Érvényben lévő, közreműködői, játékjog felfüggesztések, eltiltások
NÉV EGYESÜLET IG.SZÁM ELT.KEZDETE M/L BAJNOKSÁG INDOK
Aglan Marzouk Omar OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ019268A16 2017-05-20 3/1 Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság Brutalitás
Ahmed Abbas Tawfik OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ011464A15 2018-05-12 /0 Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság Feljelentés
Almási György Szegedi Vizipóló Suli MVLSZ017926A16 2018-05-20 3/0 BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság Brutalitás
Antal Áron Oázis Sport Club MVLSZ021318A16 2022-05-15/2022-05-29 2/0 BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság Brutalitás
Bacut Cristian Clubul Sportiv Crisul Oradea MVLSZ023413A15 2016-04-30 2/0 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság Feljelentés
Bálint Ákos Sportliget Sport Egyesület MVLSZ000928A16 2017-05-14 2/1 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság Brutalitás
Bánhegyi Ádám Vasas Sport Club MVLSZ031767A18 2020-02-29/2020-03-14 2/0 Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007) Brutalitás
Bánhidy Attila Egri Vízmű Sport Club MVLSZ006904A16 2019-03-30/2019-04-06 1/0 Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság Piros lap
Barak Ernő Richárd Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ008687A16 2013-12-03 3/0 2015. évi Komjádi Kupa Brutalitás
Beliczay Bendegúz FTC Waterpolo Kft. MVLSZ013955A16 2019-03-02/2019-03-16 2/1 Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság Brutalitás
Bencs Gábor Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club MVLSZ013374A16 2022-04-09/2022-04-16 1/0 Férfi OB II Bajnokság piros lap
Benkő Martin Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ011046A16 2017-05-14/2017-11-12 3/4 BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Berényi Balázs OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ014420A16 2022-05-14/2022-05-28 2/0 Férfi OB I/B Bajnokság Brutalitás
Besenyei Bence Titusz Kölyökpóló Suli Egyesület MVLSZ014615A16 2017-05-07 3/2 BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság Brutalitás
Beszédes Csaba Neptun Vízilabda Sport Club MVLSZ001864A16 2021-11-27/2021-12-11 2/0 Férfi OB I/B Bajnokság Piros lap, feljelentés
Bihácsi Balázs Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület MVLSZ016598A16 2021-06-06/2021-06-13 1/0 Fiú Serdülő Országos Bajnokság Piros Lap
Biros Samu Egri Vízilabda Klub MVLSZ016311A16 2016-08-27/2018-09-01 3/2 VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004 Brutalitás
Bodoróczki Tamás DVSE Kft. MVLSZ013176A16 2018-05-16/2018-05-31 /2 BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Fegyelmi
Bodrogi Attila Inaktív játékosok MVLSZ012558A13 2014-05-17 /2 Férfi OB II Osztályú Bajnokság Feljelentés
Boros Tamás Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT MVLSZ005064A15 2021-04-28/2021-05-12 2/1 E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság Brutalitás
Bősze András Cápa Vízilabda Klub Úszó-Vízilabda SE MVLSZ031894A18 2021-06-06/2021-06-20 2/0 Fiú Gyermek Országos Bajnokság Brutalitás
Bradics Péter Győri Vízisport Egyesület MVLSZ011122A16 2018-05-14/2018-06-04 2/3 BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Feljelentés
Cseh Balázs UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ026433A16 2019-02-23/2019-03-09 2/1 Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság Brutalitás
Cseresnyés Bence OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ022339A16 2021-05-15/2021-05-29 2/1 Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004) Piros Lap + Fejlentés
Csurgó Balázs Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ014462A16 2016-05-22/2018-09-01 3/2 Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
David Mijic Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ023367A16 2017-05-14/2017-09-08 2/1 BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Feljelentés
Demény Áron Vasas Sport Club MVLSZ029491A17 2021-11-14/2021-11-21 1/0 BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság Piros lap
Dimák Csanád Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ018709A16 2021-05-16/2021-05-30 2/1 Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
dr. Végh Bence Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub MVLSZ008746A16 2019-06-02/2019-06-16 2/1 Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság Brutalitás
Drasko Gogov Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ026370A16 2017-04-15 2/0 E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság Feljelentés
Duday Barnabás Csanád MAFC MVLSZ013344A16 2017-05-21 3/0 BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság Brutalitás
El Ghor Marcell UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ025082A16 2022-05-15/2022-05-22 1/0 BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság Piros lap
Élő Gábor, dr. BVSC- Zugló MVLSZ006901A16 2019-05-10/2019-05-17 1/0 Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság Piros lap
Eppel László Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ007957A16 2017-06-15 2/0 BVLSZ Senior Férfi Bajnokság Brutalitás
Farkas Fanni Szegedi Női Vízilabda Egyesület MVLSZ020573A16 2021-11-14/2021-11-28 2/1 BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság Brutalitás
Fáy Róza Szegedi Női Vízilabda Egyesület MVLSZ012657A16 2017-05-28/2017-10-15 3/1 BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság Brutalitás
Fehér Dániel Sportliget Sport Egyesület MVLSZ020547A16 2019-11-18/2019-12-02 2/1 Fiú Serdülő Országos Bajnokság Brutalitás
Fekete Dávid Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület MVLSZ021680A16 2016-05-28 3/0 BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság Brutalitás
Frey Máté Oázis Sport Club MVLSZ023267A16 2021-08-24/2021-09-07 2/0 Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa Brutalitás
Gább Dominik Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület MVLSZ012515A16 2019-11-18/2019-12-02 2/0 Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Gátas Miklós Soproni Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ020609A16 2022-05-15/2022-05-22 1/0 BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság Piros lap
Gellény Zétény Benjámin Egri Vízilabda Klub MVLSZ017800A16 2020-03-08/2020-03-22 2/0 Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Góz Bálint Gábor Kölyökpóló Suli Egyesület MVLSZ018591A16 2018-04-14 2/0 Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság Feljelentés
Görbics Márton Csepeli Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ006936A14 2014-05-10 2/1 Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság Brutalitás
Gulyás Márton Oázis Sport Club MVLSZ013833A16 2019-05-09/2019-05-23 2/1 Budapesti Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Gundl Dávid Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ005164A16 2018-05-12/2018-10-06 4/2 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság 2. brutalitás
Gyarmati Máté Vasas Sport Club MVLSZ020950A16 2021-02-20/2021-03-06 2/0 Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004) Brutalitás
Gyovai Zénó UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ32796A18 2022-05-14/2022-05-28 2/0 Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008) Brutalitás
Hajzer Dániel Zoltán OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ015456A16 2019-05-04/2019-05-18 4/3 BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság Brutalitás
Halmos Péter Egri Vízmű Sport Club MVLSZ005611A16 2021-05-30/2021-06-13 2/1 Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság Brutalitás
Harczi Zsombor Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ025846A16 2020-02-22/2020-03-07 2/1 Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008) Brutalitás
Harmat Attila OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ026422A16 2018-04-08/2018-06-04 2/3 BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság Feljelentés
Hegyi Ádám Benedek MAFC MVLSZ010951A16 2016-05-22/2018-09-01 3/2 Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Héjja László RETR-O-SC Sport Egyesület MVLSZ010818A16 2020-10-18/2020-11-01 2/1 Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság Brutalitás
Helembai Gábor dr. Neptun Vízilabda Sport Club MVLSZ003532A16 2022-02-19/2022-03-05 2/1 Férfi OB I/B Bajnokság brutalitás
Holl Balázs Pécsi Sport Nonprofit Zrt. MVLSZ026615A16 2021-10-17/2021-10-24 1/0 BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság Piros lap
Holubecz Zalán Balaton Vízilabda Klub MVLSZ011951A16 2017-05-14 3/0 BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Horváth Levente AQUA Sportegyesület Nyíregyháza MVLSZ011409A16 2019-06-01/2019-06-15 2/0 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság Brutalitás
Horváth Valentin OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ012426A16 2017-06-04 1/0 BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Feljelentés
Huszti Alexander Tatabányai Vízmű Sport Egyesület MVLSZ023637A16 2019-06-02/2019-06-16 2/0 BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság Brutalitás
Ilyés Viktor Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub MVLSZ000697A15 2017-10-28/2018-01-08 1/0 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság Feljelentés
Jansik Dávid Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. MVLSZ000549A16 2021-12-04/2021-12-18 2/0 E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság Brutalitás
Jenei Dániel Soproni Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ007999A15 2019-05-25 /2 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság Feljelentés
Joko Norbert FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. MVLSZ026216A16 2021-05-02/2021-05-16 2/1 Fiú Serdülő Országos Bajnokság Brutalitás
Juhász Bálint Máté Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. MVLSZ013925A16 2019-06-16/2019-06-30 2/0 BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság Brutalitás
Juhász Márton Vasas Sport Club MVLSZ014699A16 2019-11-04/2019-11-18 2/1 Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Juhász Zsombor Egri Vízilabda Klub MVLSZ028515A16 2022-01-15/2022-01-29 2/0 Északkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság Brutalitás
Kalmár Barnabás Oázis Sport Club MVLSZ40828A21 2021-11-21/2021-12-05 2/0 BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság Brutalitás
Kardos Benedek Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület MVLSZ009034A15 2014-02-08 3/0 2016. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa Brutalitás
Kátai-Benedek Ádám Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ009311A16 2021-06-05 /1 Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság Feljelentés
Kevi Tamás OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ026425A16 2019-05-26/2019-06-09 2/1 Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság Brutalitás
Kis Botond Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) MVLSZ015387A16 2021-05-21/2021-06-04 2/0 Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Kis Ferenc Ágoston Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ018423A16 2016-08-27/2018-09-01 3/2 VI. Halassy Olivér Gyermek Kupa 2004 Brutalitás
Kisbalázs M. Döme Polo Academy Sport Club MVLSZ001476A16 2019-03-10/2019-03-24 2/1 BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság Brutalitás
Kiss Csongor Polo Academy Sport Club MVLSZ023150A16 2021-11-14/2021-11-21 1/0 BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság Piros lap
Kiss Dániel Balaton Vízilabda Klub MVLSZ018507A16 2019-11-18/2019-12-02 2/1 Fiú Serdülő Országos Bajnokság Brutalitás
Kiss Dominik Alex Komplex Póló Suli Sport Egyesület MVLSZ015457A16 2017-06-17 3/0 Szívós István Gyermek 2002 Bajnokság Brutalitás
