Műsor - 2020. 17.
ID IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉG CSAPAT EREDMÉNY HELYSZÍN
Férfi OB I
61227 2020. 17. 12:30 UVSE Hunguest Hotels BVSC Zugló 10-13 Komjádi
61223 2020. 17. 13:00 ZF-Eger FTC-Telekom 14-16 Eger-Bitskey
61224 2020. 17. 16:00 Szolnoki Dózsa SZVE 13-5 Szolnok
61228 2020. 17. 16:00 TVSE Vízilabda Kft PannErgy-Miskolc 8-14 Tatabánya
61222 2020. 17. 19:00 OSC ÚJBUDA A-Híd VasasPlaket 8-8 Nyéki I. - fedett
61225 2020. 17. 19:00 PVSK Mecsek Füszért KSI SE 18-13 Pécs-Abay
Női OB I
61406 2020. 17. 14:45 ZF-Eger FTC Telekom 5-19 Eger-Bitskey
61407 2020. 17. 16:00 HUNGERIT SZENTES DUE-Maarsk Graphics 8-17 Szentes - fedett
61409 2020. 17. 18:15 TVSE Vízilabda Kft SZTE SZEGED 2-9 Tatabánya
61405 2020. 17. 18:30 III. kerületi TVE BVSC Zugló 8-13 III. ker. TVE uszoda
Férfi OB I/B
61654 2020. 17. 11:00 Kanizsa Vízilabda Kf FVSE 23-11 Nagykanizsa
61658 2020. 17. 14:00 YBL WPC VIWA-második.ker 17-5 Komjádi
61659 2020. 17. 16:00 AVUS Dunakanyar Waterpolo 17-4 Szombathely
61657 2020. 17. 16:30 Eszterházy SC ASI DSE 12-11 Eger-Bitskey
61656 2020. 17. 16:45 Ceglédi VSE Oázis SC 13-11 Cegléd
61655 2020. 17. 17:00 Neptun VSC HVSC 9-8 Hajós A. fedett
Férfi OB II
61834 2020. 17. 10:00 GyAVC KVE 5-21 Cegléd
61776 2020. 17. 11:00 Invictus SC Csongrád 16-13 Hmvásárhely
61835 2020. 17. 11:00 Czeglédi Lamantinok MEAFC-Miskolc 7-11 Cegléd
61867 2020. 17. 11:30 Tatabánya PTE-PEAC 10-13 Pécs-Abay
61777 2020. 17. 12:00 SZUVTE BT Békéscsaba 15-8 Hmvásárhely
61836 2020. 17. 12:00 DVSE Egri Vízmű SC. 15-11 Cegléd
61866 2020. 17. 12:30 FVSE Győri VSE 15-7 Pécs-Abay
61779 2020. 17. 13:00 HVSC Invictus SC 8-13 Hmvásárhely
61837 2020. 17. 13:00 MEAFC-Miskolc KVE 8-10 Cegléd
61865 2020. 17. 13:30 Soproni VSE Tatabánya 4-15 Pécs-Abay
61778 2020. 17. 14:00 Csongrád SZVTK 14-9 Hmvásárhely
61808 2020. 17. 14:00 Váci VSE Poseidon VSE 20-12 Pesterzsébeti uszoda
61838 2020. 17. 14:00 Egri Vízmű SC. GyAVC 22-6 Cegléd
61868 2020. 17. 14:30 Győri VSE Balaton VK 7-10 Pécs-Abay
61775 2020. 17. 15:00 HVSC SZUVTE BT 10-12 Hmvásárhely
61805 2020. 17. 15:00 Erzsébeti SMTK BFSE 15-7 Pesterzsébeti uszoda
61839 2020. 17. 15:00 Czeglédi Lamantinok DVSE 8-24 Cegléd
61869 2020. 17. 15:30 Soproni VSE FVSE 7-12 Pécs-Abay
61774 2020. 17. 16:00 SZVTK Békéscsaba 12-12 Hmvásárhely
61806 2020. 17. 16:00 MAFC-BME-INFINITYN Váci VSE 10-12 Pesterzsébeti uszoda
61864 2020. 17. 16:30 Balaton VK PTE-PEAC 7-20 Pécs-Abay
61804 2020. 17. 17:00 Poseidon VSE SOTE VKS 9-8 Pesterzsébeti uszoda
61809 2020. 17. 18:00 Erzsébeti SMTK MAFC-BME-INFINITYN 7-10 Pesterzsébeti uszoda
61807 2020. 17. 19:00 BFSE SOTE VKS 6-10 Pesterzsébeti uszoda
Délkeleti serdülő
64343 2020. 17. 09:00 INVICTUS SC Legrand Szentes 10-16 Szentes - fedett
64340 2020. 17. 10:00 kölyök polo Szolnoki Dózsa 14-12 Szentes - fedett
64339 2020. 17. 11:00 SVSE Serdülő Legrand Szentes 6-18 Szentes - fedett
64342 2020. 17. 12:00 INVICTUS SC kölyök polo 10-20 Szentes - fedett
64341 2020. 17. 13:00 Szolnoki Dózsa SVSE Serdülő 16-5 Szentes - fedett
Délkeleti baby I.
