Műsor - 2020. 18.
ID IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉG CSAPAT EREDMÉNY HELYSZÍN
Fiú Ifjúsági
62275 2020. 18. 11:15 Békéscsaba BFSE 8-12 Békéscsaba
62444 2020. 18. 11:30 Honvéd Szolnoki Dózsa
62450 2020. 18. 11:45 FTC-Telekom UVSE Hunguest Hotels 8-9 Népliget
62273 2020. 18. 12:30 Váci VSE Ceglédi VSE 9-17 Vác
62274 2020. 18. 12:30 HVSC Koelner-Csongrád 12-25 Hmvásárhely
62344 2020. 18. 12:30 FVSE Polo Academy Bp. 22-10 Székesfehérvár
62446 2020. 18. 12:30 LEGRAND SZENTES Vasas SC 9-14 Szentes - fedett
62447 2020. 18. 12:30 BVSC-Zugló KSI SE 11-15 Szőnyi út
62451 2020. 18. 12:30 ZF-Eger PannErgy-Miskolc 13-14 Eger-Bitskey
62448 2020. 18. 12:45 DVSE OSC ÚJBUDA 13-14 Debrecen
62345 2020. 18. 13:00 Győri VSE YBL WPC 8-18 Aqua SK Győr
62449 2020. 18. 13:00 PSN Zrt. Sportiskola BLAMAX-Kaposvári VK 23-5 Pécs-Abay
62445 2020. 18. 14:30 SZVPS AVUS
62346 2020. 18. 15:00 UVSE Hunguest H. II Tatabánya 11-4 Hajós A. fedett
62347 2020. 18. 15:30 KVSE POLO Sport Club OBi 29-2 Nagykanizsa
62272 2020. 18. 16:30 Oázis SC AQUA SE 15-12 Széchy T. u. Margitsz.
Fiú Serdülő
62201 2020. 18. 10:00 Győri VSE YBL WPC 6-17 Aqua SK Győr
62564 2020. 18. 10:00 Honvéd Szolnoki Dózsa
62571 2020. 18. 10:00 ZF-Eger PannErgy-Miskolc 13-9 Eger-Bitskey
62569 2020. 18. 10:30 PSN Zrt. Sportiskola BLAMAX-KAPOSVÁRI VK 20-6 Pécs-Abay
62570 2020. 18. 10:30 FTC-Telekom UVSE Hunguest Hotels 10-7 Népliget
61939 2020. 18. 11:00 Sportliget ASI DSE 15-10 Szőnyi út 50-es sátor
62130 2020. 18. 11:00 HVSC Koelner-Csongrád 16-13 Hmvásárhely
62129 2020. 18. 11:15 Váci VSE Ceglédi VSE 8-11 Vác
62200 2020. 18. 11:15 FVSE Polo Academy Bp. 21-11 Székesfehérvár
62566 2020. 18. 11:15 LEGRAND SZENTES Vasas SC 10-13 Szentes - fedett
62567 2020. 18. 11:15 BVSC-Zugló KSI SE 10-14 Szőnyi út
61940 2020. 18. 11:30 CVK Balaton VK 4-17 Ajka, Kristályfürdő
62568 2020. 18. 11:30 DVSE OSC ÚJBUDA 12-23 Debrecen
62565 2020. 18. 12:00 SZVPS AVUS
62131 2020. 18. 12:30 Békéscsaba BFSE 6-19 Békéscsaba
62128 2020. 18. 15:15 Oázis SC AQUA SE 22-8 Széchy T. u. Margitsz.
62202 2020. 18. 16:30 UVSE Hunguest H. II. Tatabánya 6-11 Hajós A. fedett
62203 2020. 18. 16:45 KVSE POLO Sport Club OBs 27-8 Nagykanizsa
61941 2020. 18. 17:30 Százhalombatta VSE. Soproni VSE 14-10 Százhalombatta
Fiú Gyermek
61897 2020. 18. 10:00 Sportliget ASI DSE 6-27 Szőnyi út 50-es sátor
61898 2020. 18. 10:00 CVK Balaton VK 4-34 Ajka, Kristályfürdő
61985 2020. 18. 10:00 Váci VSE Ceglédi VSE 17-19 Vác
61987 2020. 18. 10:00 Békéscsaba BFSE 35-9 Békéscsaba
62056 2020. 18. 10:00 FVSE Polo Academy Bp. 32-5 Székesfehérvár
62687 2020. 18. 10:00 BVSC-Zugló KSI SE 18-8 Szőnyi út
62688 2020. 18. 10:00 DVSE OSC ÚJBUDA 4-19 Debrecen
62686 2020. 18. 11:15 LEGRAND SZENTES Vasas SC
62691 2020. 18. 11:15 ZF-Eger PannErgy-Miskolc 16-8 Eger-Bitskey
62057 2020. 18. 11:30 Győri VSE YBL WPC 11-23 Aqua SK Győr
62689 2020. 18. 11:45 PSN Zrt. Sportiskola BLAMAX-KAPOSVÁRI VK 13-9 Pécs-Abay
62684 2020. 18. 13:00 Honvéd Szolnoki Dózsa
62685 2020. 18. 13:15 SZVPS AVUS
62690 2020. 18. 13:15 FTC-Telekom UVSE Hunguest Hotels 12-9 Népliget
61984 2020. 18. 14:00 Oázis SC AQUA SE 18-8 Széchy T. u. Margitsz.