Kókai Tibor Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ009500A16 2016-11-03/2018-11-01 3/1 2016. évi Komjádi Kupa Brutalitás
Kollarics Gábor Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ012848A16 2019-05-11/2019-05-18 1/0 Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság Piros lap
Konczi Márton Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ005815A16 2014-05-19 3/0 Feljelentés
Kopcsa Dorottya MAFC MVLSZ018510A16 2017-02-26/2017-04-02 3/1 BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság Brutalitás
Korbács Gábor Ferenc UVSE Vízilabda Kft. MVLSZ008643A16 2016-12-10/2018-09-01 2/0 Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság Brutalitás
Korbuly Márton BVSC- Zugló MVLSZ007730A16 2020-02-22/2020-03-07 2/0 Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság Brutalitás
Korvicska Benedek KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ015382A16 2021-10-16/2021-10-30 2/1 Férfi OB II Bajnokság Brutalitás
Kovács Bence Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub MVLSZ006950A15 2019-10-06/2019-10-21 4/0 Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság Brutalitás + Feljelentés
Kovács Márton Árpád Oázis Sport Club MVLSZ012229A11 2019-05-19/2019-06-02 2/1 BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Kovács Máté Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ029028A16 2019-09-30 2/0 Fiú Serdülő Országos Bajnokság Brutalitás
Kovács Milán Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. MVLSZ011401A16 2018-04-29 5/3 BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság 2. Brutalitás
Kovács Cs. Tamás Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club MVLSZ009714A16 2019-05-09 /1 Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság Feljelentés
Kősasvári László Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ015595A16 2020-03-01/2020-03-15 2/1 Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Krausz Ádám Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ007644A16 2017-05-20 2/1 Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság Brutalitás
Lengyel Patrik Szegedi Vizipóló Suli MVLSZ021394A16 2022-04-10/2022-04-24 2/0 BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság brutalitás
Lenkei Ambrus KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ016643A16 2021-02-28/2021-03-14 2/1 Fiú Gyermek Országos Bajnokság Brutalitás
Lesták András Vasas Sport Club MVLSZ016021A16 2020-10-31/2020-11-07 1/0 Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002) Piros Lap
Lövey Félix FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. MVLSZ024136A16 2021-05-22/2021-06-05 2/1 Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002) Feljelentés
Lukács Ábel Benedek Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ008654A16 2020-01-19/2020-02-02 2/0 2019. évi vízilabda Komjádi Kupa Brutalitás
Macsi Patrik DVSE Kft. MVLSZ008254A16 2018-05-12/2018-10-06 2/1 E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság Brutalitás
Maléth Ádám BVSC- Zugló MVLSZ34161A19 2021-10-16/2021-10-30 2/1 Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008) Feljelentés
Markó Tamás Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ000722A11 2019-06-01 /0 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság Feljelentés
Mészáros Bence Fehérvári Vízilabda Sportegyesület MVLSZ018372A16 2020-10-31/2020-11-14 2/1 Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Mészáros Erik TVSE Vízilabda Kft. MVLSZ010263A16 2016-11-03 3/0 2016. évi Komjádi Kupa Brutalitás
Mezővári Magor KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ015735A16 2018-05-27/2018-10-14 2/0 BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság Feljelentés
Mocsár Dániel POLO Sport Club MVLSZ35562A19 2020-02-22/2020-03-07 2/0 Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2006) Brutalitás
Mocsonoky Gergely Ozorai-Faterpóló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ011109A14 2021-06-17/2021-07-01 2/0 Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság Brutalitás
Móga Szilárd Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. MVLSZ020518A16 2019-04-14/2019-04-28 2/3 BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Mohos Dávid Velencei-tavi Úszó és Vízilabda Egyesület MVLSZ017644A16 2017-05-20 3/1 BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság Brutalitás
Molnár Balázs Boldizsár MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ018898A16 2020-07-29/2020-08-13 2/0 Fiú Serdülő Országos Bajnokság Feljelentés
Molnár Balázs Boldizsár MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ018898A16 2020-07-29/2020-08-13 2/0 Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa Feljelentés
Molnár Gergely Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ010800A16 2021-02-24/2021-03-10 2/0 Komjádi Béla Vízilabda Kupa Brutalitás
Molnár Gergely Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ010800A16 2019-05-11/2019-05-18 1/0 Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság Piros lap
Molnár Levente Szegedi Vizipóló Suli MVLSZ023758A16 2022-03-06/2022-03-13 1/0 BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság piros lap
Mózes Márk Géza Inaktív játékosok MVLSZ012503A12 2013-04-07 3/2 Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Muresan Serban Clubul Sportiv Crisul Oradea MVLSZ010243A13 2018-05-05 2/0 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság Brutalitás
Nagy Dávid Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. MVLSZ022170A16 2021-05-08/2021-05-22 2/0 Délkeleti Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Nagy Róbert Inaktív játékosok MVLSZ000818A13 2014-06-14 2/0 Férfi OB II Osztályú Bajnokság Brutalitás
Nagy Sándor dr. YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ000185A16 2017-03-04/2017-03-18 1/2 Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság Brutalitás + feljelentés
Nagyistók Patrik Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ025088A16 2020-02-22/2020-03-07 2/1 Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008) Brutalitás
Németh Botond Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ010056A16 2016-01-23/2018-09-01 3/2 2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa Brutalitás
Németh Gergő UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ020804A16 2021-10-20/2021-11-03 2/1 Férfi OB I/B Bajnokság Brutalitás
Németh Levente Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ011634A16 2016-01-23/2018-09-01 3/2 2016. évi Vízvári György Serdülő Kupa Brutalitás
Neubrandt Bence OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ019280A16 2021-05-02/2021-05-09 1/0 Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Piros Lap
Niklász Ádám Károly KSI SE MVLSZ029500A17 2020-02-15/2020-02-29 2/0 Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2005) Brutalitás
Orosz András YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ021164A16 2021-05-21/2021-06-04 2/0 Fiú Gyermek Országos Bajnokság Brutalitás
Ördögh Dénes Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ014706A16 2019-06-02/2019-06-16 2/0 BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság Brutalitás
Pámer Norbert Inaktív játékosok MVLSZ007647A15 2015-06-07 3/0 2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa Brutalitás
Pásztor Botond Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ017782A16 2018-05-20 3/1 BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság Brutalitás
Pataki Gergely Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ002454A16 2022-04-30/2022-05-07 1/0 Férfi OB I/B Bajnokság Piros lap
Perczel Frigyes UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ028900A16 2021-10-09/2021-10-23 2/1 Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009) Brutalitás
Petrák Kevin YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ008114A16 2021-02-27/2021-03-06 1/0 Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság Piros Lap
Pintér Ákos Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ008050A16 2016-12-07 3/1 2016. évi Komjádi Kupa Brutalitás
Pintér Ákos Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ008050A16 2016-12-07 3/1 BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Prior Ádám Gino YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ023471A16 2019-05-19/2019-06-02 2/1 BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság Brutalitás
Radócz Zoltán KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ32698A18 2019-03-30/2019-04-06 1/0 Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság Piros lap
Radócz Zoltán Inaktív játékosok MVLSZ001031A09 2019-03-30/2019-04-06 1/0 Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság Piros lap
Rébeli Szabó Áron Benedek Szegedi Vizipóló Suli MVLSZ020740A16 2020-07-22/2020-08-05 2/1 Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa Brutalitás
Regős Ádám BVSC- Zugló MVLSZ030788A18 2021-05-30 /2 Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság Feljelentés
Reith Roland Antal Pécsi Sport Nonprofit Zrt. MVLSZ020694A16 2017-05-28/2017-09-08 3/0 BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság Brutalitás
Rocska Lilla Egri Vízilabda Kft. MVLSZ016917A16 2019-06-02/2019-06-16 2/0 BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Roczanov Dávid Balaton Vízilabda Klub MVLSZ006403A16 2018-05-26/2018-09-22 4/2 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság Feljelentés
Rohály Dániel Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) MVLSZ010122A16 2016-05-14/2018-09-01 3/0 BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság Brutalitás
Rónai Patrik Egri Vízilabda Klub MVLSZ026485A16 2022-02-13/2022-02-27 2/1 BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság Brutalitás
Samu Roland OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ022601A16 2019-03-10/2019-03-24 2/0 BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság Brutalitás
Samu Roland OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ022601A16 2019-03-02/2019-03-16 2/1 Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság Brutalitás
Schillinger Áron Inaktív játékosok MVLSZ011118A13 2013-05-29 3/2 Fiú Serdülő Országos Bajnokság Brutalitás
Sipos Balázs Vasas Sport Club MVLSZ018536A16 2019-06-02/2019-06-16 2/0 BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Sipos Dávid OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ018699A16 2018-05-20/2018-09-15 2/1 BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Feljelentés
Sliczni Szabó Lajos BVSC- Zugló MVLSZ017458A16 2021-09-11/2021-09-25 2/0 Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003) Brutalitás, Feljelentés
Somogyi Áron Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) MVLSZ010864A16 2017-12-10/2018-02-26 2/4 BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Feljelentés
Somogyi István OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ008964A16 2015-11-18 3/2 2015. évi Komjádi Kupa Brutalitás
Somorjai Péter DVSE Kft. MVLSZ009361A16 2019-04-13/2019-05-04 2/4 Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság Feljelentés
Spitz Márk FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. MVLSZ014517A16 2021-11-06/2021-11-20 2/0 Férfi OB I/B Bajnokság Brutalitás
Stojanovic Luka Inaktív játékosok MVLSZ020562A15 2014-12-01 3/1 2015. évi Komjádi Kupa Brutalitás
Stojanovic Luka Inaktív játékosok MVLSZ020562A15 2016-06-11 2/0 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság Brutalitás
Szabados Richárd Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. MVLSZ030055A17 2019-10-27/2019-11-11 2/4 Fiú Gyermek Országos Bajnokság Feljelentés
Szabó Bence Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ008707A16 2016-11-12/2018-11-01 2/0 Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság Brutalitás
Szabó Dániel Vasas Sport Club MVLSZ017981A16 2022-04-10/2022-04-17 1/0 BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság Piros lap
