Műsor - 2022. 22.
ID IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉG CSAPAT EREDMÉNY HELYSZÍN
Férfi OB I/B
68625 2022. 22. 19:30 VIWA-második.ker Neptun VSC Hajós 33m-es
BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
71374 2022. 22. 10:15 KVSE SZVPS II Nagykanizsa
71323 2022. 22. 11:15 Fehérvár VSE Oázis SC Székesfehérvár
71324 2022. 22. 12:30 Dunakanyar Waterpolo Ceglédi VSE Leányfalu
71372 2022. 22. 13:00 Polo Academy Bp Sportliget Kőér u.
71322 2022. 22. 13:30 UVSE II. PannErgy-Miskolc Széchy T. u. Margitsz.
71325 2022. 22. 13:45 TVSE Békéscsaba Tatabánya
71376 2022. 22. 14:30 Balaton VK Váci VSE Balatonfűzfő
71373 2022. 22. 15:30 Győri VSE AQUA SE Aqua SK Győr
71375 2022. 22. 15:45 Soproni VSE HVSC Sopron
BENU Fiú Serdülő Bajnokság
71423 2022. 22. 10:00 Fehérvár VSE Oázis SC Székesfehérvár
71472 2022. 22. 10:00 Polo Academy Bp Sportliget Kőér u.
71424 2022. 22. 11:15 Dunakanyar Waterpolo Ceglédi VSE Leányfalu
71474 2022. 22. 11:30 KVSE SZVPS II Nagykanizsa
71422 2022. 22. 12:15 UVSE II. PannErgy-Miskolc Széchy T. u. Margitsz.
71425 2022. 22. 12:30 TVSE Békéscsaba Tatabánya
71476 2022. 22. 13:15 Balaton VK Váci VSE Balatonfűzfő
71473 2022. 22. 14:15 Győri VSE AQUA SE Aqua SK Győr
71475 2022. 22. 14:30 Soproni VSE HVSC Sopron
BENU Fiú Gyermek Bajnokság
71574 2022. 22. 09:00 KVSE SZVPS II Nagykanizsa
71524 2022. 22. 10:00 Dunakanyar Waterpolo Ceglédi VSE Leányfalu
73179 2022. 22. 10:00 SZVPS Szolnoki Dózsa Szolnok
71522 2022. 22. 11:00 UVSE II. PannErgy-Miskolc Széchy T. u. Margitsz.
71525 2022. 22. 11:00 TVSE Békéscsaba Tatabánya
71572 2022. 22. 11:30 Polo Academy Bp Sportliget Kőér u.
71576 2022. 22. 12:00 Balaton VK Váci VSE Balatonfűzfő
73180 2022. 22. 12:00 Genesys OSC-Újbuda BVSC-Zugló Szolnok
71523 2022. 22. 12:30 Fehérvár VSE Oázis SC Székesfehérvár
71573 2022. 22. 13:00 Győri VSE AQUA SE Aqua SK Győr
71575 2022. 22. 13:00 Soproni VSE HVSC Sopron
73181 2022. 22. 14:00 Vasas SC FTC-Telekom Szolnok
73182 2022. 22. 16:00 UVSE I. KSI SE Szolnok
BENU Leány Serdülő Országos
73203 2022. 22. 15:00 Genesys OSC-Újbuda TVSE Kft. Hajós A. fedett
73204 2022. 22. 16:30 DFVE BVSC-Zugló Hajós A. fedett
73205 2022. 22. 18:00 FTC-Telekom Szentes Hajós A. fedett
73206 2022. 22. 19:30 UVSE KSI SE Hajós A. fedett
Budapesti Felnőtt Bajnokság
71070 2022. 22. 16:00 RETR-O-SC OSC Vízilabda Kft. Szőnyi út 50-es sátor
71068 2022. 22. 17:00 BVSC-Zugló Heavy Ozorai-Faterpolo VSE Szőnyi út 50-es sátor
70987 2022. 22. 18:00 Sportliget FTC-Masters Szőnyi út 50-es sátor
71005 2022. 22. 18:00 ELTE-BEAC ASI Komjádi
71067 2022. 22. 18:00 Komplex PSE Oázis SC II. Hajós 33m-es
71069 2022. 22. 18:00 V-VVSE 1427 JSMA Kőér u.
71013 2022. 22. 19:00 YBL WPC ASI Komjádi
71071 2022. 22. 19:00 Sunday Boys HETE Budafok
Budapesti Baby I. Bajnokság (201
68175 2022. 22. 10:00 UVSE FTC-Telekom Hajós 33m-es
68174 2022. 22. 11:00 UVSE II. Ceglédi VSE Hajós 33m-es
68173 2022. 22. 12:00 Oázis SC KSI SE II. Hajós 33m-es
68171 2022. 22. 13:00 Honvéd BVSC-Zugló Hajós 33m-es
68172 2022. 22. 14:00 Honvéd - Érd BFSE Hajós 33m-es
68176 2022. 22. 15:00 SE SK KÓPÉ ÚVSE Hajós 33m-es
68177 2022. 22. 16:00 OSC ÚJBUDA KSI SE Hajós 33m-es
DVL Baby I. Bajnokság
71857 2022. 22. 10:00 DFVE CVK Ajka, Kristályfürdő
71858 2022. 22. 11:00 GYŐRI VSE - Baby Mohacs Baby Ajka, Kristályfürdő
71859 2022. 22. 12:00 Soproni VSE Új-Hullám SE Ajka, Kristályfürdő
71824 2022. 22. 12:45 TVSE KVSE Nagykanizsa
71860 2022. 22. 13:00 CVK GYŐRI VSE - Baby Ajka, Kristályfürdő
71822 2022. 22. 13:35 Balaton VK KVK Baby I. Nagykanizsa
71861 2022. 22. 14:00 Mohacs Baby Soproni VSE Ajka, Kristályfürdő
71823 2022. 22. 14:25 AVUS Fehérvár VSE Nagykanizsa
71862 2022. 22. 15:00 Új-Hullám SE DFVE Ajka, Kristályfürdő
71819 2022. 22. 15:15 KVK Baby I. PSN Zrt. Sportiskola Nagykanizsa
71820 2022. 22. 16:05 Fehérvár VSE TVSE Nagykanizsa
71825 2022. 22. 16:55 Balaton VK PSN Zrt. Sportiskola Nagykanizsa
71821 2022. 22. 17:45 KVSE AVUS Nagykanizsa