Toggle navigation
MVLSZ
Bemutatkozás
Szervezet
Támogatók
Impresszum
HÍREK
Vízilabda hírek
Szövetségi hírek
VÁLOGATOTTAK
Férfi válogatott hírek
Női válogatott hírek
Utánpótlás hírek
Adatbank
Játékosok
Edzők
Csapatok
Bajnokságok
Műsor
Műsor küldéssel
Küldés archív
Egyesületek
Eltiltások, piros lapok
Közreműködők
OB1 meccsszám
Szakmai oldal
Alapszabály
SZMSZ
Alapszabály
Antidopping
Nyomtatványok Régi
Szabályzatok
Szakmai letöltések régi
SZMSZ
TAO
Média
Közlemények
Akkreditáció
Shop
Retropolo
ÜVR BEJELENTKEZÉS
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok
Műsor küldéssel
Minden közreműködő
Ábrahám Dániel
Ácsné Szöllőssy Krisztina
Ádám Frank
Adamikné Rigó Vilma
Arató Zoltán
Balatoni László
Balatoni Sándor
Balázs Bálint
Balázs Bence
Balogh Zoltán
Baracskai Vidor
Barta Judit
Barta Lajos
Bartus Tamás
Bata Kornél
Batki Bence
Bátori György
Béládi Csaba
Benedek Tamás
Benedek Tibor
Benkő Martin
Bereczki Miklós
Berki András
Berki Attila
Berta József
Besenyei Richárd
Beszédes Réka Dorka
Binder Szabolcs
Bíró Dániel
Biró Viktor
Bódi Csaba
Bors Dorottya
Bujka János
Csabai Zoltán
Csák Marcell
Csanádi Zsolt
Csapliczky Zsolt
Császár Attila
Császár György
Csendes Anna
Csizmadia Zsolt
Csorba László Zsolt
Csutorás Barna
Csutorás Bence
Czirok Csaba
Dalmády Ernő
Dancs Rozália
Debreceni Nóra
Decsi Andor Péter
Derekasné Domonkos Szilvia
Dobos Viola
Donauer Márk dr.
Dubinák Dániel
Duray András
Elekes Tamás Lajos
Ercse Norbert
Erdei János
Fábián Gergely Bence
Fejős Róbert
Feke Dorina dr.
Fekete Balázs dr.
Fekete Dávid
Fekete Szilveszter
Fent Gergő László
Fodor Ádám Gergely
Fodor Rajmund
Forgó Dániel István
Fülöp Ádám
Fülöp Zsombor
Füzesi Zsolt
Galambos Barnabás
Gérnyi Tamás
Godova Gábor
Golopencza Ádám Pál
Greksa Martin Dominik
Gudra Gábriel
Gyöngyösi Zsolt
Győri Attila
Gyulavári Zoltán
Habzsánszky Norbert
Hajba Tamás dr.
Hajdú Róza
Herman Benjámin
Homonnai Dániel
Horváth Bence
Horváth József
Horváth Márton
Horváth Viktória
Horváth Zsombor
Irmes Máté Benedek
Jacsó Blanka
Jancsecz György
Jenei Vilmos András
Juhász Gábor
Juhász György ifj.
Juhász Renáta
Juhász Tibor
Kádár József
Kádár József ifj.
Kalmár János
Kántor Gábor
Kardos Márton
Kardos Sándor
Katona Imre Máté
Katona Péter Benjámin
Kelemen Attila
Kendeházi Máté
Kenéz György
Kenéz György ifj.
Kerecsen Fanni
Kevi Tamás
Kis-Nemes Bianka
Kiss Attila
Kiss Dániel
Kocsák Karina Lilla
Kocsis Szabina Gabriella
Kollár György
Kollarics Gábor
Komorócki Máté Tamás
Koós László
Kormos Sándor
Kosztolánczy György
Kovács Gábor
Kovács Gábor Róbert
Kovács István Gergely
Kovács Soma
Kovács Cs. Róbert
Kovács Cs. Tamás
Kökény Bence
Körösfőy László
Kőrösi Balázs
Krasznai Rudolf
Kraut Krisztina
Kun György
Kuncz László ifj.
