Műsor - 2021. 7.
ID IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉG CSAPAT EREDMÉNY HELYSZÍN
Fiú Ifjúsági
65646 2021. 7. 10:00 AVUS OSC ÚJBUDA Szombathely
65647 2021. 7. 11:00 Szolnoki Dózsa Honvéd Szolnok
65617 2021. 7. 12:30 BVSC-Zugló SZVPS Szőnyi út
65618 2021. 7. 12:30 Vasas SC KSI SE Komjádi
65619 2021. 7. 13:00 UVSE Hunguest Hotels FTC-Telekom Hajós 33m-es
65620 2021. 7. 14:30 PSN Zrt. Sportiskola Tigra-ZF-Eger
65648 2021. 7. 14:30 LEGRAND SZENTES DVSE Szentes - fedett
65645 2021. 7. 15:30 PannErgy-Miskolc BLAMAX-Kaposvári VK Miskolc, Kemény D.
62306 2021. 7. 16:30 Oázis SC BFSE Széchy T. u. Margitsz.
Fiú Serdülő
65675 2021. 7. 10:00 UVSE Hunguest Hotels FTC-Telekom Hajós 33m-es
65783 2021. 7. 10:00 Balaton VK Aquaworm Göd Balatonfűzfő
65673 2021. 7. 11:15 BVSC-Zugló SZVPS Szőnyi út
65674 2021. 7. 11:15 Vasas SC KSI SE Komjádi
65702 2021. 7. 11:30 AVUS OSC ÚJBUDA Szombathely
65782 2021. 7. 11:30 CVK Soproni VSE Ajka, Kristályfürdő
65676 2021. 7. 12:00 PSN Zrt. Sportiskola Tigra-ZF-Eger
65704 2021. 7. 12:00 LEGRAND SZENTES DVSE Szentes - fedett
65703 2021. 7. 12:30 Szolnoki Dózsa Honvéd Szolnok
65701 2021. 7. 13:00 PannErgy-Miskolc BLAMAX-KAPOSVÁRI VK Miskolc, Kemény D.
62162 2021. 7. 14:00 Oázis SC BFSE Széchy T. u. Margitsz.
65784 2021. 7. 16:00 Százhalombatta VSE. Sportliget Százhalombatta
Fiú Gyermek
65729 2021. 7. 10:00 BVSC-Zugló SZVPS Szőnyi út
65730 2021. 7. 10:00 Vasas SC KSI SE Komjádi
65824 2021. 7. 10:00 CVK Soproni VSE Ajka, Kristályfürdő
65825 2021. 7. 11:15 Balaton VK Aquaworm Göd Balatonfűzfő
65731 2021. 7. 11:30 UVSE Hunguest Hotels FTC-Telekom Hajós 33m-es
65758 2021. 7. 11:30 AVUS OSC ÚJBUDA
65732 2021. 7. 13:15 PSN Zrt. Sportiskola Tigra-ZF-Eger
65760 2021. 7. 13:15 LEGRAND SZENTES DVSE Szentes - fedett
65759 2021. 7. 14:00 Szolnoki Dózsa Honvéd Szolnok
65757 2021. 7. 14:15 PannErgy-Miskolc BLAMAX-KAPOSVÁRI VK Miskolc, Kemény D.
62018 2021. 7. 15:15 Oázis SC BFSE Széchy T. u. Margitsz.
65826 2021. 7. 17:30 Százhalombatta Sportliget Százhalombatta
Leány Ifjúsági
66081 2021. 7. 14:15 OSC ÚJBUDA POLO Sport Club ifj Nyéki I. - 33m-es
66082 2021. 7. 15:45 III. Kerületi TVE Tigra-ZF-Eger Nyéki I. - 33m-es
66079 2021. 7. 17:15 POLO Sport Club ifj Győri VSE Nyéki I. - 33m-es
66080 2021. 7. 18:45 Tigra-ZF-Eger OSC ÚJBUDA Nyéki I. - 33m-es
Délkeleti gyermek III.
