpolo | UVSE | 3-32 | Hajós 33m-es |
Budapesti Gyermek II. Bajnokság | |||||
72281 | 2022. 11. 15:00 | Oxigén 2008 | POLO SC Bp.II. 2008 | 7-11 | Szőnyi út |
72282 | 2022. 11. 16:00 | ASI-VASAS II. | OSC ÚJBUDA 2. | 5-18 | Szőnyi út |
72283 | 2022. 11. 17:00 | VUA | Kópé Úvse | 6-10 | Szőnyi út |
Gyermek IV. Országos play-off | |||||
73292 | 2022. 11. 10:00 | Egri Vízilabda Klub | PSN Zrt. | 6-18 | Szentes - 33m-es |
73293 | 2022. 11. 11:15 | UVSE Vízilabda Sport | Szentesi Vízilabda K | 8-10 | Szentes - 33m-es |
73294 | 2022. 11. 12:30 | Szolnoki Vízilabda S | Fehérvár Vízilabda S | 11-7 | Szentes - 33m-es |
73295 | 2022. 11. 13:45 | FTC-Telekom Waterpol | AQUA Sportegyesület | 19-2 | Szentes - 33m-es |
73296 | 2022. 11. 15:00 | Egri Vízilabda Klub | UVSE Vízilabda Sport | 7-15 | Szentes - 33m-es |
73297 | 2022. 11. 16:15 | Szentesi Vízilabda K | PSN Zrt. | 6-3 | Szentes - 33m-es |
73298 | 2022. 11. 17:30 | Szolnoki Vízilabda S | FTC-Telekom Waterpol | 4-6 | Szentes - 33m-es |
73299 | 2022. 11. 18:45 | Fehérvár Vízilabda S | AQUA Sportegyesület | 14-7 | Szentes - 33m-es |