Labossa Gusztáv dr
Ladomérszky Kristóf
Laposa Lajos
László Gábor
Lehmann István
Lénárt György
Lipovics Zoltán
Madarasi Attila
Madarasi Gyula
Magyar Natali
Marjay Zsolt
Marnitz Miklós
Máté Dávid Adrián
Máté Diana
Mátyás Attila
Mátyás Judit
Matyuga-Kovács Rita
Maxim Imola
Merényi Mátyás
Mészáros Judit
Mészáros Kitty
Mihály Máté
Mihály-Kádár Ildikó
Mikesy Árpád
Miklós Dóra
Miklósfalvi Éva
Modla Csilla
Mohi Márk
Molnár Balázs
Molnár Hanna Gréta
Molnár Tamás dr.
Molnár-Gillich Aletta
Móni Béla
Monostori Attila
Monostori Péter Döme
Muli Ádám
Nagy Bonifác
Nagy Dávid
Nagy Gergő Márk
Nagy László
Nagy László 2.
Németh Attila
Németh Gábor
Németh Soma
Némethné Dittrich Tímea
Némethy Richárd
Nóvé Gyula
Nyemcsók Kristóf
Obrácz-Nagy Anna
Orosz Dániel
Orosz László
Pálffy Márton
Pap Médea
Papp László ifj.
Papp Levente Péter
Paré Pál
Pásztor András
Pásztor Antal
Pásztor Márta
Paupa Bálint
Pazonyi György
Pázsy Roland
Pengő László
Perédi Péter
Péter Imre
Petik András
Petik Gyula
Pinke Dorottya
Pintér János
Piti László
Pohl Anette
Porubcsánszki Bence
Pölös Gábor
Prisztavok Enikő
Pszota János
Radics Ákos
Rapavi Bence
Roszik Ágnes Anetta
Rozs Dániel
Rózsavölgyi Dániel
Rubos Károly
Sajben Nikolett
Sajben Viktória
Salamon Ferenc
Sándor Péter
Sárándi Ákos
Schlosser Jenő
Seres Csaba dr
Sikter Richárd
Sipos Dávid
Sneff Gábor
Soltész Norbert András
Soltészné Erdei Nikolett
Stefanidesz László Levente
Subasitz Mihály
Surányi László
Szabó Nándor
Szabó Xénia Anna
Székely Zoltán
Szentgyörgyi Ferenc
Szentgyörgyi Krisztián
Szentkereszti Gabriella
Szilágyi Botond
Szilágyi Kristóf dr.
Szilvasán Patrik
Szőke Szabolcs
Szporny Armand
Tankó Dorina
Téglássy Sándor
Tengelics Roland
Thirring Szabolcs
Torda Péter
Torda Péter ifj.
Tordai Gábor
Tóth Bence
Tóth Bendegúz
Tóth Diana
Tóth Frank dr.
Tóth Imre
Tóth József
Tóth Koppány
Tóth Kristóf
Tóth Sándor
Tóth Szabolcs dr.
Tóth Zsombor
Török Sándor
Török Viktor
Unyi Györgyi
Vályi Fanny
Varga Csenge
Varga Lívia
Varga Márk
Varga Zsolt
Varga-Pergel Judit
Várkonyi Gabriella
Varró János
Vass Sándor
Veilandics Zoltán
Vermes Balázs
Vidumansky László
Vincze Norbert Dániel
Vincze Szabolcs
Vogel Gábor
Vojvoda István
Vojvoda Tímea
Vörös Viktor
Wagner Viktor József
Wolf Péter
Zsigrai János
Zugonics Péter
Minden bajnokság
E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
BENU Férfi Magyar Kupa
TippMix Férfi Szuperkupa
Női Magyar Kupa
TippMix Női Szuperkupa
BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
Dél-keleti Ifjúsági Bajnokság
Dél-keleti Serdülő Bajnokság
Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
Dél-keleti Baby I. Bajnokság
Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
Budapesti Ifjúsági Bajnokság
Budapesti Serdülő Bajnokság
Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
2018. évi Komjádi Kupa
Budapesti Baby Bajnokság
Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
2019. évi Téli Kupa
Észak-keleti Serdülő Bajnokság
Észak-keleti Baby I. Bajnokság
Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
Észak-keleti Gyermek III. Bajnokság
DVL Ifjúsági Bajnokság
DVL Serdülő Bajnokság
DVL Gyermek I. Bajnokság
