Műsor - 2022. 14.
ID IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉG CSAPAT EREDMÉNY HELYSZÍN
E.ON Férfi OB I
72956 2022. 14. 19:30 AHID-VasasPlaket Szolnoki Dózsa 15-8 Komjádi
Férfi OB I/B
68617 2022. 14. 11:00 Kanizsa Vízil. Kft. VIWA-második.ker 21-15 Nagykanizsa
68618 2022. 14. 12:00 AVUS TVSE 8-5 Szombathely
68616 2022. 14. 13:00 Invictus SC ASI 22-12 Martfű
68619 2022. 14. 17:00 Neptun VSC Ceglédi VSE 7-18 Hajós 33m-es
68621 2022. 14. 17:30 Fehérvár VS kft. YBL WPC 10-19 Székesfehérvár
68622 2022. 14. 18:00 Eszterházy SC Oázis SC 14-7 Eger-Bitskey
BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
73151 2022. 14. 10:00 Tigra-ZF-Eger Vasas SC 8-11 Szőnyi út
73152 2022. 14. 11:15 PSN Zrt. Sportiskola FTC-Telekom 11-12 Szőnyi út
73153 2022. 14. 12:30 KSI SE SZVPS 13-9 Szőnyi út
73154 2022. 14. 13:45 UVSE I. BVSC-Zugló 10-15 Szőnyi út
BENU Leány ifjúsági Országos
73193 2022. 14. 15:00 KSI SE BVSC-Zugló 6-11 Hajós A. fedett
73210 2022. 14. 15:30 III. KER. TVE Győri VSE 9-4 Aqua SK Győr
73194 2022. 14. 16:30 Tigra-ZF-Eger Szentes 7-16 Hajós A. fedett
73211 2022. 14. 16:45 Fehérvár VSE Genesys OSC-Újbuda 3-20 Aqua SK Győr
73191 2022. 14. 18:00 UVSE TVSE Kft. 10-7 Hajós A. fedett
73212 2022. 14. 18:00 SZNVE IF Győri VSE 6-7 Aqua SK Győr
73192 2022. 14. 19:30 FTC-Telekom DFVE 15-7 Hajós A. fedett
Délkeleti Serdülő Bajnokság
70271 2022. 14. 11:00 Csongrád-Koelner SVSE Baja Serdülő Cs 20-8 Csongrád
70272 2022. 14. 12:00 Ceglédi VSE Szolnoki Dózsa 7-13 Csongrád
70273 2022. 14. 13:00 Invictus SC Csongrád-Koelner 9-10 Csongrád
70274 2022. 14. 14:00 SVSE Baja Serdülő Cs Ceglédi VSE 5-14 Csongrád
70275 2022. 14. 15:00 Invictus SC Szolnoki Dózsa 4-14 Csongrád
Délkeleti Gyermek III. Bajnokság
70413 2022. 14. 10:00 LEGRAND SZENTES Szolnoki Dózsa 11-6 Szentes - fedett
70412 2022. 14. 11:00 Invictus SC Békéscsaba 6-13 Szentes - fedett
70414 2022. 14. 12:00 SZVPS Csongrád 8-3 Szentes - fedett
70418 2022. 14. 13:00 Szolnoki Dózsa CPVSE 6-8 Szentes - fedett
70417 2022. 14. 14:00 Békéscsaba SZVPS 9-9 Szentes - fedett
70416 2022. 14. 15:00 Csongrád Invictus SC 18-9 Szentes - fedett
70415 2022. 14. 16:00 CPVSE LEGRAND SZENTES 2-17 Szentes - fedett
Budapesti Serdülő Bajnokság (200
71647 2022. 14. 11:00 YBL WPC II. ker Sport Kft. 14-7 Kőér u.
71648 2022. 14. 12:15 Honvéd II. POLO SC Bp.Serd 2005 21-3 Kőér u.
71649 2022. 14. 13:30 OSC ÚJBUDA 2. Vasas II. 9-7 Kőér u.
