Műsor - 2021. 21.
ID IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉG CSAPAT EREDMÉNY HELYSZÍN
Fiú Ifjúsági
65639 2021. 21. 10:00 DVSE AVUS 13-6 Debrecen
65637 2021. 21. 11:00 Szolnoki Dózsa OSC ÚJBUDA 10-12 Szolnok
65640 2021. 21. 12:00 Honvéd BLAMAX-Kaposvári VK 16-8 Tüzér utca
65610 2021. 21. 12:30 BVSC-Zugló Tigra-ZF-Eger 17-10 Szőnyi út
65612 2021. 21. 12:30 FTC-Telekom SZVPS 17-6 Népliget
65611 2021. 21. 13:00 PSN Zrt. Sportiskola Vasas SC 10-7 Pécs-Abay
65638 2021. 21. 14:30 LEGRAND SZENTES PannErgy-Miskolc 17-16 Szentes - fedett
Fiú Serdülő
65667 2021. 21. 10:30 PSN Zrt. Sportiskola Vasas SC 12-9 Pécs-Abay
65696 2021. 21. 10:30 Honvéd BLAMAX-KAPOSVÁRI VK 12-5 Tüzér utca
65666 2021. 21. 11:15 BVSC-Zugló Tigra-ZF-Eger 8-6 Szőnyi út
65777 2021. 21. 11:30 ASI DSE Aquaworm Göd 5-12 III. ker. TVE uszoda
65778 2021. 21. 11:30 CVK Sportliget 10-13 Ajka, Kristályfürdő
65694 2021. 21. 12:00 LEGRAND SZENTES PannErgy-Miskolc 12-7 Szentes - fedett
65693 2021. 21. 12:30 Szolnoki Dózsa OSC ÚJBUDA 10-7 Szolnok
65695 2021. 21. 13:00 DVSE AVUS 14-13 Debrecen
65668 2021. 21. 13:45 FTC-Telekom SZVPS 14-10 Népliget
65776 2021. 21. 17:45 Balaton VK Százhalombatta VSE. 16-8 Balatonfűzfő
Fiú Gyermek
65722 2021. 21. 10:00 BVSC-Zugló Tigra-ZF-Eger 22-4 Szőnyi út
65819 2021. 21. 10:00 ASI DSE Aquaworm Göd 11-14 III. ker. TVE uszoda
65820 2021. 21. 10:00 CVK Sportliget 16-13 Ajka, Kristályfürdő
65751 2021. 21. 11:30 DVSE AVUS 10-18 Debrecen
65723 2021. 21. 11:45 PSN Zrt. Sportiskola Vasas SC 19-18 Pécs-Abay
65750 2021. 21. 13:15 LEGRAND SZENTES PannErgy-Miskolc 10-8 Szentes - fedett
65752 2021. 21. 13:30 Honvéd BLAMAX-KAPOSVÁRI VK 8-9 Tüzér utca
65749 2021. 21. 14:00 Szolnoki Dózsa OSC ÚJBUDA 16-12 Szolnok
65724 2021. 21. 15:15 FTC-Telekom SZVPS 16-6 Népliget
65818 2021. 21. 16:30 Balaton VK Százhalombatta 19-9 Balatonfűzfő
Leány Ifjúsági
66255 2021. 21. 16:15 BVSC-Zugló DFVE 13-8 Szőnyi út
66256 2021. 21. 18:00 UVSE Hunguest H. FTC-Telekom 13-11 Hajós 33m-es
Leány Serdülő
66227 2021. 21. 11:30 OSC ÚJBUDA Tatabánya 8-12 Nyéki I. - 33m-es
65392 2021. 21. 13:15 POLO Sport Club serd Alföld 14-10 Hajós A. fedett
65393 2021. 21. 13:15 SZNVESE Tigra-ZF-Eger 12-9 Szegedi Sportu.
66226 2021. 21. 15:00 BVSC-Zugló DFVE 10-7 Szőnyi út
66228 2021. 21. 15:30 KSI SE YORDO SZENTES 12-10 Széchy T. u. Margitsz.