DVL Gyermek III. Bajnokság
DVL Baby I. Bajnokság
DVL Baby II. Bajnokság
DVL Gyermek IV. Bajnokság
Vidéki bajnokságok
Minden dátum
2024-03-20
2024-03-21
2024-03-22
2024-03-23
2024-03-24
2024-03-25
2024-03-26
2024-03-27
2024-03-28
2024-03-29
2024-03-30
2024-03-31
2024-04-01
Minden időpont
00:00:00
10:00:00
10:30:00
10:50:00
11:00:00
11:15:00
11:30:00
11:40:00
11:45:00
12:00:00
12:15:00
12:30:00
13:00:00
13:15:00
13:20:00
13:30:00
13:45:00
14:00:00
14:05:00
14:10:00
14:15:00
14:30:00
14:50:00
15:00:00
15:15:00
15:30:00
15:45:00
16:00:00
16:15:00
16:30:00
16:45:00
17:00:00
17:15:00
17:30:00
18:00:00
18:15:00
18:30:00
19:00:00
19:30:00
20:00:00
20:30:00
20:45:00
Minden helyszín
Hazai csapat uszodája
Abay Nemes Oszkár Sportuszoda
Acsai uszoda
Ajka, Kristályfürdő, Kemping és Fedett Uszoda
Aqua Sport központ Győr
Arad
Bajai Sportuszoda
Balatonfüred Városi Uszoda
Balatonfűzfői Uszoda
Barcelona
Békéscsabai uszoda
Belgrád
Bitskey Aladár uszoda
Budafoki uszoda
Budapest
Ceglédi Városi Uszoda
Császár Uszoda
Csillaghegyi Strandfürdő
Csitáry G. Emil Városi Uszoda
Csongrádi Városi Fürdő
Debreceni uszoda
Doha, QA
Duna Aréna
Dunakeszi Gérecz Attila uszoda
Dunaújváros, Fabó É. u.
Eger
Eger - Bárány uszoda
Eindhoven, NED
ELHALASZTVA
ELMARAD
Érd Aréna
érvénytelen mérkőzés
FTC Uszoda - Népliget
Gödöllő Városi és Térségi Uszoda
Gyáli Járási Tanuszoda
Gyarmati Dezső Uszoda
Gyöngyösi Városi Strandfürdő
Győri Magyar Vilmos uszoda
Gyulai várfürdő
Hajdúszoboszlói uszoda
Hajós Alfréd Sportuszoda - 33m-es
Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett
Hajós Alfréd Sportuszoda 50m-es
Hannover
III. Kerületi TVE uszoda
Kalocsai uszoda
Kaposvári Városi Fürdő
Kazincbarcika
Kecskeméti Élményfürdő
Kiskunfélegyháza - Városi Strand és Uszoda
Kőér utcai uszoda
Komárom, Brigetio Gyógyfürdő
Komjádi Béla Sportuszoda
Külkereskedelmi Sport-, és Szabadidőpark
Leányfalu Termálfürdő
Lupa Strand
Marine Messe Fukuoka
Martfűi uszoda
Mezőtúri Városi Strandfürdő és Fedett Uszoda
Miskolc, Kemény Dénes Uszoda
Miskolci Selyemréti Strandfürdő
Miskolctapolcai Strand
Mohácsi uszoda
MOM Sportuszoda
MOM Sportuszoda 33m-es
Monor Városi Uszoda
Mórahalmi Sportuszoda
Nagykanizsai uszoda
Nagyvárad
NINCS pálya megadva
Nipl Stefánia uszoda, Dorog
Nyéki Imre Uszoda - 33m-es
Nyéki Imre Uszoda - fedett
Nyíregyházi uszoda
Pápa
Pesterzsébeti uszoda
Pünkösdfürdő Vízmű Sporttelep
Püspökladányi uszoda
Rába-Quelle Élményfürdő
Sárospatak Végardó Fürdő
Sátoraljaújhelyi uszoda
Soproni Uszoda
Sport11
Surgut
Szabadka
Szarvasi Gyógyfürdő
Százhalombatta
Százhalombattai Városi Szabadidő központ
Széchy - bal
Széchy - jobb
Széchy Tamás u. Margitsziget
Szegedi Ligetfürdő SZUE
Szegedi Sportuszoda
Szentendrei V8 Uszoda
Szentesi Uszoda - 33m-es
Szentesi Uszoda - fedett
Szolnok, Tiszaligeti uszoda
Szombathelyi Városi Uszoda
Szőnyi út 50-es sátor
Szőnyi úti uszoda
Tatabányai Sportuszoda
Termálfürdő-Eger
Tiszavirág uszoda, Szeged
Tüskecsarnok uszoda
Tüzér utcai Uszoda
Újhegyi Uszoda és Strandfürdő
Újszilvási Tan-és Sportuszoda
Váci Strandfürdő és Uszoda
Vásárhelyi Városi Sportuszoda
Veszprém Sportuszoda
Vojvodina
Water Polo Arena
Zagreb, CRO
Szűrés