Szabó Levente Manó MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ021886A16 2021-12-12/2021-12-26 2/1 BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság Brutalitás
Szabó Nándor Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ002457A09 2019-11-30/2019-12-14 2/3 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság Brutalitás
Szabó II. Bence BVSC- Zugló MVLSZ012014A16 2016-06-12/2018-09-01 3/0 Rusorán Péter Gyermek 2002 Bajnokság Brutalitás
Szakács Péter István Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ027560A16 2020-12-12/2020-12-26 2/1 Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006) Brutalitás
Szalai Benedek Polo Academy Sport Club MVLSZ025270A16 2019-06-13/2019-06-28 2/0 Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság Brutalitás
Szeleczky Attila Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület MVLSZ023189A16 2019-05-19/2019-05-26 1/0 BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság Piros lap
Szilágyi Zsolt YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ005347A16 2016-05-29/2018-11-01 2/1 BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság Brutalitás
Szilágyi Zsolt YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ005347A16 2019-06-07/2019-06-21 2/1 Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság Brutalitás
Szolnoki Ruben YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ017648A16 2016-05-14 3/0 BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság Brutalitás
Szporny Armand Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ012786A16 2017-05-21 3/1 BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság Brutalitás
Sztrapek Előd Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ019455A16 2022-04-27/2022-05-04 1/0 BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság Piros lap
Takács Kristóf DVSE Kft. MVLSZ008694A16 2020-09-16/2020-09-30 2/1 E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság Brutalitás
Tamás Dávid Inaktív játékosok MVLSZ005837A14 2014-06-07 3/0 Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Terenyei Edmond OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ013876A16 2022-03-19/2022-04-02 2/1 Férfi OB I/B Bajnokság Brutalitás
Tiba Péter Oázis Sport Club MVLSZ002093A16 2021-05-30/2021-06-13 2/1 Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság Brutalitás
Tóth Ádám Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ014545A16 2019-02-10/2019-02-24 2/1 BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság Brutalitás
Tóth Bendegúz Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ000483A16 2021-05-29/2021-06-12 2/0 Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság Brutalitás
Tóth Fruzsina Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ014688A16 2020-12-06/2020-12-20 2/1 Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság Brutalitás
Tóth Deme Miklós Oázis Sport Club MVLSZ010939A16 2019-12-11/2019-12-25 2/0 Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság Brutalitás
Tóth-Korsós Balázs Alfa Sport Club Egyesület MVLSZ000761A16 2014-05-29 2/1 BVLSZ Gyarmati Dezső Férfi Bajnokság Brutalitás
Tusa Márk KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ000492A16 2021-11-30/2022-05-14 /0 BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság Fegyelmi határozat
Türei Viktor Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ000595A16 2019-06-01/2019-06-15 2/0 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság Brutalitás
Ürögi Bese Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ009100A16 2019-05-04/0000-00-00 /0 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság Feljelentés
Ürögi Zsolt Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ002104A16 2018-04-14/2018-05-26 2/1 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság Brutalitás
Vadas Ákos Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ019459A16 2017-05-13 3/2 Kőnigh György Gyermek 2005 Bajnokság Brutalitás
Ványi Zoltán Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ026398A16 2018-02-10 2/0 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság Brutalitás
Váradi Levente Attila dr. Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ009802A16 2020-12-05/2020-12-12 1/0 Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság Piros lap
Varga Dániel Inaktív játékosok MVLSZ005826A15 2015-11-26 3/0 2015. évi Komjádi Kupa Brutalitás
Varga Dénes FTC Waterpolo Kft. MVLSZ003229A16 2021-12-11 2/0 BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa brutalitás
Varga Dominika Egri Vízilabda Klub MVLSZ011397A16 2017-06-01 /0 BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság Feljelentés
Varga Levente OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ015657A16 2018-04-29/2018-09-16 3/2 BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság Brutalitás
Varga Zoltán Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ023230A16 2022-03-06/2022-03-20 2/1 BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság Brutalitás
Veres Huba Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ023780A16 2021-10-10/2021-10-24 2/1 BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság Brutalitás
Vígh Gyula Egri Vízmű Sport Club MVLSZ021300A16 2021-10-16/2021-10-30 2/0 Férfi OB II Bajnokság Piros lap, Feljelentés
Virág Bence AQUA Sportegyesület Nyíregyháza MVLSZ022656A16 2021-03-28/2021-04-04 1/0 Fiú Gyermek Országos Bajnokság Piros Lap
Virt Sámuel Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ013234A16 2018-05-20/2018-09-30 3/2 BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság Brutalitás
Warvasovszky Benjámin Vasas Sport Club MVLSZ018922A16 2020-11-28/2020-12-12 2/1 Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002) Brutalitás
Werner György Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ005058A16 2019-06-01 /0 Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság Feljelentés
Závodszky-Tóth Vince Kölyökpóló Suli Egyesület MVLSZ35258A19 2022-04-10/2022-04-17 1/0 BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság piros lap
Zsilák László Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. MVLSZ009306A16 2015-05-31/2018-09-01 3/0 2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa Brutalitás
Piros lapok
NÉV EGYESÜLET ELT.KEZDETE M BAJNOKSÁG
Gátas Miklós Soproni Vízilabda Sport Egyesület 2022-05-15 15:45:00 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
El Ghor Marcell UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget 2022-05-15 15:15:00 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
Krizsán András Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2022-05-15 14:00:00 1 DVL Gyermek IV. Bajnokság
Angyal Szilárd Váci Vízilabda Sport Egyesület 2022-05-15 13:00:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
Merész András Budapesti Honvéd Sport Egyesület 2022-05-14 14:45:00 1 Budapesti Gyermek II. Bajnokság
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub 2022-05-14 14:00:00 1 Délkeleti Gyermek III. Bajnokság
Irmes Ferenc OSC Vízilabda Sport Kft. 2022-05-14 14:00:00 1 Budapesti Gyermek II. Bajnokság
Pintér Bonita Dominika Szegedi Női Vízilabda Egyesület 2022-05-13 12:30:00 1 BENU Leány ifjúsági Országos
Rottler Antal POLO Sport Club 2022-05-13 12:30:00 1 BENU Leány ifjúsági Országos
Matusch Márk POLO Sport Club 2022-05-11 20:00:00 1 Női OB I/B
Vigh Tamás Váci Vízilabda Sport Egyesület 2022-05-08 15:00:00 1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
Kikindai Ambrus Oázis Sport Club 2022-05-08 12:30:00 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
Krizsán Attila Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2022-05-08 11:00:00 1 DVL Gyermek III. Bajnokság
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület 2022-05-07 16:00:00 1 Délkeleti Ifjúsági Bajnokság
Csigó Tibor MAFC 2022-05-07 15:30:00 1 Férfi OB II
Molnos Norbert Tamás Oázis Sport Club 2022-05-07 13:30:00 1 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20
Madaras Norbert FTC Waterpolo Kft. 2022-05-06 19:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Surányi László Kaposvári Vízilabda Klub Kft. 2022-05-04 19:30:00 1 E.ON Férfi OB I
Kelemen István Ceglédi Vasutas Sport Egyesület 2022-04-24 15:30:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
Martyin Dávid Roland Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 2022-04-30 15:00:00 1 DVL Gyermek I. Bajnokság
Pálffy Márton Vasas Sport Club 2022-04-30 11:30:00 1 Budapesti Serdülő Bajnokság (200
Pataki Gergely Ceglédi Vasutas Sport Egyesület 2022-04-30 11:00:00 1 Férfi OB I/B
Ágner Zoltán Fehérvári Vízilabda Sportegyesület 2022-04-30 10:00:00 1 DVL Gyermek I. Bajnokság
Sztrapek Előd Kaposvári Vízilabda Klub 2022-04-27 14:00:00 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
Matajsz Márk Szentesi Vízilabda Klub 2022-04-24 17:00:00 1 BENU Leány Gyermek Országos
Kardos Márton Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület 2022-04-24 11:15:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
Petrák Kevin KSI SE 2022-04-24 11:15:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
Pop Zoltán Hunor Vasas Sport Club 2022-04-23 13:45:00 1 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20
Ludányi Kadosa Kanizsa Vízilabda Kft. 2022-04-23 13:00:00 1 Férfi OB I/B
Benczúr Márton UVSE Vízilabda Kft. 2022-04-14 16:45:00 1 E.ON Női OB I.
Ifj. Kovács Róbert Vasas Sport Club 2022-04-10 10:00:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
Dobos András Sportliget Sport Egyesület 2022-04-03 15:30:00 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
Kvasz János Zsolt Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub 2022-04-03 16:30:00 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
Dobos András Sportliget Sport Egyesület 2022-04-03 15:30:00 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
Hargitai Attila Győri Vízisport Egyesület 2022-04-03 11:15:00 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
Balaton Vízilabda Klub 2022-03-27 19:00:00 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
TÖRÖK Viktor Pécsi Vízilabda Kft 2022-03-26 19:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Kaposvári Vízilabda Klub 2022-03-26 16:00:00 1 DVL Gyermek III. Bajnokság
Kirner Áron Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület 2022-03-26 15:00:00 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
BALÁZS Bence Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2022-03-26 13:45:00 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
Homonnai Dániel Vasas Sport Club 2022-03-20 11:15:00 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
Vasas Sport Club 2022-03-20 10:00:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület 2022-03-20 10:00:00 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
Hangay Zoltán Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. 2022-03-19 18:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Uliganyec Szergej MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. 2022-03-19 18:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Leszkoven Ádám DVSE Kft. 2022-03-19 16:00:00 1 Férfi OB II
Szilvási Attila Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub 2022-03-19 13:30:00 1 Délkeleti Gyermek IV. Bajnokság
Vörös Viktor Szentesi Vízilabda Klub 2022-03-12 18:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Molnár Levente Szegedi Vizipóló Suli 2022-03-06 14:00:00 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 2022-03-06 11:15:00 1 BENU Leány Gyermek Országos
Krizsán András Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2022-02-27 10:30:00 1 DVL Gyermek IV. Bajnokság
Bozi Áron KSI SE 2022-02-26 15:00:00 1 BENU Leány Gyermek II.
Dr. Nádor Zsombor KSI SE 2022-02-26 15:00:00 1 BENU Leány Gyermek II.