66225 2021. 21. 16:30 UVSE Hunguest H. FTC-Telekom 21-4 Hajós 33m-es
Leány Gyermek
66195 2021. 21. 10:00 OSC ÚJBUDA Tatabánya 10-15 Nyéki I. - 33m-es
66168 2021. 21. 12:00 POLO Sport Club gy Alföld 15-11 Hajós A. fedett
66169 2021. 21. 12:00 SZNVEGY Tigra-ZF-Eger 11-14 Szegedi Sportu.
66194 2021. 21. 13:45 BVSC-Zugló DFVE 8-11 Szőnyi út
66196 2021. 21. 14:00 KSI SE YORDO SZENTES 17-5 Széchy T. u. Margitsz.
66193 2021. 21. 15:00 UVSE Hunguest H. FTC-Telekom 16-9 Hajós 33m-es
Délkeleti gyermek III.
65511 2021. 21. 10:00 Szolnoki Dózsa Békéscsaba 14-1 Békéscsaba
65534 2021. 21. 10:00 Invictus Sc HVSC 12-23 Martfű
65512 2021. 21. 11:00 Legrand Szentes SZVPS 8-7 Békéscsaba
65533 2021. 21. 11:00 KESI KÖLYÖK POLO 20-10 Martfű
65509 2021. 21. 12:30 Legrand Szentes Szolnoki Dózsa 5-15 Békéscsaba
65535 2021. 21. 12:30 KÖLYÖK POLO HVSC 6-21 Martfű
65510 2021. 21. 13:30 SZVPS Békéscsaba 8-3 Békéscsaba
65536 2021. 21. 13:30 KESI Invictus Sc 12-17 Martfű
Budapesti Gyarmati Dezső
64864 2021. 21. 10:00 Octopus SE Sportliget 10-9 Népliget
65213 2021. 21. 17:00 ELTE-BEAC Ozorai-Faterpolo VSE 10-11 Hajós A. fedett
65216 2021. 21. 17:00 Oázis SC 2 OSC Kft. 13-8 Szőnyi út 50-es sátor
64865 2021. 21. 17:15 BVSC-Zugló Lokomotív Víziló 15-5 Szőnyi út
64862 2021. 21. 18:00 ASI DSE Oázis Sc 15-16 III. ker. TVE uszoda
65214 2021. 21. 18:00 MAFC A-TEAM MAFC-BME-INFINITYN 9-8 Szőnyi út 50-es sátor
65212 2021. 21. 18:15 BVSC-Zugló Heavy T. Sunday Boys 14-8 Szőnyi út
64863 2021. 21. 19:00 SOTE VKS RETR-O-SC 13-11 MOM Sportuszoda
64866 2021. 21. 19:00 YBL WPC Jog-Ászok VSK 11-4 Hajós A. fedett
65215 2021. 21. 19:00 HETE 1427 JSMA 7-10 Kőér u.
Dunántúli Baby I.
65910 2021. 21. 10:00 AVUS Győri VSE Szombathely
65939 2021. 21. 10:00 Fehérvár VSE Blamax-Kaposvári VK Mohácsi uszoda
65909 2021. 21. 10:50 PSN Zrt. Piros Rákok KVSE Szombathely
65940 2021. 21. 10:50 Balaton VK DFVE Mohácsi uszoda
65911 2021. 21. 11:40 PSN Zrt Kék Delfinek TVSE Szombathely
65941 2021. 21. 11:40 Blamax-Kaposvári VK MTE 1888 Baby Mohácsi uszoda
65912 2021. 21. 12:30 KVSE Győri VSE Szombathely
65942 2021. 21. 12:30 Fehérvár VSE DFVE Mohácsi uszoda
65914 2021. 21. 13:20 PSN Zrt. Piros Rákok PSN Zrt Kék Delfinek Szombathely
65943 2021. 21. 13:20 MTE 1888 Baby Balaton VK Mohácsi uszoda
65913 2021. 21. 14:10 TVSE AVUS Szombathely