„A játékosok maradéktalanul betartották, amit kértem tőlük!"

19:15 | 2019. 20.
„A játékosok maradéktalanul betartották, amit kértem tőlük!
A magyar férfiválogatottnak a Japán felett aratott győzelmével sikerült kiharcolnia az A-csoport második pozícióját, mindez pedig azt jelenti, hogy pénteken délután Ausztrália következik a belgrádi Világliga negyeddöntőjében. A találkozót az M4 Sport közvetíti!

Férfi Világliga Szuperdöntő: győzelem Japán ellen, csoportmásodik a csapat

17:47 | 2019. 20.
A Märcz Tamás irányította férfiválogatott négygólos, 13-9-es győzelmet aratott Japán felett a belgrádi Férfi Világliga Szuperdöntőjének harmadik, egyben utolsó csoportmérkőzésén. Az együttes másodikként zárt csoportjában, így a pénteki negyeddöntőben Ausztráliával találkozik.

„Szerettük volna megmutatni, hogy nem a tegnapi volt az igazi arcunk"

20:45 | 2019. 19.
„Szerettük volna megmutatni, hogy nem a tegnapi volt az igazi arcunk
A magyar férfiválogatott hatalmas vihar és 11-11-es döntetlen után, ötméterespárbajban győzte le Spanyolországot a belgrádi Férfi Világliga Szuperdöntőjének második játéknapján. Märcz Tamás legénysége csütörtökön délután Japánnal csap össze, a tét pedig az A-csoport második pozícója.

Férfi Világliga Szuperdöntő: özönvíz után döntetlen, majd magyar diadal!

19:00 | 2019. 19.
A Märcz Tamás irányította férfiválogatottunk spanyolok elleni összecsapása először a szerb fővárosra rázúduló vihar miatt félbeszakadt, majd a folytatás után 11-11-es döntetlennel ért véget a találkozó. Az ötméterespárbajt a bravúrt bravúrra halmozó Kardos Gergely vezérletével a magyar csapat nyerte!

Diapolo-kupa a Margitszigeten – ingyen drukkolhat a női válogatottnak!

18:00 | 2019. 19.
A kvangdzsui világbajnokság előtt június 26-28. között nemzetközi torna vár Bíró Attila csapatára. Az ellenfelek Olaszország, Hollandia és Universiade-válogatottunk lesznek. A belépés ingyenes, regisztrációhoz kötött.