Jön a kétdivíziós Európa-bajnokság Netanyában (és a vb is az lesz)

10:35 | 2023. 23.
A felnőttek között is bevezetik a kétdivíziós lebonyolítást: a LEN ma jelentette be, hogy az új formulával játsszák 2024 januárjában a netanyai Európa-bajnokságot, és biztosra vehető, hogy aztán a dohai világbajnokságon is debütál a rendszer.

Elkészültek az új versenykiírások – napfényes kupával indul a szezon

10:28 | 2023. 21.
A korábban megszokotthoz képest új köntösbe öltöztetve, azonos struktúrával készültek az új versenykiírások, amelyek immár elérhetők honlapunkon. A BENU Magyar Kupa igazi nyári show lesz, 25 méteres pályán, margitszigeti finálékkal.

U20-as vb: döntőnek indult, koronázóünnepség lett belőle

20:10 | 2023. 17.
Egy remek generáció ért révbe Bukarestben: szoros első félidőt követően lemostuk a legnagyobb riválisnak számító szerbeket az U20-as vb döntőjében. 4-4 után 16 percig nem kaptunk gólt, ugyanakkor lőttünk hetet egymás után, egyértelművé téve, hogy a magyar válogatott nagyon magasan kilóg ebből a mezőnyből. 1995 és 2007 után harmadszor nyertük meg a legrangosabb korosztályos viadalt.

BL-döntő: Zalánki Gergő négyese is repítette a Reccót

01:49 | 2023. 4.
Ötvenkét év után a Recco megismételte a Mladost eddig egyedülálló bravúrját, és zsinórban harmadszor hódította el a Bajnokok Ligája trófeáját. Zalánki Gergő főszerepet játszott abban, hogy az olaszok nagyon simán elintézték a Novi Beogradot.

BL-döntő – 6. hely, avagy nem volt ebben több?

00:40 | 2023. 3.
Hatodik helyen végzett az FTC-Telekom, miután egy meglehetősen fura meccsen, csaknem 22 percre lefulladva és ezalatt zsinórban hét gólt kapva veszített az Olympiacos ellen a péntek esti belgrádi helyosztón; Varga Zsolt búcsúja sikerülhetett volna picit szebbre.