Műsor - 2020. 22.
ID IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉG CSAPAT EREDMÉNY HELYSZÍN
Fiú Ifjúsági
62291 2020. 22. 11:15 Békéscsaba HVSC
62362 2020. 22. 11:30 Győri VSE FVSE 4-16 Aqua SK Győr
62476 2020. 22. 11:30 OSC ÚJBUDA Szolnoki Dózsa 14-15 Nyéki I. - 33m-es
62480 2020. 22. 11:30 Honvéd ZF-Eger 10-7 Kőér u.
62288 2020. 22. 12:30 Dunakanyar Waterpolo Koelner-Csongrád 18-20 Leányfalu
62290 2020. 22. 12:30 Váci VSE Oázis SC 9-19 Vác
62360 2020. 22. 12:30 KESI Tatabánya 14-11 Kecskemét
62478 2020. 22. 12:30 Vasas SC UVSE Hunguest Hotels 11-16 Komjádi
62481 2020. 22. 12:30 SZVPS FTC-Telekom 2-17 Szegedi Sportu.
62483 2020. 22. 12:30 BVSC-Zugló DVSE 19-9 Szőnyi út 50-es sátor
62289 2020. 22. 13:00 BFSE AQUA SE 11-7 Hajós 33m-es
62477 2020. 22. 13:30 KSI SE BLAMAX-Kaposvári VK 26-5 Széchy T. u. Margitsz.
62482 2020. 22. 14:30 LEGRAND SZENTES PSN Zrt. Sportiskola
62361 2020. 22. 14:45 POLO Sport Club OBi Polo Academy Bp. 1-27 Hajós A. fedett
62363 2020. 22. 15:30 KVSE UVSE Hunguest H. II 10-24 Nagykanizsa
62479 2020. 22. 16:00 AVUS PannErgy-Miskolc 4-10 Szombathely
Fiú Serdülő
62145 2020. 22. 10:00 BFSE AQUA SE 8-7 Hajós 33m-es
62218 2020. 22. 10:00 Győri VSE FVSE 7-12 Aqua SK Győr
62598 2020. 22. 10:00 Vasas SC UVSE Hunguest Hotels 9-13 Komjádi
62600 2020. 22. 10:00 Honvéd ZF-Eger 5-8 Kőér u.
62601 2020. 22. 10:00 SZVPS FTC-Telekom 11-10 Szegedi Sportu.
62597 2020. 22. 11:00 KSI SE BLAMAX-KAPOSVÁRI VK 24-5 Széchy T. u. Margitsz.
62144 2020. 22. 11:15 Dunakanyar Waterpolo Koelner-Csongrád 18-10 Leányfalu
62146 2020. 22. 11:15 Váci VSE Oázis SC 9-22 Vác
62216 2020. 22. 11:15 KESI Tatabánya 10-9 Kecskemét
62603 2020. 22. 11:15 BVSC-Zugló DVSE 23-5 Szőnyi út 50-es sátor
61953 2020. 22. 11:30 ASI DSE Balaton VK 5-19 III. ker. TVE uszoda
62602 2020. 22. 12:00 LEGRAND SZENTES PSN Zrt. Sportiskola
62147 2020. 22. 12:30 Békéscsaba HVSC
62596 2020. 22. 13:00 OSC ÚJBUDA Szolnoki Dózsa 11-8 Nyéki I. - 33m-es
62599 2020. 22. 13:00 AVUS PannErgy-Miskolc 11-6 Szombathely
62217 2020. 22. 13:30 POLO Sport Club OBs Polo Academy Bp. 4-11 Hajós A. fedett
61951 2020. 22. 16:00 Aquaworm Göd Soproni VSE 13-10 Hajós 33m-es
61952 2020. 22. 16:00 Sportliget Százhalombatta VSE. 15-16 Szőnyi út 50-es sátor
62219 2020. 22. 16:45 KVSE UVSE Hunguest H. II. 6-16 Nagykanizsa
Fiú Gyermek
61911 2020. 22. 10:00 ASI DSE Balaton VK 12-19 III. ker. TVE uszoda
62000 2020. 22. 10:00 Dunakanyar Waterpolo Koelner-Csongrád 27-12 Leányfalu
62002 2020. 22. 10:00 Váci VSE Oázis SC 12-20 Vác
62003 2020. 22. 10:00 Békéscsaba HVSC
62072 2020. 22. 10:00 KESI Tatabánya
62716 2020. 22. 10:00 OSC ÚJBUDA Szolnoki Dózsa 12-10 Nyéki I. - 33m-es
62723 2020. 22. 10:00 BVSC-Zugló DVSE 34-9 Szőnyi út 50-es sátor
62718 2020. 22. 11:15 Vasas SC UVSE Hunguest Hotels 10-14 Komjádi
62721 2020. 22. 11:15 SZVPS FTC-Telekom 6-21 Szegedi Sportu.