61986 2020. 18. 14:00 HVSC Koelner-Csongrád 7-15 Hmvásárhely
62059 2020. 18. 14:00 KVSE POLO Sport Club OBgy 18-10 Nagykanizsa
61899 2020. 18. 16:00 Százhalombatta Soproni VSE 10-20 Százhalombatta
62058 2020. 18. 18:00 UVSE Hunguest H. II Tatabánya 5-13 Hajós A. fedett
Leány Ifjúsági
64299 2020. 18. 10:00 III. Kerületi TVE UVSE Hunguest H. 4-23 III. ker. TVE uszoda
64305 2020. 18. 13:30 Tatabánya DFVE 17-8 Tatabánya
64307 2020. 18. 16:30 YORDO SZENTES BVSC-Zugló 15-11 Szentes - fedett
64313 2020. 18. 16:30 ZF-Eger FTC-Telekom 9-13 Eger-Bitskey
Leány Serdülő
64274 2020. 18. 11:00 Tatabánya DFVE 11-14 Tatabánya
64291 2020. 18. 11:30 OSC ÚJBUDA Alföld 17-6 Nyéki I. - 33m-es
64261 2020. 18. 13:00 KSI SE UVSE Hunguest H. 5-22 III. ker. TVE uszoda
64262 2020. 18. 13:15 POLO Sport Club serd KESI 27-9 Hajós A. fedett
64281 2020. 18. 14:00 YORDO SZENTES BVSC-Zugló 6-17 Szentes - fedett
64273 2020. 18. 15:15 FVSE Győri VSE 4-15 Székesfehérvár
64292 2020. 18. 15:15 ZF-Eger FTC-Telekom 6-17 Eger-Bitskey
Leány Gyermek
64250 2020. 18. 10:00 OSC ÚJBUDA Alföld 17-6 Nyéki I. - 33m-es
64219 2020. 18. 11:30 KSI SE UVSE Hunguest H. 14-17 III. ker. TVE uszoda
64220 2020. 18. 12:00 POLO Sport Club gy KESI 27-4 Hajós A. fedett
64232 2020. 18. 12:15 Tatabánya DFVE 9-14 Tatabánya
64231 2020. 18. 14:00 FVSE Győri VSE 1-21 Székesfehérvár
64249 2020. 18. 14:00 ZF-Eger FTC-Telekom 10-29 Eger-Bitskey
64239 2020. 18. 15:15 YORDO SZENTES BVSC-Zugló 10-13 Szentes - fedett
Délkeleti gyermek III.
64477 2020. 18. 10:00 SZVPS KESI 19-4 Kecskemét
64476 2020. 18. 11:00 Legrand Szentes Békéscsaba 15-3 Kecskemét
64478 2020. 18. 12:00 KÖLYÖK POLO HVSC 3-13 Kecskemét
64479 2020. 18. 13:00 Invictus Sc Szolnoki Dózsa 0-15 Kecskemét
Budapesti Gyarmati Dezső
63078 2020. 18. 09:00 Octopus SE OSC Kft. 13-8 Népliget
63080 2020. 18. 16:00 Jog-Ászok VSK ASI DSE 10-14 Komjádi
63079 2020. 18. 17:00 1427 JSMA BVSC-Zugló Lokomotív 7-21 Komjádi
63031 2020. 18. 18:00 Víziló BVSC-Zugló Heavy T. 18-8 Kőér u.
63076 2020. 18. 18:00 MAFC-BME-INFINITYN SOTE VKS 4-13 Szőnyi út 50-es sátor
63077 2020. 18. 18:00 Oázis SC 2 Ozorai-Faterpolo VSE 18-9 Széchy T. u. Margitsz.
63032 2020. 18. 19:00 HETE YBL WPC 6-18 Kőér u.
63033 2020. 18. 19:00 Oázis Sc RETR-O-SC 10-6 Széchy T. u. Margitsz.
63034 2020. 18. 19:00 MAFC A-TEAM Sportliget 7-17 Szőnyi út 50-es sátor
63035 2020. 18. 20:00 KPSE ELTE-BEAC 13-12 Széchy T. u. Margitsz.
Budapesti Baby I.
63572 2020. 18. 15:00 UVSE Hunguest H. II. FTC-Telekom Budafok
63571 2020. 18. 16:00 UVSE Hunguest H. I. KSI SE Budafok
63570 2020. 18. 17:00 SE VK Oázis SC Budafok
63569 2020. 18. 18:00 BFSE BVSC-Zugló Budafok
Dunántúli Baby II.
64193 2020. 18. 09:30 KVSE Blamax-Kaposvári VK Nagykanizsa
64194 2020. 18. 10:20 DFVE TVSE Nagykanizsa
64195 2020. 18. 11:10 Blamax-Kaposvári VK PSN Zrt. Zöld Békák Nagykanizsa
64191 2020. 18. 12:00 DFVE KVSE Nagykanizsa
64192 2020. 18. 12:50 PSN Zrt. Zöld Békák TVSE Nagykanizsa