64482 2020. 17. 10:00 Legrand Szentes KESI Kecskemét
64481 2020. 17. 10:45 Szolnoki Dózsa HVSC Kecskemét
64484 2020. 17. 11:30 Békéscsaba Csongrád Kecskemét
64483 2020. 17. 12:15 Újszilvás SE SZVPS Kecskemét
64487 2020. 17. 13:00 HVSC Legrand Szentes Kecskemét
64486 2020. 17. 13:45 Csongrád Szolnoki Dózsa Kecskemét
64480 2020. 17. 14:30 Békéscsaba Újszilvás SE Kecskemét
64485 2020. 17. 15:15 KESI SZVPS Kecskemét
Budapesti ifjúsági fiú
63121 2020. 17. 10:00 Honvéd OSC ÚJBUDA 2. 11-13 Szőnyi út
63122 2020. 17. 11:00 BVSC-Zugló OSC ÚJBUDA 1. 7-15 Szőnyi út
63123 2020. 17. 12:00 FTC-Telekom Oázis SC 18-5 Szőnyi út
63124 2020. 17. 13:00 KPSE Komplex 9-5 Szőnyi út
63125 2020. 17. 14:00 Vasas SC Sportliget 14-9 Szőnyi út
Budapest gyermek I.
63213 2020. 17. 10:00 OSC ÚJBUDA 1. SZVPS 15-6 Nyéki I. - 33m-es
63214 2020. 17. 11:15 OSC ÚJBUDA 2. POLO SC Bp06 Penguin 6-9 Nyéki I. - 33m-es
63216 2020. 17. 12:30 BVSC-Zugló ASI DSE 18-3 Nyéki I. - 33m-es
63215 2020. 17. 13:45 Honvéd VUA 11-1 Nyéki I. - 33m-es
63217 2020. 17. 15:00 KSI SE Vasas SC 29-4 Nyéki I. - 33m-es
63218 2020. 17. 16:15 Oázis SC UVSE Hunguest H. 11-18 Nyéki I. - 33m-es
Budapesti gyermek II. leány
63547 2020. 17. 00:00 FTC-Telekom KSI-Százhalombatta ELMARAD
63549 2020. 17. 00:00 Oxigén-ASI FTC-Telekom ELMARAD
63548 2020. 17. 16:00 DFVE Oázis SC 17-3 Komjádi
63552 2020. 17. 17:00 BVSC-Zugló Oxigén-ASI 17-9 Komjádi
63550 2020. 17. 18:15 DFVE BVSC-Zugló 2-6 Komjádi
63551 2020. 17. 19:15 Oázis SC KSI-Százhalombatta 4-21 Komjádi
Budapesti gyermek III.
63609 2020. 17. 09:00 KSI SE OSC ÚJBUDA 1. 10-9 Széchy T. u. Margitsz.
63693 2020. 17. 09:00 III. Ker. TVE POLO SC Bp2008 16-1 III. ker. TVE uszoda
63610 2020. 17. 10:00 FTC-Telekom I. PSN Zrt. Sportiskola 11-16 Széchy T. u. Margitsz.
63637 2020. 17. 10:00 OSC ÚJBUDA 2. YBL WPC I. 2-7 Szőnyi út 50-es sátor
63694 2020. 17. 10:15 FTC-Telekom leány Polo Academy Bp 4-0 III. ker. TVE uszoda
63611 2020. 17. 11:00 Ceglédi VSE UVSE Hunguest H. 13-19 Széchy T. u. Margitsz.
63638 2020. 17. 11:00 Oázis SC SZVPS 9-12 Szőnyi út 50-es sátor
63695 2020. 17. 11:30 Aquaworm YBL WPC II. 5-5 III. ker. TVE uszoda
63612 2020. 17. 12:00 ZF-Eger BVSC-Zugló 7-11 Széchy T. u. Margitsz.
63639 2020. 17. 12:00 KÓPÉ ÚVSE Váci VSE 18-5 Szőnyi út 50-es sátor
63696 2020. 17. 12:45 Honvéd II. ASI-Kistarcsa 9-13 III. ker. TVE uszoda
63640 2020. 17. 13:00 MVLC-Miskolc BVSC-Zugló II 4-12 Szőnyi út 50-es sátor
63668 2020. 17. 13:15 FTC-Telekom II. BFSE 15-0 Széchy T. u. Margitsz.
63665 2020. 17. 14:15 KSI leány Oxigén 8-11 Széchy T. u. Margitsz.
63666 2020. 17. 15:15 KÓPÉ ÚVSE II. VUA 14-12 Széchy T. u. Margitsz.
63667 2020. 17. 16:15 Honvéd I. Sportliget 22-7 Széchy T. u. Margitsz.
Dunántúli Gyermek I.
64035 2020. 17. 11:00 Blamax-Kaposvári VK PSN Zrt. Sportiskola 7-5 Kaposvár
64075 2020. 17. 11:30 Balaton VK AVE VE 50-0 Kőér u.
64036 2020. 17. 12:00 III. Ker. TVE Erzsébeti SMTK 17-5 Kaposvár
64076 2020. 17. 12:30 Fehérvár VSE Balaton VK 2. 6-13 Kőér u.
64037 2020. 17. 13:00 PSN Zrt. Sportiskola Szekszárd 3 33-1 Kaposvár
64055 2020. 17. 13:00 KVSE Soproni VSE 10-17 Nagykanizsa
64077 2020. 17. 13:30 Balaton VK 2. AVE VE 33-1 Kőér u.
64038 2020. 17. 14:00 Blamax-Kaposvári VK Erzsébeti SMTK 18-3 Kaposvár
64056 2020. 17. 14:00 VTUVE DFVE 5-29 Nagykanizsa
64078 2020. 17. 14:30 Balaton VK Fehérvár VSE 20-2 Kőér u.
64039 2020. 17. 15:00 Szekszárd 3 III. Ker. TVE 0-34 Kaposvár
64057 2020. 17. 15:00 Soproni VSE Velence PLUS 30-4 Nagykanizsa
64058 2020. 17. 16:00 KVSE DFVE 10-7 Nagykanizsa
64059 2020. 17. 17:00 Velence PLUS VTUVE 15-10 Nagykanizsa