71627 2022. 14. 14:00 Oázis SC YBL WPC II. 9-8 Komjádi
71628 2022. 14. 15:00 Sportliget FTC-Telekom 3-16 Komjádi
71629 2022. 14. 16:00 OSC ÚJBUDA 1. Vasas SC 7-2 Komjádi
71630 2022. 14. 17:00 BVSC-Zugló Honvéd I. 15-2 Komjádi
Budapesti Gyermek II. Bajnokság
72240 2022. 14. 11:00 FTC-Telekom II. Oázis SC 7-9 Népliget
72272 2022. 14. 11:00 VUA ASI-VASAS II. 7-5 III. ker. TVE uszoda
72241 2022. 14. 12:00 YBL WP C II. BFSE 4-12 Népliget
72275 2022. 14. 12:15 Oxigén 2008 OSC ÚJBUDA 2. 6-13 III. ker. TVE uszoda
72242 2022. 14. 13:00 Tigra-Zf-Eger Sportliget 11-10 Népliget
72274 2022. 14. 13:30 Aquaworm POLO SC Bp.II. 2008 6-14 III. ker. TVE uszoda
72243 2022. 14. 14:00 OSC Vízilabda Kft. KESI 0-15 Népliget
72273 2022. 14. 14:45 Honvéd Kópé Úvse 11-8 III. ker. TVE uszoda
72214 2022. 14. 15:00 UVSE KSI SE 13-9 Szőnyi út
72213 2022. 14. 16:00 ASI-VASAS Ceglédi VSE 12-8 Szőnyi út
72212 2022. 14. 17:00 OSC ÚJBUDA 1. BVSC-Zugló 8-7 Szőnyi út
72215 2022. 14. 18:00 FTC-Telekom YBL WPC I. 8-2 Szőnyi út
Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
72306 2022. 14. 10:00 KSI SE FTC-Telekom 7-8 Szőnyi út 50-es sátor
72333 2022. 14. 10:00 Oázis SC UVSE II. 2-17 Hajós 33m-es
72305 2022. 14. 11:00 Váci VSE BVSC-Zugló 8-17 Szőnyi út 50-es sátor
72332 2022. 14. 11:15 BFSE Honvéd 9-9 Hajós 33m-es
72307 2022. 14. 12:00 Tigra-Zf-Eger PSN Zrt. Sportiskola 5-1 Szőnyi út 50-es sátor
72335 2022. 14. 12:30 KESI KSI SE II. 10-3 Hajós 33m-es
72304 2022. 14. 13:00 UVSE I. SE SK 15-6 Szőnyi út 50-es sátor
72334 2022. 14. 13:45 OSC ÚJBUDA 1. ASI-MSA 7-6 Hajós 33m-es
72355 2022. 14. 14:00 POLO SC Bp.IV. 2010 VUK Kistarcsa 6-6 Szőnyi út 50-es sátor
72356 2022. 14. 15:00 OSC ÚJBUDA 2. Oxigén 15-0 Szőnyi út 50-es sátor
72357 2022. 14. 16:00 VUA Százhalombattai VSE. 4-13 Szőnyi út 50-es sátor
Délkeleti Baby I. Bajnokság
70496 2022. 14. 10:00 MVSK Békéscsaba Mórahalom
70493 2022. 14. 10:50 Szolnoki Dózsa LEGRAND SZENTES Mórahalom
70492 2022. 14. 11:40 Békéscsaba SZVPS Mórahalom
70497 2022. 14. 12:30 KESI Szolnoki Dózsa Mórahalom
70498 2022. 14. 13:20 HVSC Csongrád Mórahalom
70495 2022. 14. 14:10 SZVPS LEGRAND SZENTES Mórahalom
70494 2022. 14. 15:00 KESI HVSC Mórahalom
70491 2022. 14. 15:50 Csongrád MVSK Mórahalom
Északkeleti Gyermek III. Bajnoks
72051 2022. 14. 10:00 AQUA SE Leány PannErgy-Miskolc 6-15 Nyíregyháza
Északkeleti Gyermek I. Bajnokság