62001 2020. 22. 11:30 BFSE AQUA SE 5-21 Hajós 33m-es
62073 2020. 22. 12:00 POLO Sport Club OBgy Polo Academy Bp. 18-6 Hajós A. fedett
62717 2020. 22. 12:15 KSI SE BLAMAX-KAPOSVÁRI VK 15-5 Széchy T. u. Margitsz.
62074 2020. 22. 13:00 Győri VSE FVSE 6-13 Aqua SK Győr
62720 2020. 22. 13:00 Honvéd ZF-Eger 11-8 Kőér u.
62722 2020. 22. 13:15 LEGRAND SZENTES PSN Zrt. Sportiskola
62075 2020. 22. 14:00 KVSE UVSE Hunguest H. II 11-9 Nagykanizsa
61909 2020. 22. 14:30 Aquaworm Göd Soproni VSE 12-6 Hajós 33m-es
62719 2020. 22. 14:30 AVUS PannErgy-Miskolc 17-11 Szombathely
61910 2020. 22. 15:00 Sportliget Százhalombatta 8-17 Szőnyi út 50-es sátor
Leány Ifjúsági
64779 2020. 22. 11:00 Tatabánya UVSE Hunguest H. 7-6 Tatabánya
64785 2020. 22. 12:00 ZF-Eger Győri VSE 21-4 Eger-Bitskey
64780 2020. 22. 12:15 DFVE III. Kerületi TVE 27-4 Dunaújváros
64772 2020. 22. 13:30 FTC-Telekom YORDO SZENTES 10-11 Népliget
64771 2020. 22. 14:30 OSC ÚJBUDA BVSC-Zugló 5-14 Nyéki I. - 33m-es
Leány Serdülő
64812 2020. 22. 11:00 FTC-Telekom YORDO SZENTES 17-14 Népliget
64791 2020. 22. 13:15 ZF-Eger Győri VSE 14-5 Eger-Bitskey
64819 2020. 22. 13:30 Tatabánya UVSE Hunguest H. 10-26 Tatabánya
64820 2020. 22. 13:30 DFVE KSI SE 14-4 Dunaújváros
64800 2020. 22. 15:15 KESI FVSE 11-2 Kecskemét
64799 2020. 22. 15:45 SZNVESE Alföld 15-9 Szegedi Sportu.
64811 2020. 22. 17:30 OSC ÚJBUDA BVSC-Zugló 3-14 Nyéki I. - 33m-es
Leány Gyermek
64836 2020. 22. 11:00 DFVE KSI SE 15-8 Dunaújváros
64828 2020. 22. 12:15 FTC-Telekom YORDO SZENTES 14-10 Népliget
64835 2020. 22. 12:15 Tatabánya UVSE Hunguest H. 13-15 Tatabánya
64850 2020. 22. 14:00 KESI FVSE 15-5 Kecskemét
64841 2020. 22. 14:30 ZF-Eger Győri VSE 16-10 Eger-Bitskey
64849 2020. 22. 14:30 SZNVEGY Alföld 21-13 Szegedi Sportu.
64827 2020. 22. 16:00 OSC ÚJBUDA BVSC-Zugló 5-10 Nyéki I. - 33m-es
Budapesti Gyarmati Dezső
63093 2020. 22. 17:00 BVSC-Zugló Lokomotív Oázis SC 2 12-3 Szőnyi út 50-es sátor
63095 2020. 22. 17:00 1427 JSMA Jog-Ászok VSK 8-11 Komjádi
63047 2020. 22. 18:00 Víziló KPSE 12-11 Kőér u.
63092 2020. 22. 18:00 ASI DSE Octopus SE 9-10 III. ker. TVE uszoda
63050 2020. 22. 18:15 BVSC-Zugló Heavy T. Oázis Sc 7-18 Szőnyi út 50-es sátor
63046 2020. 22. 19:00 HETE MAFC A-TEAM 12-16 Kőér u.
63091 2020. 22. 19:00 SOTE VKS OSC Kft. 18-9 MOM Sportuszoda
63094 2020. 22. 19:00 Sunday Boys MAFC-BME-INFINITYN 13-19 Budafok
Dunántúli Baby II.
64196 2020. 22. 11:00 DFVE Blamax-Kaposvári VK Kaposvár
64197 2020. 22. 11:50 KVSE TVSE Kaposvár
64198 2020. 22. 12:40 DFVE PSN Zrt. Zöld Békák Kaposvár
64199 2020. 22. 13:30 Blamax-Kaposvári VK TVSE Kaposvár
64200 2020. 22. 14:20 KVSE PSN Zrt. Zöld Békák Kaposvár