Műsor - 2022. 21.
ID IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉG CSAPAT EREDMÉNY HELYSZÍN
Férfi OB I/B
68623 2022. 21. 11:30 ASI Kanizsa Vízil. Kft. 12-17 Kőér u.
68624 2022. 21. 13:00 Invictus SC AVUS 12-13 Martfű
BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
71384 2022. 21. 14:30 Balaton VK SZVPS II 8-15 Balatonfűzfő
BENU Fiú Serdülő Bajnokság
71484 2022. 21. 13:15 Balaton VK SZVPS II 11-14 Balatonfűzfő
BENU Fiú Gyermek Bajnokság
73175 2022. 21. 11:00 Genesys OSC-Újbuda SZVPS 20-6 Szolnok
71584 2022. 21. 12:00 Balaton VK SZVPS II 17-16 Balatonfűzfő
73176 2022. 21. 13:00 Szolnoki Dózsa BVSC-Zugló 6-9 Szolnok
73177 2022. 21. 15:00 UVSE I. Vasas SC 15-8 Szolnok
73178 2022. 21. 17:00 KSI SE FTC-Telekom 17-13 Szolnok
BENU Leány Serdülő Országos
73219 2022. 21. 10:00 Győri VSE Tigra-ZF-Eger 11-13 Eger-Bárány
73220 2022. 21. 11:15 Fehérvár VSE POLO Sport Club serd 2-23 Eger-Bárány
73221 2022. 21. 12:30 KESI Tigra-ZF-Eger 7-10 Eger-Bárány
73222 2022. 21. 13:45 SZNVE SE POLO Sport Club serd 7-13 Eger-Bárány
73201 2022. 21. 15:00 Genesys OSC-Újbuda DFVE 17-18 Hajós A. fedett
73223 2022. 21. 15:00 Győri VSE KESI 3-9 Eger-Bárány
73224 2022. 21. 16:15 Fehérvár VSE SZNVE SE 5-11 Eger-Bárány
73202 2022. 21. 16:30 TVSE Kft. BVSC-Zugló 6-10 Hajós A. fedett
73199 2022. 21. 18:00 UVSE FTC-Telekom 17-9 Hajós A. fedett
73200 2022. 21. 19:30 KSI SE Szentes 16-7 Hajós A. fedett
BENU Leány Gyermek II.
70536 2022. 21. 11:00 FTC-Telekom SZENTES 11-7 Népliget
70538 2022. 21. 12:00 KSI SE Oázis SC 20-6 Széchy T. u. Margitsz.
70572 2022. 21. 12:45 FTC-Telekom SZENTES 12-2 Népliget
70574 2022. 21. 13:30 KSI SE Oázis SC 24-8 Széchy T. u. Margitsz.
Délkeleti Gyermek I. Bajnokság
70351 2022. 21. 10:00 Békéscsaba SVSE Baja Gyerek 12-11 Mórahalom
70311 2022. 21. 11:00 Csongrád-Koelner LEGRAND SZENTES 8-21 Csongrád
70352 2022. 21. 11:00 Ceglédi Lányok MVSK 5-11 Mórahalom
70312 2022. 21. 12:00 CPVSE Szolnoki Dózsa 13-4 Csongrád
70353 2022. 21. 12:00 Invictus SC Békéscsaba 12-6 Mórahalom
70313 2022. 21. 13:00 KESI Csongrád-Koelner 20-8 Csongrád
70354 2022. 21. 13:00 SVSE Baja Gyerek Ceglédi Lányok 15-6 Mórahalom
70314 2022. 21. 14:00 LEGRAND SZENTES CPVSE 10-15 Csongrád
70355 2022. 21. 14:00 Invictus SC MVSK 23-5 Mórahalom
70315 2022. 21. 15:00 KESI Szolnoki Dózsa 16-5 Csongrád
Délkeleti Gyermek IV. Bajnokság
72405 2022. 21. 10:00 ÚKSE HVSC 1-16 Békéscsaba
72406 2022. 21. 11:00 Gyula Békéscsaba 0-15 Békéscsaba
72407 2022. 21. 12:30 ÚKSE Békéscsaba 1-16 Békéscsaba
72408 2022. 21. 13:30 Gyula HVSC 0-15 Békéscsaba
Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20
68361 2022. 21. 14:00 Honvéd FTC-Telekom 11-12 Népliget
68364 2022. 21. 15:00 OSC ÚJBUDA 2. Mohacs IFI 19-9 Népliget
68365 2022. 21. 16:00 Oázis SC OSC ÚJBUDA 14-13 Népliget
68363 2022. 21. 17:00 Vasas SC KSI SE 8-10 Népliget
68362 2022. 21. 18:00 Vasas II. BVSC-Zugló 13-13 Népliget
Budapesti Gyermek I. Bajnokság (
67825 2022. 21. 11:00 Iron waterpolo FTC-Telekom 7-30 Szőnyi út
67827 2022. 21. 12:00 OSC ÚJBUDA 2. UVSE 6-11 Szőnyi út
67828 2022. 21. 13:00 POLO SC Bp.I. 2007 YBL WPC 3-38 Szőnyi út
Északkeleti Gyermek III. Bajnoks
73254 2022. 21. 10:30 Vágta MSC KSKDVK 4-4 Gödöllői uszoda
73252 2022. 21. 11:30 MATE-GEAC-MSA Zempléni VK 19-4 Gödöllői uszoda
73250 2022. 21. 12:00 Tigra-Zf-Eger leány AQUA SE Leány 13-4 Eger-Bitskey
73255 2022. 21. 12:30 KSKDVK Vágta MSC 6-7 Gödöllői uszoda
73248 2022. 21. 13:00 Tigra-Zf-Eger fiú PannErgy-Miskolc 12-2 Eger-Bitskey
73253 2022. 21. 13:30 Zempléni VK MATE-GEAC-MSA 1-10 Gödöllői uszoda
73251 2022. 21. 14:00 AQUA SE Leány Tigra-Zf-Eger leány 5-19 Eger-Bitskey
73249 2022. 21. 15:00 PannErgy-Miskolc Tigra-Zf-Eger fiú 7-11 Eger-Bitskey