Pálffy Márton Vasas Sport Club 2022-02-26 11:15:00 1 Budapesti Serdülő Bajnokság (200
Csabai Zoltán Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub 2022-02-26 11:00:00 1 Délkeleti Gyermek IV. Bajnokság
Polh András Kaposvári Vízilabda Klub 2022-02-23 13:00:00 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
SZILVASÁN Bence Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület 2022-02-20 17:45:00 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
Lehmann István Szegedi Vizipóló Suli 2022-02-20 12:30:00 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
Merész András Budapesti Honvéd Sport Egyesület 2022-02-16 11:00:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
Tóth Deme Miklós Oázis Sport Club 2022-02-13 18:00:00 1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
Dobos András Sportliget Sport Egyesület 2022-02-13 10:00:00 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
DOROGI Balázs YBL Water Polo Club Egyesület 2022-02-12 14:00:00 1 Budapesti Gyermek II. Bajnokság
Kerekes Csongor Balaton Vízilabda Klub 2022-02-12 18:00:00 1 DVL Serdülő Bajnokság
Beszédes Csaba Neptun Vízilabda Sport Club 2022-02-12 11:30:00 1 Férfi OB I/B
Csabai Zoltán Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub 2021-11-07 11:00:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
Kecskeméti Vízilabda Egyesület 2022-02-05 13:00:00 1 Férfi OB II
HÓCZÉ Zoltán Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület 2022-01-30 18:00:00 1 Budapesti Téli Kupa
NAGY Péter Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület 2022-01-30 16:00:00 1 Budapesti Téli Kupa
Matajsz Márk Szentesi Vízilabda Klub 2022-01-29 18:00:00 1 E.ON Női OB I.
Zácsik Tamás Oázis Sport Club 2022-01-29 10:00:00 1 Budapesti Téli Kupa
Szivós Márton Budapesti Honvéd Sport Egyesület 2022-01-22 19:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Simonka Ferenc Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület 2021-12-19 16:45:00 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
Barát Ferenc Pécsi Vízilabda Kft 2021-12-18 12:30:00 1 E.ON Férfi OB I
Kozák László Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület 2021-12-11 17:00:00 1 Délkeleti Gyermek IV. Bajnokság
Kerekes Csongor Balaton Vízilabda Klub 2021-12-11 15:00:00 1 DVL Ifjúsági Bajnokság
Molnár Péter Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. 2021-12-05 11:45:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
SZÉP Brigitta OSC Vízilabda Sportegyesület 2021-11-27 13:00:00 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
Menczinger Melinda POLO Sport Club 2021-11-27 12:00:00 1 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
Szűcs Milán Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület 2021-11-27 14:00:00 1 DVL Ifjúsági Bajnokság
Csatári Zoltán Neptun Vízilabda Sport Club 2021-11-27 11:00:00 1 Férfi OB I/B
Tusa Márk KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft 2021-11-14 11:15:00 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
Kardos Sándor DVSE Kft. 2021-11-24 19:15:00 1 E.ON Férfi OB I
Vargáné Gazdag Erika Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület 2021-11-21 15:00:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
Fehér László Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület 2021-11-21 14:30:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
Kádár Kálmán Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület 2021-11-21 13:00:00 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2021-11-21 13:00:00 1 DVL Baby II. Bajnokság
Kiss Csongor Polo Academy Sport Club 2021-11-14 16:00:00 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
Tusa Márk KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft 2021-11-14 11:15:00 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
Szabó Gábor Oázis Sport Club 2021-11-13 18:00:00 1 Férfi OB I/B
Kalanovics Balázs Semmelweis Egyetem Sport Klub 2021-11-13 14:00:00 1 Férfi OB II
Rüll Csaba Egri Vízilabda Klub 2021-11-13 13:30:00 1 BENU Leány Gyermek II.
Józsa Tibor Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club 2021-11-13 11:30:00 1 Férfi OB I/B
Paján Viktor Bátor FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. 2021-11-07 11:45:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
Ludányi Kadosa Kanizsa Vízilabda Kft. 2021-11-06 11:30:00 1 Férfi OB I/B
Ihász Patrik Vasas Sport Club 2021-11-06 14:00:00 1 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20
Szegedi Róbert OSC Vízilabda Sport Kft. 2021-11-06 11:00:00 1 Férfi OB I/B
Ludányi Kadosa Kanizsa Vízilabda Kft. 2021-11-06 11:30:00 1 Férfi OB I/B
Szentesi Vízilabda Klub 2021-10-31 12:15:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület 2021-10-31 12:30:00 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
Sztrapek Előd Kaposvári Vízilabda Klub 2021-10-31 11:00:00 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
Mátyás Zoltán Budapesti Honvéd Sport Egyesület 2021-10-30 20:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Mohi Zoltán Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. 2021-10-30 11:30:00 1 Férfi OB I/B
Dr. SIKE József Egri Vízilabda Kft. 2021-10-22 20:00:00 1 E.ON Női OB I.
Bárd András UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget 2021-10-17 20:30:00 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
Péter Imre Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület 2021-10-17 11:15:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
Simon László Egri Vízmű Sport Club 2021-10-16 14:00:00 1 Férfi OB II
Pecz Gábor BVSC- Zugló 2021-10-16 11:30:00 1 Budapesti Gyermek II. Bajnokság
OSC Vízilabda Sportegyesület 2021-10-09 15:30:00 1 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20
Kanizsa Vízilabda Kft. 2021-10-09 10:30:00 1 Férfi OB I/B
Kanizsa Vízilabda Kft. 2021-10-09 10:30:00 1 Férfi OB I/B
Irmes Máté (labdabedobó) Oázis Sport Club 2021-10-03 11:00:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
Egri Vízilabda Klub 2021-10-03 13:30:00 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
Szegedi Vizipóló Suli 2021-10-03 12:15:00 1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club 2021-10-02 11:30:00 1 Férfi OB I/B
Vigh Tamás Váci Vízilabda Sport Egyesület 2021-09-26 18:00:00 1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
Kaposvári Vízilabda Klub 2021-09-26 16:30:00 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
Juhász Zsolt Szegedi Vizipóló Suli 2021-09-26 13:00:00 1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
Tóth Péter Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club 2021-09-25 12:00:00 1 Férfi OB I/B
Berényi Áron Oázis Sport Club 2021-09-19 18:00:00 1 Budapesti Felnőtt Bajnokság
Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) 2021-09-18 14:00:00 1 Férfi OB II
Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) 2021-09-18 14:00:00 1 Férfi OB II
Popovics Miklós MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. 2021-09-18 11:00:00 1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
Horváth Tamás Szentesi Vízilabda Klub 2021-09-15 19:00:00 1 E.ON Férfi OB I
FÁBIÁN Gergely FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. 2021-09-05 11:15:00 1 Budapesti Gyermek IV. Kupa
Ludányi Kadosa Kanizsa Vízilabda Kft. 2021-06-12 11:00:00 1 Osztályozó
Bajin Miroslav DVSE Kft. 2021-06-12 11:00:00 1 Osztályozó
Szilvasán Bence Pál Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület 2021-06-06 11:30:00 1 Fiú Serdülő
Bihácsi Balázs Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület 2021-06-06 11:30:00 1 Fiú Serdülő
Balázs Bence Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2021-06-05 12:00:00 1 Budapesti gyermek III.
Regős Ádám BVSC- Zugló 2021-05-30 19:00:00 1 Budapesti Gyarmati Dezső
Slobodan Nikic FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. 2021-05-30 16:30:00 1 Fiú Ifjúsági
DOBOS András Sportliget Sport Egyesület 2021-05-16 11:15:00 1 Fiú Serdülő
Németh Zsolt UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget 2021-05-23 14:30:00 1 Fiú Serdülő
Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület 2021-05-23 14:00:00 1 Fiú Ifjúsági
Hajnal László Miklós Vasas Sport Club 2021-05-22 18:00:00 1 Budapesti ifjúsági fiú
Mészáros Balázs Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület 2021-05-19 18:15:00 1 Fiú Serdülő
Kardos Istvám Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület 2021-05-19 18:15:00 1 Fiú Serdülő
RETR-O-SC Sport Egyesület 2021-05-16 10:00:00 1 Budapesti Gyarmati Dezső
BLUM Dániel OSC Vízilabda Sportegyesület 2021-05-15 14:15:00 1 Budapesti serdülő fiú
Kuna Péter Vasas Sport Club 2021-05-14 18:45:00 1 Fiú Gyermek
KÓSZ Zoltán OSC Vízilabda Sportegyesület 2021-05-13 19:45:00 1 E.ON Férfi OB I
Nyéki Balázs FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. 2021-05-09 12:30:00 1 Fiú Ifjúsági
Balázs Miklós OSC Vízilabda Sportegyesület 2021-05-09 11:30:00 1 Fiú Gyermek
Szentesi Vízilabda Klub 2021-05-09 10:00:00 1 Délkeleti gyermek IV.
Kemény Kristóf BVSC- Zugló 2021-05-05 18:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Maróti Ákos POLO Sport Club 2021-05-05 18:00:00 1 Fiú Gyermek
Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2021-05-02 15:00:00 1 Dunántúli Gyermek IV.
Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2021-05-02 15:00:00 1 Dunántúli Gyermek IV.
NAGY Attila Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) 2021-05-02 18:00:00 1 Budapesti Gyarmati Dezső
Horváth Tamás Szentesi Vízilabda Klub 2021-05-02 14:30:00 1 Fiú Ifjúsági
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület 2021-05-02 13:45:00 1 Fiú Serdülő
Neubrandt Bence OSC Vízilabda Sportegyesület 2021-05-02 11:30:00 1 Fiú Ifjúsági
Homolya István BVSC- Zugló 2021-04-25 18:00:00 1 Budapesti Gyarmati Dezső
Lancsár Károly ifj Ozorai-Faterpóló Vízilabda Sportegyesület 2021-04-25 10:00:00 1 Budapesti Gyarmati Dezső
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget 2021-04-24 14:00:00 1 Budapesti gyermek III.
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget 2021-04-24 14:00:00 1 Budapesti gyermek III.