65516 2021. 7. 10:00 Békéscsaba SZVPS Tiszavirág uszoda, Szeged
65537 2021. 7. 10:00 HVSC KESI Kecskemét
65515 2021. 7. 11:00 Szolnoki Dózsa Legrand Szentes Tiszavirág uszoda, Szeged
65538 2021. 7. 11:00 KÖLYÖK POLO Invictus Sc Kecskemét
65514 2021. 7. 12:30 Szolnoki Dózsa SZVPS Tiszavirág uszoda, Szeged
65540 2021. 7. 12:30 HVSC Invictus Sc Kecskemét
65513 2021. 7. 13:30 Békéscsaba Legrand Szentes Tiszavirág uszoda, Szeged
65539 2021. 7. 13:30 KÖLYÖK POLO KESI Kecskemét
Budapesti Gyarmati Dezső
64872 2021. 7. 16:00 Octopus SE Oázis Sc Népliget
64885 2021. 7. 16:00 BVSC-Zugló Lokomotív ASI DSE Szőnyi út
65249 2021. 7. 17:00 BVSC-Zugló Heavy T. OSC Kft. Szőnyi út
64883 2021. 7. 18:00 Víziló RETR-O-SC Kőér u.
64884 2021. 7. 18:00 Jog-Ászok VSK Sportliget Komjádi
65222 2021. 7. 18:00 Oázis SC 2 MAFC-BME-INFINITYN Széchy T. u. Margitsz.
65224 2021. 7. 18:00 MAFC A-TEAM Sunday Boys Szőnyi út
65225 2021. 7. 19:00 HETE Ozorai-Faterpolo VSE Kőér u.
Budapesti Baby I.
63586 2021. 7. 10:00 BFSE OSC ÚJBUDA Nyéki I. - 33m-es
63585 2021. 7. 11:00 UVSE Hunguest H. II. SE VK Nyéki I. - 33m-es
63587 2021. 7. 12:00 BVSC-Zugló Oázis SC Nyéki I. - 33m-es
63588 2021. 7. 13:00 FTC-Telekom KSI SE Nyéki I. - 33m-es
Észak-keleti baby I.
64724 2021. 7. 10:30 DVSE Octopus BVSE Nyíregyháza
64719 2021. 7. 11:20 NYVSE DVSE Nyíregyháza
64718 2021. 7. 12:10 Octopus BVSE AQUA SE Nyíregyháza
64721 2021. 7. 13:00 KSKDVK Váci VSE Nyíregyháza
64723 2021. 7. 14:00 Tigra-ZF-Eger NYVSE Nyíregyháza
64722 2021. 7. 14:50 AQUA SE Váci VSE Nyíregyháza
64725 2021. 7. 15:40 KSKDVK PannErgy-Miskolc Nyíregyháza
64720 2021. 7. 16:30 PannErgy-Miskolc Tigra-ZF-Eger Nyíregyháza
Dunántúli Gyermek IV.
66048 2021. 7. 10:00 Fehérvár VSE Soproni VSE Székesfehérvár
66021 2021. 7. 11:00 AVUS Blamax-Kaposvári VK Kaposvár
66049 2021. 7. 11:00 CVK DFVE fiú Székesfehérvár
66019 2021. 7. 12:00 Győri VSE Balaton VK Kaposvár
66050 2021. 7. 12:00 Fehérvár VSE DFVE leány Székesfehérvár
66020 2021. 7. 13:00 PSN Zrt. 2010. KVSE Kaposvár
66051 2021. 7. 13:00 Soproni VSE DFVE fiú Székesfehérvár
66023 2021. 7. 14:00 Blamax-Kaposvári VK Győri VSE Kaposvár
66052 2021. 7. 14:00 CVK DFVE leány Székesfehérvár
66024 2021. 7. 15:00 PSN Zrt. 2010. AVUS Kaposvár
66022 2021. 7. 16:00 KVSE Balaton VK Kaposvár