ID | IDŐPONT | HAZAI CSAPAT | VENDÉG CSAPAT | EREDMÉNY | HELYSZÍN |
---|---|---|---|---|---|
BENU Férfi Magyar Kupa | |||||
67443 | 2021. 19. 17:00 | DVSE | BVSC-Zugló | 9-23 | Debrecen |
67438 | 2021. 19. 18:00 | PannErgy-Miskolc | METALCOM SZENTES | 5-7 | Miskolc, Kemény D. |
67435 | 2021. 19. 19:00 | OSC ÚJBUDA | UVSE Hunguest H. | 18-10 | Nyéki I. - fedett |
BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság | |||||
67463 | 2021. 19. 14:00 | Oázis SC | KESI | 10-8 | Miskolc, Kemény D. |
67467 | 2021. 19. 14:00 | Dunakanyar Waterpolo | AVUS | 11-18 | Szombathely |
BENU Fiú Serdülő Bajnokság | |||||
67457 | 2021. 19. 11:00 | KESI | PannErgy-Miskolc | 10-7 | Miskolc, Kemény D. |
67460 | 2021. 19. 11:00 | Dunakanyar Waterpolo | AVUS | 7-22 | Szombathely |
BENU Fiú Gyermek Bajnokság | |||||
67469 | 2021. 19. 12:30 | PannErgy-Miskolc | Oázis SC | 16-8 | Miskolc, Kemény D. |
67471 | 2021. 19. 12:30 | Dunakanyar Waterpolo | AVUS | 10-11 | Szombathely |
BENU Leány ifjúsági Országos | |||||
68840 | 2021. 19. 10:00 | UVSE | Fehérvár VSE | 31-4 | Hajós 33m-es |
68841 | 2021. 19. 10:30 | DFVE | TVSE Kft. | 9-8 | Dunaújváros |
68883 | 2021. 19. 11:00 | III. KER. TVE | Tigra-ZF-Eger | 17-8 | Kecskemét |
68882 | 2021. 19. 13:00 | Genesys OSC-Újbuda | Szentes | 10-18 | Nyéki I. - 33m-es |
68839 | 2021. 19. 17:30 | POLO Sport Club ifj | Győri VSE | 12-7 | Hajós A. fedett |
68881 | 2021. 19. 17:30 | KSI SE | SZNVE IF | 17-7 | Hajós 33m-es |
BENU Leány Serdülő Országos | |||||
68966 | 2021. 19. 10:00 | Genesys OSC-Újbuda | Szentes | 17-14 | Nyéki I. - 33m-es |
68924 | 2021. 19. 11:30 | UVSE | Fehérvár VSE | 45-0 | Hajós 33m-es |
68925 | 2021. 19. 13:00 | DFVE | TVSE Kft. | 15-11 | Dunaújváros |
68967 | 2021. 19. 13:30 | KESI | Tigra-ZF-Eger | 17-10 | Kecskemét |
68923 | 2021. 19. 15:00 | POLO Sport Club serd | Győri VSE | 13-7 | Hajós A. fedett |
68965 | 2021. 19. 16:00 | KSI SE | SZNVE SE | 16-8 | Hajós 33m-es |
BENU Leány Gyermek Országos | |||||
69050 | 2021. 19. 11:30 | Genesys OSC-Újbuda | Szentes | 7-16 | Nyéki I. - 33m-es |
69009 | 2021. 19. 11:45 | DFVE | TVSE Kft. | 20-4 | Dunaújváros |
69051 | 2021. 19. 12:15 | KESI | Tigra-ZF-Eger | 8-4 | Kecskemét |
69008 | 2021. 19. 13:00 | UVSE | Fehérvár VSE | 36-2 | Hajós 33m-es |
69049 | 2021. 19. 14:30 | KSI SE | SZNVE GY | 34-10 | Hajós 33m-es |
69007 | 2021. 19. 16:15 | POLO Sport Club gy | Győri VSE | 8-16 | Hajós A. fedett |
Budapesti Felnőtt Bajnokság | |||||
68191 | 2021. 19. 17:00 | ELTE-BEAC | YBL WPC | 9-7 | Komjádi |
68237 | 2021. 19. 17:00 | BVSC-Zugló Lokomotív | Ozorai-Faterpolo VSE | 18-11 | Szőnyi út |
68192 | 2021. 19. 18:00 | BVSC-Zugló Heavy | Sportliget | 4-13 | Szőnyi út |
68194 | 2021. 19. 18:00 | V-VVSE | Oázis SC | 14-15 | Kőér u. |
68236 | 2021. 19. 18:00 | ASI | SE SK | 6-10 | III. ker. TVE uszoda |
68240 | 2021. 19. 18:00 | Jog-Ászok VSK | Oázis SC II. | 7-7 | Komjádi |
68193 | 2021. 19. 19:00 | HETE | RETR-O-SC | 5-8 | Kőér u. |
68195 | 2021. 19. 19:00 | Komplex PSE | MAFC-BME | 13-10 | Hajós 33m-es |
68238 | 2021. 19. 19:00 | Sunday Boys | OSC Vízilabda Kft. | 6-24 | Budafok |
68239 | 2021. 19. 19:00 | 1427 JSMA | FTC-Masters | 5-17 | Komjádi |