BVSC- Zugló 2021-04-21 12:00:00 1 E.ON Női OB I
Dávid Zoltán KSI SE 2021-04-18 11:15:00 1 Fiú Gyermek
Karácsonyi Vazul (labdabedobó) Semmelweis Egyetem Sport Klub 2021-04-11 19:00:00 1 Budapesti Gyarmati Dezső
Tóth Kálmán Egri Vízilabda Klub 2021-04-11 13:30:00 1 Fiú Ifjúsági
Győri Vízisport Egyesület 2021-04-11 13:00:00 1 Fiú Ifjúsági
Csányi Márk MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. 2021-04-11 12:15:00 1 Fiú Gyermek
Kirner Áron Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület 2021-04-10 11:00:00 1 Férfi OB II
Bajin Miroslav DVSE Kft. 2021-04-07 18:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Horváth Dániel KSI Sportszervező Kft. 2021-04-07 12:45:00 1 E.ON Férfi OB I
Török Viktor Pécsi Vízilabda Kft 2021-04-07 12:45:00 1 E.ON Férfi OB I
Bisztritsányi Dávid UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget 2021-03-28 13:30:00 1 Fiú Gyermek
Csutorás Barna Oázis Sport Club 2021-03-21 15:00:00 1 Budapesti Gyarmati Dezső
Pettendi Dávid AQUA Sportegyesület Nyíregyháza 2021-03-21 14:30:00 1 Fiú Ifjúsági
Kozák László Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület 2021-03-21 12:15:00 1 Leány Serdülő
Pálffy Márton Vasas Sport Club 2021-03-21 10:15:00 1 Budapest gyermek I.
Popovics Miklós MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. 2021-03-17 19:30:00 1 E.ON Férfi OB I
Pellei Csaba Szentesi Vízilabda Klub 2021-03-10 12:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Nyéki Balázs FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. 2021-03-07 13:00:00 1 Fiú Ifjúsági
Csáki Orsolya Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. 2021-02-28 15:00:00 1 Leány Serdülő
Szabó Bence Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület 2021-02-28 11:30:00 1 Fiú Gyermek
Kovács István Fehérvári Vízilabda Sportegyesület 2021-02-27 14:00:00 1 Férfi OB II
Győri Krisztián Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület 2021-02-21 18:00:00 1 Budapesti Gyarmati Dezső
BESENYEI Attila Kölyökpóló Suli Egyesület 2021-02-21 17:15:00 1 Budapesti Gyarmati Dezső
Hangay Zoltán Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. 2021-02-21 12:30:00 1 Fiú Serdülő
Gerendás György FTC Waterpolo Kft. 2021-02-20 15:00:00 1 E.ON Női OB I
Jancsecz Zsolt Neptun Vízilabda Sport Club 2021-02-20 11:00:00 1 Férfi OB I/B
Tóth Krisztián Géza Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) 2021-02-14 19:00:00 1 Budapesti Gyarmati Dezső
Dr. Szilágyi Kristóf Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2021-02-14 11:45:00 1 Fiú Serdülő
Tóth Deme Miklós III. kerületi Torna és Vívó Egylet 2021-02-12 19:00:00 1 E.ON Női OB I
Gátas Miklós Soproni Vízilabda Sport Egyesület 2021-02-07 11:30:00 1 Fiú Serdülő
WAGNER Viktor FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. 2021-02-06 13:00:00 1 Budapesti serdülő fiú
Nagy Sándor BVSC- Zugló 2021-01-31 14:00:00 1 Fiú Gyermek
Nagy Sándor BVSC- Zugló 2021-01-31 14:00:00 1 Fiú Gyermek
Nagy Sándor BVSC- Zugló 2021-01-31 14:00:00 1 Fiú Gyermek
POLO Sport Club 2021-01-31 13:30:00 1 Fiú Serdülő
ZÁM Attila Ceglédi Vasutas Sport Egyesület 2021-01-31 10:00:00 1 Fiú Gyermek
BUSA Máté Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület 2021-01-24 12:30:00 1 Fiú Ifjúsági
Dobos András Sportliget Sport Egyesület 2021-01-17 11:30:00 1 Fiú Serdülő
Barcsa Dániel KSI SE 2020-12-19 15:15:00 1 Budapesti gyermek II.
Egri Vízilabda Klub 2020-12-16 14:00:00 1 Fiú Ifjúsági
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület 2020-12-13 17:15:00 1 Fiú Gyermek
Győri Vízisport Egyesület 2020-12-13 17:15:00 1 Fiú Gyermek
Kiss Csaba Szegedi Vizipóló Suli 2020-12-13 13:15:00 1 Fiú Gyermek
Veres Zoltán YBL Water Polo Club Egyesület 2020-12-12 12:45:00 1 Fiú Serdülő
Kölyökpóló Suli Egyesület 2020-12-12 10:00:00 1 Délkeleti serdülő
Harangi Ábel Márk OSC Vízilabda Sportegyesület 2020-12-06 10:00:00 1 Fiú Gyermek
Trombitás Bálint MAFC 2020-12-05 11:00:00 1 Férfi OB II
Kardos Sándor DVSE Kft. 2020-12-05 18:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Török Viktor Pécsi Vízilabda Kft 2020-12-05 16:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. 2020-11-28 20:45:00 1 E.ON Férfi OB I
Molnár Ákos Neptun Vízilabda Sport Club 2020-11-21 17:00:00 1 Férfi OB I/B
Kun György Budapesti Honvéd Sport Egyesület 2020-11-21 16:15:00 1 Budapesti gyermek II.
Frey Máté Oázis Sport Club 2020-11-15 12:30:00 1 Fiú Serdülő
BVSC- Zugló 2020-11-15 12:45:00 1 Leány Gyermek
Beszédes Csaba Neptun Vízilabda Sport Club 2020-11-14 16:00:00 1 Férfi OB I/B
ROZGONYI Gábor Kecskeméti Vízilabda Egyesület 2020-11-14 15:00:00 1 Férfi OB II
Zsemján Attila AQUA Sportegyesület Nyíregyháza 2020-11-14 11:00:00 1 Észak-keleti ifjúsági
Gátas Miklós Soproni Vízilabda Sport Egyesület 2020-11-08 15:00:00 1 Fiú Serdülő
Bicskei Péter Tatabányai Vízmű Sport Egyesület 2020-11-08 10:00:00 1 Leány Ifjúsági
Nagy Ambrus Milán Oázis Sport Club 2020-11-07 17:00:00 1 Férfi OB I/B
Szabó Gábor Oázis Sport Club 2020-11-07 17:00:00 1 Férfi OB I/B
Dolnay Botond Oázis Sport Club 2020-11-07 17:00:00 1 Férfi OB I/B
Varga Tamás Szegedi Női Vízilabda Egyesület 2020-11-07 14:45:00 1 E.ON Női OB I
Kántor Gábor AQUA Sportegyesület Nyíregyháza 2020-10-31 14:30:00 1 Fiú Ifjúsági
Kerekes Csongor Balaton Vízilabda Klub 2020-10-31 14:30:00 1 Dunántúli Serdülő
Szabó Bence Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület 2020-10-31 13:30:00 1 Fiú Ifjúsági
Ágner Zoltán Fehérvári Vízilabda Sportegyesület 2020-10-31 13:30:00 1 Fiú Ifjúsági
Ágner Zoltán Fehérvári Vízilabda Sportegyesület 2020-10-31 13:30:00 1 Fiú Ifjúsági
Kis István MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. 2020-10-30 12:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Balázs Miklós OSC Vízilabda Sportegyesület 2020-10-24 13:00:00 1 Budapesti serdülő fiú
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. 2020-10-17 10:00:00 1 Budapesti gyermek III.
Vörös Tamás Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2020-10-18 11:45:00 1 Fiú Gyermek
Gyenese Ágnes Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 2020-10-18 10:20:00 1 Dunántúli Baby II.
Beluch Dániel Erzsébeti Spartacus Munkás Testedző Kör ( ESMTK ) 2020-10-17 18:00:00 1 Férfi OB II
Szilágyi Péter Egri Vízilabda Kft. 2020-10-17 14:45:00 1 E.ON Női OB I
Batki Bence Egri Vízilabda Kft. 2020-10-17 13:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Szabó Gábor Oázis Sport Club 2020-10-10 18:00:00 1 Férfi OB I/B
Tomozi Bálint Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club 2020-10-10 18:00:00 1 Férfi OB I/B
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület 2020-10-10 16:30:00 1 Dunántúli Gyermek III.
Budapesti Honvéd Sport Egyesület 2020-10-10 11:15:00 1 Budapesti gyermek II.
KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft 2020-10-04 14:00:00 1 Fiú Gyermek
Gergely Bence Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület 2020-10-04 12:45:00 1 Fiú Ifjúsági
Maróti Ákos POLO Sport Club 2020-10-04 13:00:00 1 Fiú Ifjúsági
Rakonjac Zlatko Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2020-10-04 10:30:00 1 Fiú Serdülő
Kanizsa Vízilabda Kft. 2020-10-03 11:30:00 1 Férfi OB I/B
Hangay Zoltán Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. 2020-09-27 20:15:00 1 BENU Férfi Magyar Kupa
Katona Norbert FTC Waterpolo Kft. 2020-09-27 20:15:00 1 BENU Férfi Magyar Kupa
POLO Sport Club 2020-09-20 11:30:00 1 Leány Gyermek
POLO Sport Club 2020-08-28 14:30:00 1 Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
Schmidt Tamás Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 2020-08-09 13:00:00 1 Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
Horváth Dániel KSI SE 2020-08-05 15:00:00 1 Lemhényi Ifjúsági Kupa
Kemény Kristóf BVSC- Zugló 2020-08-02 13:30:00 1 BENU Férfi Magyar Kupa
Fülöp Tibor Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 2020-08-02 12:15:00 1 Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
Benczur Márton UVSE Vízilabda Kft. 2020-03-11 19:00:00 1 Női OB I
Mihók Attila Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 2020-03-11 19:00:00 1 Női OB I
Kis István MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. 2020-03-08 14:00:00 1 Fiú Serdülő
Nagy Attila Budapesti Honvéd Sport Egyesület 2020-03-08 11:30:00 1 Fiú Ifjúsági
Fodor Ádám Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub 2020-03-08 11:15:00 1 Fiú Gyermek
Gyöngyösi Zsolt DVSE Kft. 2020-03-07 18:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Hangay Zoltán Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. 2020-03-07 16:00:00 1 E.ON Férfi OB I
OSC Vízilabda Sportegyesület 2020-03-07 12:00:00 1 Budapesti Gyermek Fiú 2006
OSC Vízilabda Sportegyesület 2020-03-07 12:00:00 1 Budapesti Gyermek Fiú 2006
OSC Vízilabda Sportegyesület 2020-03-07 12:00:00 1 Budapesti Gyermek Fiú 2006
Kemény Kristóf BVSC- Zugló 2020-03-01 16:30:00 1 Fiú Ifjúsági
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget 2020-03-01 10:00:00 1 Leány Serdülő
Molnár Damján Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület 2020-02-29 17:00:00 1 DVL Gyermek III.