73137 2022. 14. 10:00 AQUA SE Tigra-Zf-Eger 11-12 Debrecen
Északkeleti Gyermek III. Bajnoks
72052 2022. 14. 11:00 Tigra-Zf-Eger leány PannErgy-Miskolc 5-13 Nyíregyháza
Északkeleti Gyermek I. Bajnokság
73135 2022. 14. 11:00 PannErgy-Miskolc CPVSE 10-12 Debrecen
73141 2022. 14. 11:00 MEAFC-Miskolc GyAVC 26-11 Sátoraljaújhely
Északkeleti Gyermek III. Bajnoks
72053 2022. 14. 12:00 AQUA SE Leány Tigra-Zf-Eger fiú 1-16 Nyíregyháza
Északkeleti Gyermek I. Bajnokság
73138 2022. 14. 12:00 Tigra-Zf-Eger AQUA SE 23-9 Debrecen
73139 2022. 14. 12:00 Zempléni VK jaszberényi vidrák 21-6 Sátoraljaújhely
Északkeleti Gyermek III. Bajnoks
72050 2022. 14. 13:00 Tigra-Zf-Eger leány Tigra-Zf-Eger fiú 3-15 Nyíregyháza
Északkeleti Gyermek I. Bajnokság
73136 2022. 14. 13:00 CPVSE PannErgy-Miskolc 17-11 Debrecen
73142 2022. 14. 13:00 GyAVC MEAFC-Miskolc 13-17 Sátoraljaújhely
73140 2022. 14. 14:00 jaszberényi vidrák Zempléni VK 11-28 Sátoraljaújhely
DVL Serdülő Bajnokság
71957 2022. 14. 10:00 Velence Plus A Velence PLus B 9-13 Mohácsi uszoda
71956 2022. 14. 11:00 Balaton VK lány PÁPAI SE 4-5 Mohácsi uszoda
71933 2022. 14. 12:00 Erzsébeti SMTK TVSE 7-15 Balatonfűzfő
71959 2022. 14. 12:00 VTUVE Velence PLus B 5-16 Mohácsi uszoda
71934 2022. 14. 13:00 Balaton VK AVUS 11-3 Balatonfűzfő
71958 2022. 14. 13:00 SZVK Balaton VK lány 3-14 Mohácsi uszoda
71935 2022. 14. 14:00 Erzsébeti SMTK PSN Zrt. Sportiskola 3-13 Balatonfűzfő
71960 2022. 14. 14:00 Velence Plus A PÁPAI SE 10-7 Mohácsi uszoda
71936 2022. 14. 15:00 AVUS TVSE 3-12 Balatonfűzfő
71961 2022. 14. 15:00 SZVK VTUVE 17-5 Mohácsi uszoda
71937 2022. 14. 16:00 Balaton VK PSN Zrt. Sportiskola 12-9 Balatonfűzfő
DVL Gyermek III. Bajnokság
72158 2022. 14. 10:00 AVUS Balaton VK 12-8 Aqua SK Győr
72175 2022. 14. 10:00 Fehérvár VSE KVSE 10-9 Székesfehérvár
72159 2022. 14. 11:00 PSN Zrt. Sportiskola KVK Gyermek III. 5-9 Aqua SK Győr
72176 2022. 14. 11:00 Soproni VSE TVSE 11-5 Székesfehérvár
72155 2022. 14. 12:00 GYŐRI VSE-Gyerek III Balaton VK 8-8 Aqua SK Győr
72177 2022. 14. 12:00 Fehérvár VSE Sportliget 16-1 Székesfehérvár
72156 2022. 14. 13:00 PSN Zrt. Sportiskola AVUS 3-7 Aqua SK Győr
72178 2022. 14. 13:00 TVSE KVSE 16-7 Székesfehérvár
72157 2022. 14. 14:00 GYŐRI VSE-Gyerek III KVK Gyermek III. 5-11 Aqua SK Győr
72179 2022. 14. 14:00 Soproni VSE Sportliget 15-0 Székesfehérvár