Veres Zoltán YBL Water Polo Club Egyesület 2020-02-29 11:00:00 1 Férfi OB I/B
Pecz Gábor BVSC- Zugló 2020-02-29 11:15:00 1 Budapesti Gyermek Fiú 2007
Kovácshegyi Zoltán TVSE Vízilabda Kft. 2020-02-26 18:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Zsöllér Péter Sugovica Vízilabda Sportegyesület 2020-02-22 11:00:00 1 DK Ifjúsági
Salamon Attila Kanizsa Vízilabda Kft. 2020-02-22 12:00:00 1 Férfi OB I/B
Tóth Zoltán László OSC Vízilabda Sportegyesület 2020-02-16 11:30:00 1 Leány Serdülő
Jakab Dániel Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2020-02-16 15:00:00 1 Fiú Serdülő
Török Viktor Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2020-02-16 15:00:00 1 Fiú Serdülő
Kirner Áron Budapesti Honvéd Sport Egyesület 2020-02-16 10:00:00 1 Fiú Serdülő
Szegedi Női Vízilabda Egyesület 2020-02-12 20:00:00 1 Női OB I
Gerendás György FTC Waterpolo Kft. 2020-02-12 19:00:00 1 Női OB I
Antal Csongor László Szegedi Vizipóló Suli 2020-02-09 12:30:00 1 Fiú Ifjúsági
Sűrű Dezső Ceglédi Vasutas Sport Egyesület 2020-02-09 11:15:00 1 Fiú Serdülő
Pál Péter Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club 2020-02-02 10:00:00 1 Fiú Serdülő
Bajin Miroslav DVSE Kft. 2020-02-01 19:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Lukács Gergely Pécsi Vízilabda Kft 2020-02-01 19:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Insinna Tommaso - Stefan Progress Oradea 2020-02-01 14:00:00 1 DK Serdülő
Dr. Dömösdi József Szentesi Vízilabda Klub 2020-01-26 10:00:00 1 DK Gyermek IV.
Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub 2020-01-26 10:00:00 1 DK Gyermek IV.
Heródek Bence Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. 2019-12-21 11:00:00 1 Budapesti Gyermek Fiú 2007
Heródek Bence Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. 2019-12-21 11:00:00 1 Budapesti Gyermek Fiú 2007
Füzesy Csaba RETR-O-SC Sport Egyesület 2019-12-15 15:00:00 1 Budapesti Felnőtt
Neptun Vízilabda Sport Club 2019-12-14 18:00:00 1 Férfi OB I/B
SZILÁGYI Csongor AQUA Sportegyesület Nyíregyháza 2019-12-14 15:00:00 1 ÉK Gyermek I.
Kovács Cs. Róbert OSC Vízilabda Sportegyesület 2019-12-08 16:00:00 1 BENU Férfi MK
Gerendás György FTC Waterpolo Kft. 2019-12-07 14:00:00 1 Női MK
Szentesi Vízilabda Klub 2019-12-07 09:00:00 1 DK Gyermek IV.
RETR-O-SC Sport Egyesület 2019-12-01 20:30:00 1 Budapesti Felnőtt
Németh Zsolt KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft 2019-12-01 12:30:00 1 Fiú Ifjúsági
Jakab Dániel Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2019-11-17 13:15:00 1 Fiú Gyermek
VaterPolo Klub Vojvodina 2019-11-17 12:00:00 1 DK Gyermek IV.
Zám Attila Ceglédi Vasutas Sport Egyesület 2019-11-17 10:00:00 1 Fiú Gyermek
Szentesi Vízilabda Klub 2019-11-16 14:00:00 1 DK Gyermek IV.
Győri Krisztián Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület 2019-11-10 18:00:00 1 Budapesti Felnőtt
Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület 2019-11-09 12:30:00 1 Budapesti Gyermek Fiú 2005
Petrák Kevin KSI SE 2019-11-09 11:00:00 1 Budapesti Gyermek Fiú 2007
Podhánszky Zoltán TVSE Vízilabda Kft. 2019-11-06 17:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Sűrű Dezső Ceglédi Vasutas Sport Egyesület 2019-10-27 11:15:00 1 Fiú Serdülő
Varga Zsolt Kaposvári Vízilabda Klub 2019-10-26 12:15:00 1 Férfi OB I/B
KÁDAS Géza FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. 2019-10-26 12:00:00 1 Budapesti Gyermek Leány 2006.
Zantleitner Krisztina TVSE Vízilabda Kft. 2019-10-19 16:00:00 1 Női OB I
Sallai Zoltán Hófehér Fóka Úszóiskola Kft. 2019-10-13 19:00:00 1 Budapesti Felnőtt
BENE Péter Csepeli Vízilabda Sport Egyesület 2019-10-06 19:00:00 1 Budapesti Felnőtt
Győri Vízisport Egyesület 2019-10-06 14:00:00 1 Fiú Gyermek
Szabó Nándor Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club 2019-10-05 13:30:00 1 Férfi OB II
Keresztes László Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club 2019-10-05 11:00:00 1 Férfi OB II
Boros László Budapesti Honvéd Sport Egyesület 2019-09-29 12:30:00 1 Fiú Ifjúsági
Molnár Gergely Budapesti Honvéd Sport Egyesület 2019-09-29 12:30:00 1 Fiú Ifjúsági
Birkás János Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület 2019-09-29 11:00:00 1 Budapesti Felnőtt
VARGA Tamás Szegedi Női Vízilabda Egyesület 2019-09-28 17:00:00 1 Női OB I
Kaposvári Vízilabda Klub 2019-09-22 13:45:00 1 Fiú Ifjúsági
Kaposvári Vízilabda Klub 2019-09-22 13:45:00 1 Fiú Ifjúsági
Berezvai Ádám OSC Vízilabda Sportegyesület 2019-09-21 18:00:00 1 Budapesti Gyermek Fiú 2008
Török Viktor Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2019-09-21 16:15:00 1 Fiú Serdülő
Morva Tamás Kecskeméti Vízilabda Egyesület 2019-09-21 12:00:00 1 Férfi OB II
Hangay Zoltán Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. 2019-09-21 12:00:00 1 Fiú Serdülő
Hangay Zoltán Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. 2019-09-21 12:00:00 1 Fiú Serdülő
Csányi Róbert MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. 2019-09-08 20:30:00 1 Fiú Gyermek
Monostori Attila Vasas Sport Club 2019-09-07 18:30:00 1 Fiú Serdülő
Kaposvári Vízilabda Klub 2019-08-25 14:15:00 1 Fiú Ifjúsági
Varga Zsolt Kaposvári Vízilabda Klub 2019-08-24 14:15:00 1 Fiú Serdülő
Dénes István Sportliget Sport Egyesület 2019-06-15 10:00:00 1 Budapesti Felnőtt
Dobos András Sportliget Sport Egyesület 2019-06-15 10:00:00 1 Budapesti Felnőtt
Polo Academy Sport Club 2019-06-08 13:00:00 1 Budapesti Serdülő
KIrner Áron Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület 2019-06-08 12:00:00 1 Budapesti Gyermek 2004
Egri Vízilabda Klub 2019-06-02 12:00:00 1 BENU Leány Ifjúsági
Gortva Zoltán Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület 2019-06-02 11:00:00 1 BENU Fiú Serdülő
Dr Szilágyi Kristóf Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub 2019-06-02 11:00:00 1 BENU Fiú Gyermek
VaterPolo Klub Vojvodina 2019-06-01 12:00:00 1 DK Gyermek IV.
Ürögi Zsolt Polo Academy Sport Club 2019-05-25 11:00:00 1 Férfi OB II
Dr Hegedüs Tibor Hófehér Fóka Úszóiskola Kft. 2019-05-21 21:00:00 1 Budapesti Felnőtt
Major Zoltán Sportliget Sport Egyesület 2019-05-19 18:15:00 1 Budapesti Felnőtt
Regős Áron FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. 2019-05-19 13:00:00 1 BENU Fiú Gyermek
Kovács Krisztián Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2019-05-19 13:00:00 1 BENU Fiú Gyermek
Póka Sándor Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület 2019-05-19 13:15:00 1 BENU Fiú Serdülő
Gyöngyösi Zsolt DVSE Kft. 2019-05-18 18:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Bajin Miroslav DVSE Kft. 2019-05-18 18:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület 2019-05-12 16:00:00 1 BENU Fiú Serdülő
Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület 2019-05-12 16:00:00 1 BENU Fiú Serdülő
Gátas Ferenc Zéta Soproni Vízilabda Sport Egyesület 2019-05-12 15:30:00 1 BENU Fiú Serdülő
Élő Gábor, dr. BVSC- Zugló 2019-05-10 20:30:00 1 Budapesti Felnőtt
OSC Vízilabda Sportegyesület 2019-05-05 11:00:00 1 Női OB I/B
Schmidt Tamás Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 2019-05-05 16:00:00 1 BENU Leány Serdülő
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület 2019-05-05 12:15:00 1 BENU Fiú Serdülő
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület 2019-05-05 12:15:00 1 BENU Fiú Serdülő
Mátyás Zoltán Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület 2019-05-05 11:15:00 1 BENU Fiú Serdülő
Dr.Steinmetz Barnabás Budapesti Honvéd Sport Egyesület 2019-05-04 16:00:00 1 E.ON Férfi OB I
MARNITZ Márk KSI SE 2019-05-04 13:45:00 1 Budapesti Gyermek 2004
Zalánki Gergő Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. 2019-05-01 19:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Hangay Zoltán Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. 2019-05-01 19:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület 2019-04-27 15:15:00 1 Budapesti Gyermek 2005
Deme Péter RETR-O-SC Sport Egyesület 2019-04-28 14:00:00 1 Budapesti Felnőtt
Molnár Péter Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. 2019-04-28 11:15:00 1 BENU Fiú Serdülő
Petrovai Márton Egri Vízilabda Kft. 2019-04-17 19:30:00 1 E.ON Férfi OB I
Pék Gyula Oázis Sport Club 2019-04-14 20:00:00 1 Budapesti Felnőtt
Simon Róbert Csaba Győri Vízisport Egyesület 2019-04-13 17:30:00 1 DVL Serdülő
Pulay Gábor Egri Vízmű Sport Club 2019-04-13 12:30:00 1 Férfi OB II
Tóth Deme Miklós YBL Water Polo Club Egyesület 2019-04-07 19:00:00 1 Budapesti Felnőtt
Szőcs Gábor YBL Water Polo Club Egyesület 2019-04-07 19:00:00 1 Budapesti Felnőtt
Börcsök Milán Szegedi Vizipóló Suli 2019-04-07 12:30:00 1 BENU Fiú Ifjúsági
Kántor Gábor AQUA Sportegyesület Nyíregyháza 2019-04-06 10:00:00 1 ÉK Serdülő
Zácsik Tamás Oázis Sport Club 2019-03-31 19:15:00 1 Budapesti Felnőtt
Birkás János UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget 2019-03-31 19:00:00 1 Budapesti Felnőtt
Bánhidy Attila Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club 2019-03-30 19:00:00 1 Férfi OB I/B
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület 2019-03-30 17:00:00 1 DVL Gyermek III.
Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. 2019-03-30 15:30:00 1 DK Gyermek III.
Bene Péter Mozduljunk Együtt Sport Egyesület 2019-03-24 18:00:00 1 Budapesti Felnőtt
Rüll Csaba Egri Vízilabda Klub 2019-03-24 15:00:00 1 BENU Leány Serdülő
Horváth János KSI SE 2019-03-24 13:30:00 1 BENU Fiú Ifjúsági
Kaposvári Vízilabda Klub 2019-03-24 12:15:00 1 BENU Fiú Serdülő
Homonnai Dániel Oázis Sport Club 2019-03-24 11:15:00 1 BENU Fiú Serdülő
Németh Zsolt Kópé Úszó, -Vízilabda Sport Egyesület 2019-03-23 13:00:00 1 Budapesti Gyermek 2006
Balázs Bence Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2019-03-23 11:00:00 1 Budapesti Gyermek 2006
Szilágyi Dorottya Egri Vízilabda Kft. 2019-03-16 14:30:00 1 Női OB I
Gerendás György FTC Waterpolo Kft. 2019-03-16 14:30:00 1 Női OB I
Barna Tamás Szegedi Vizipóló Suli 2019-03-10 11:15:00 1 BENU Fiú Gyermek
Nyéki Balázs FTC Waterpolo Kft. 2019-03-09 19:45:00 1 E.ON Férfi OB I
Katona Norbert FTC Waterpolo Kft. 2019-03-09 19:45:00 1 E.ON Férfi OB I
Gergely Bence DVSE Kft. 2019-03-09 19:30:00 1 Férfi OB I/B
SZŰCS Levente BVSC- Zugló 2019-03-09 17:00:00 1 E.ON Férfi OB I
DEME Péter RETR-O-SC Sport Egyesület 2019-03-09 12:15:00 1 Budapesti Felnőtt
Hangay Zoltán Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. 2019-03-06 18:45:00 1 E.ON Férfi OB I
SZABÓ Bence Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület 2019-03-03 13:30:00 1 BENU Fiú Ifjúsági
Neptun Vízilabda Sport Club 2019-03-02 17:00:00 1 Férfi OB I/B
Dávid Zoltán KSI SE 2019-03-02 10:00:00 1 Budapesti Gyermek 2004
Gyenes István Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. 2019-02-24 12:15:00 1 BENU Fiú Serdülő
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület 2019-02-24 11:00:00 1 DK Gyermek III.
Clubul Sportiv Crisul Oradea 2019-02-23 18:00:00 1 DK Gyermek I.
Tóth Péter Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club 2019-02-23 19:30:00 1 Férfi OB I/B
Pázmányi Gábor MAFC 2019-02-23 16:00:00 1 Férfi OB I/B
Melkuhn Tibor Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. 2019-02-23 11:00:00 1 Férfi OB I/B
Török Viktor Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2019-02-17 13:30:00 1 BENU Fiú Gyermek
Beszédes Csaba Neptun Vízilabda Sport Club 2019-02-16 17:00:00 1 Férfi OB I/B
Méhész László Zempléni Vízilabda Klub 2019-02-16 10:30:00 1 ÉK Serdülő
Szentesi Vízilabda Klub 2019-02-10 14:15:00 1 BENU Leány Serdülő
Matusch Márk POLO Sport Club 2019-02-10 10:00:00 1 BENU Leány Gyermek
Kubicza Ádám Budapesti Honvéd Sport Egyesület 2019-02-09 11:30:00 1 Férfi OB I/B
Gerendás György FTC Waterpolo Kft. 2019-02-08 20:30:00 1 Női OB I
Mátyás Zoltán Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület 2019-02-03 10:30:00 1 BENU Fiú Serdülő
Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület 2019-02-03 11:00:00 1 BENU Fiú Serdülő
Fülöp Bence Budapesti Honvéd Sport Egyesület 2019-02-02 19:00:00 1 E.ON Férfi OB I
Molnár Péter Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. 2019-02-02 15:00:00 1 DK Ifjúsági
Póka Sándor Honvéd Utánpótlás Vízilabda Klub Sportegyesület 2019-01-27 14:45:00 1 BENU Fiú Gyermek
Tamás Gergely László Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület 2019-01-27 10:00:00 1 BENU Fiú Gyermek
Kardos Sándor Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület 2019-01-20 12:30:00 1 BENU Fiú Gyermek
OSC Vízilabda Sportegyesület 2019-01-20 10:00:00 1 BENU Fiú Gyermek
FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. 2019-01-12 14:00:00 1 Budapesti Leány 2005 Bajnokság
Török Viktor Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2018-12-22 15:00:00 1 Komjádi Kupa 2018
Kósz Zoltán OSC Vízilabda Sportegyesület 2018-12-15 14:00:00 1 BENU Férfi MK
Hertzka Olivér Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület 2018-12-09 19:00:00 1 Komjádi Kupa 2018
Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub 2018-12-09 16:00:00 1 Budapesti Felnőtt
Sélley Rauscher Domonkos Vasas Sport Club 2018-12-09 15:00:00 1 Komjádi Kupa 2018
Plézer János Vasas Sport Club 2018-12-09 15:00:00 1 Komjádi Kupa 2018
Gruber Laura BVSC- Zugló 2018-12-09 11:15:00 1 BENU Leány Serdülő
Petőváry Zsolt Kópé Úszó, -Vízilabda Sport Egyesület 2018-12-08 15:30:00 1 DK Gyermek I.
Csányi Róbert Fehérvári Vízilabda Sportegyesület 2018-12-08 12:15:00 1 Férfi OB II
Kovács István Fehérvári Vízilabda Sportegyesület 2018-12-08 12:15:00 1 Férfi OB II
Takács Balázs MAFC 2018-12-02 19:00:00 1 Budapesti Felnőtt
Schmidt Tamás Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 2018-12-02 17:30:00 1 BENU Leány Serdülő
Letöltött eltiltások
NÉV EGYESÜLET IG.SZÁM ELT.KEZDETE M/L BAJNOKSÁG INDOK
Ábrahám István Oázis Sport Club MVLSZ004036A16 2022-04-03 1/1 Budapesti Felnőtt Bajnokság piros lap
Ábrahám István Oázis Sport Club MVLSZ004036A16 2022-02-06 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Brutalitás
Ábrahám István Oázis Sport Club MVLSZ004036A16 2018-12-02 2/2 Budapesti Felnőtt Brutalitás
Ács Krisztián Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub MVLSZ008044A16 2014-12-07 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Ágh György BVSC- Zugló MVLSZ009754A16 2014-12-14 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Ágh György BVSC- Zugló MVLSZ009754A16 2017-03-26 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Ágh György BVSC- Zugló MVLSZ009754A16 2017-10-28 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Aglan Marzouk Omar OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ019268A16 2014-11-08 3/3 BVLSZ Gyermek 2001 Brutalitás
Aglan Marzouk Omar OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ019268A16 2016-02-27 3/3 BVLSZ Gyermek 2001 Brutalitás
Ágner Janka Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület MVLSZ023488A16 2021-10-03 2/2 BENU Leány ifjúsági Országos Brutalitás
Ahmed Abbas Tawfik OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ011464A15 2015-11-15 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Feljelentés
Ahmed Abbas Tawfik OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ011464A15 2015-03-14 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Ajtai Miklós Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ017709A16 2015-02-28 3/3 Férfi OB I/B Feljelentés
Albert Barnabás Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ007253A16 2018-12-08 2/2 Férfi OB I/B Feljelentés
Albert Barnabás Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ007253A16 2021-02-20 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Albert Barnabás Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ007253A16 2021-05-08 1/1 Férfi OB I/B Piros lap
Alexander Brant Bowen Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ026330A16 2017-10-21 2/2 Férfi OB I Brutalitás
Algács Gergő Polo Academy Sport Club MVLSZ019468A16 2017-03-18 3/3 BVLSZ Gyermek 2002 Brutalitás
Altmann András Tatabányai Vízmű Sport Egyesület MVLSZ008100A16 2014-10-19 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Ancsin Péter Inaktív játékosok MVLSZ009636A14 2014-11-02 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Anhalt Sándor Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub MVLSZ001477A15 2021-09-26 1/1 Budapesti Felnőtt Bajnokság Piros Lap
Antal Áron MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ013667A16 2016-11-06 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Antal Áron Oázis Sport Club MVLSZ021318A16 2019-05-05 2/2 Budapesti Gyermek 2006 Feljelentés
Antal Levente Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ012845A16 2018-04-22 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Aranyi Máté Attila OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ009585A16 2018-02-25 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Árvai Erik Oázis Sport Club MVLSZ015372A16 2019-02-17 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Aubéli Bendegúz Oázis Sport Club MVLSZ013187A16 2019-02-10 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Babay Árpád Vasas Sport Club MVLSZ002798A16 2016-04-23 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Bagossy Ádám Sándor OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ011854A16 2015-04-25 3/3 BVLSZ Gyermek 2001 Brutalitás
Bagossy Ádám Sándor OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ011854A16 2018-03-25 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Baj Marcell Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT MVLSZ009274A16 2015-01-17 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Bajnógel Tamás Balaton Vízilabda Klub MVLSZ009977A16 2015-01-11 3/3 Férfi OB I/B Feljelentés
Bakó Csaba Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ001946A16 2015-05-23 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Baksa Benedek Egri Vízilabda Kft. MVLSZ010732A16 2016-12-18 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Balaska Dániel Kanizsa Vízilabda Kft. MVLSZ013406A16 2021-03-27 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Balázs Bence Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ006569A15 2015-10-10 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Bálizs Csongor Kölyökpóló Suli Egyesület MVLSZ010041A16 2018-05-05 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Balla Dominik Benjámin Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. MVLSZ020220A16 2019-10-27 2/2 Fiú Gyermek Brutalitás
Balli Kristóf Sándor Kanizsa Vízilabda Kft. MVLSZ009561A16 2016-12-03 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Balogh Zsombor Balaton Vízilabda Klub MVLSZ018399A16 2022-05-15 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Piros lap
Balogh Dávid BVSC- Zugló MVLSZ031937A18 2021-12-12 2/2 BENU Fiú Gyermek Bajnokság Brutalitás
Balogh Milán Patrik Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ017160A16 2021-02-28 1/1 Fiú Gyermek Piros Lap
Bánfi Kornél Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ019315A16 2017-11-18 3/3 Vidék gyerek II. Brutalitás
Bánhalmi Dániel Ozorai-Faterpóló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ003330A16 2021-02-28 2/2 Budapesti Gyarmati Dezső Piros Lap + Feljelentés
Bánhalmi Dániel Ozorai-Faterpóló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ003330A16 2015-03-01 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Brutalitás
Bánhidy András FTC Waterpolo Kft. MVLSZ003331A16 2019-06-15 2/2 Budapesti Felnőtt Brutalitás
Banicevic Bojan Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ32624A18 2019-02-23 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Bánkuti Roland Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ011724A16 2018-02-02 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Bánszky András OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ021212A16 2020-10-04 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
Baranyai Ákos Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ011077A16 2019-04-11 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Baranyai Ákos Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ011077A16 2014-11-21 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Barics Bence UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ020647A16 2018-04-28 2/2 BVLSZ Gyermek 2004 Feljelentés
Baross Péter Pál OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ008788A16 2018-04-14 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Baross Gerzson Károly Győri Vízisport Egyesület MVLSZ023715A16 2022-04-03 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság brutalitás
Barta Dávid Pécsi Vízilabda Kft MVLSZ008215A16 2015-02-28 3/3 Férfi OB I/B Feljelentés
Bartanics Milán Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ002992A16 2015-05-30 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Bartanics Milán Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ002992A16 2016-05-28 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Béber Mátyás Inaktív játékosok MVLSZ020631A15 2015-03-29 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Beczner Bálint MAFC MVLSZ014252A16 2014-11-09 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Bede Marcell KSI SE MVLSZ014037A16 2019-02-03 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Bedő Krisztián Vasas Sport Club MVLSZ005367A16 2018-05-02 2/2 Férfi OB I Brutalitás
Békési Ákos Oázis Sport Club MVLSZ001952A16 2019-02-23 1/1 Férfi OB I/B Piros lap
Belényesi Dávid UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ015124A16 2021-12-18 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Beliczay Bendegúz FTC Waterpolo Kft. MVLSZ013955A16 2017-05-01 4/4 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Bella Csanád FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. MVLSZ029493A17 2020-10-10 2/2 Budapesti gyermek II. Brutalitás
Beluch Dániel Erzsébeti Spartacus Munkás Testedző Kör ( ESMTK ) MVLSZ000663A16 2020-10-17 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Bencs Gábor Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club MVLSZ013374A16 2019-11-18 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Bencs Gábor Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club MVLSZ013374A16 2015-02-08 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Bencsik Bence Levente Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ018966A16 2017-10-15 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Bencze Dániel Komplex Póló Suli Sport Egyesület MVLSZ005390A16 2015-12-06 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Benedek Mór KSI SE MVLSZ026494A16 2022-03-06 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
Benes Szabolcs Inaktív játékosok MVLSZ009328A14 2014-11-29 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Benkő Tamás Egri Vízmű Sport Club MVLSZ009260A15 2015-12-05 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Bera Pál Dávid OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ023246A16 2019-04-14 1/1 BENU Fiú Gyermek Piros lap
Bera Pál Dávid OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ023246A16 2020-12-06 4/4 Fiú Serdülő Brutalitás
Bera Pál Dávid OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ023246A16 2022-03-27 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Bera Pál Dávid OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ023246A16 2020-10-24 2/2 Budapesti serdülő fiú Brutalitás
Bera Pál Dávid OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ023246A16 2018-04-21 3/3 BVLSZ Gyermek 2004 Brutalitás
Bereczki Szabolcs POLO Sport Club MVLSZ024019A16 2019-11-04 2/2 Fiú Serdülő Feljelentés
Berényi Áron Oázis Sport Club MVLSZ023468A16 2021-02-21 1/1 Budapesti Gyarmati Dezső Piros Lap
Berényi Barna Ádám Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ023454A16 2021-10-10 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
Berki Richárd MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ007486A16 2018-10-27 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Berki Richárd MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ007486A16 2019-11-17 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Berkó Zoltán Szegedi Vízilabda és Tömegsport Klub MVLSZ009695A16 2015-11-15 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Berta József Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ004293A16 2018-05-19 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Berta József Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ004293A16 2015-02-28 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Berta József Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ004293A16 2016-02-13 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Berta József Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ004293A16 2019-03-23 1/1 E.ON Férfi OB I Piros lap
Bicskei Attila Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT MVLSZ006925A16 2017-11-18 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Bihácsi Bence KSI SE MVLSZ011853A16 2014-11-08 3/3 BVLSZ Gyermek 2001 Brutalitás
Binder Szabolcs Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ007938A16 2018-06-09 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Biros Barnabás MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ009907A16 2020-02-08 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Blank Ádám Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület MVLSZ000522A15 2020-08-08 2/2 BENU Férfi Magyar Kupa Brutalitás
Bocskay István Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ009174A16 2017-03-05 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Feljelentés
Boczor Örs KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ013439A16 2018-03-25 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Bódi Barnabás FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. MVLSZ013369A16 2022-03-19 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Bódis István Máté Oázis Sport Nonprofit Kft MVLSZ023266A16 2016-02-19 1/1 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Feljelentés
Bodoróczki Tamás DVSE Kft. MVLSZ013176A16 2018-03-16 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Bodoróczki Tamás DVSE Kft. MVLSZ013176A16 2019-04-11 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Bogdán Erik Gyerekúszás-KSI Sportegyesület MVLSZ009841A16 2014-11-08 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Bogyay Botond Inaktív játékosok MVLSZ012460A15 2016-02-07 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Bohár Zsolt János Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub MVLSZ006453A16 2019-10-21 2/2 Budapesti Felnőtt Brutalitás
Bokros Bálint Tibor Tatabányai Vízmű Sport Egyesület MVLSZ017468A16 2016-04-03 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Boncföldi Máté BVSC- Zugló MVLSZ015300A15 2015-04-26 3/3 BVLSZ Gyermek 2003 Brutalitás
Boris Popovic Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ026371A16 2016-09-23 2/2 BENU Férfi MK Brutalitás
Boros Bálint Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ007193A15 2016-03-27 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Borsos Botond Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ023641A16 2021-01-31 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Both Marcell KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ011818A16 2016-05-05 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Both Marcell KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ011818A16 2015-05-10 3/3 Feljelentés
Bögre Zsolt Komplex Póló Suli Sport Egyesület MVLSZ011851A16 2019-03-23 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Börcsök Milán Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ011436A16 2019-04-07 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Piros lap
Böröczky Bence YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ012660A16 2018-12-07 2/2 Férfi OB I/B Tiszteletlenség + feljelentés
Brguljan Drasko Vasas Sport Club MVLSZ012263A16 2017-03-29 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Budai Dániel Poseidon Vízisport Egyesület MVLSZ007803A13 2022-02-26 1/1 Férfi OB II Piros lap
Bukta Szilárd Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. MVLSZ015218A16 2022-02-12 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Bukta Szilárd Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. MVLSZ015218A16 2019-02-03 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Burián Gergely OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ008730A16 2014-11-16 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Burián Gergely OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ008730A16 2017-04-19 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Burka Bence Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ013622A16 2016-10-09 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Busa Máté Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ009310A16 2017-10-08 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Butacu János YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ023701A16 2018-04-28 3/3 BVLSZ Gyermek 2004 Brutalitás
Buzás Gábor István Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) MVLSZ012436A16 2018-01-21 2/2 Diapolo Téli Kupa 2018 Brutalitás
Buzás Gábor István Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) MVLSZ012436A16 2016-04-24 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Buzás Gábor István Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) MVLSZ012436A16 2016-05-22 2/2 Fiú Ifjúsági Feljelentés
Chilkó Márton Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ004923A16 2017-02-25 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Csacsovszky Alex Pécsi Vízilabda Kft MVLSZ005477A16 2015-03-11 3/3 E.ON Férfi OB I Feljelentés
Csákváry Bence Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ011985A16 2017-04-02 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Csányi Márk Tatabányai Vízmű Sport Egyesület MVLSZ008093A16 2017-05-20 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Csányi Gábor Vasas Sport Club MVLSZ027326A16 2021-05-30 1/1 Fiú Gyermek Piros Lap
Csányi Róbert MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ005676A16 2019-03-30 1/1 Férfi OB II Piros lap
Csapó Miklós BVSC- Zugló MVLSZ004788A16 2018-02-21 2/2 Férfi OB I Brutalitás
Csarankó Botond Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ016193A16 2021-11-28 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Piros lap
Csáthy Dániel Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ017373A16 2020-12-06 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
Csáti Márton Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ017374A16 2018-03-04 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Cseh Attila KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ000672A16 2021-02-17 1/1 Férfi OB I/B Piros Lap
Cseh Attila KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ000672A16 2015-03-28 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Cseh Alex Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. MVLSZ020224A16 2022-03-13 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Cseh Balázs UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ026433A16 2018-01-21 3/3 Vidék gyerek IV. Brutalitás
Csehi Gergely Győri Vízisport Egyesület MVLSZ015528A16 2014-10-11 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Csendes Tamás Lajos Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ005041A15 2017-11-25 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Csepregi Erik Fehérvári Vízilabda Sportegyesület MVLSZ020625A16 2019-10-07 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
Csepregi Erik Fehérvári Vízilabda Sportegyesület MVLSZ020625A16 2022-04-10 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság piros lap
Cserdi István Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ007071A16 2017-10-21 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Csernus Ádám Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ014568A16 2021-04-24 1/1 Férfi OB II Piros Lap
Csernus-Lukács Zoltán, dr. Szegedi Vízilabda és Tömegsport Klub MVLSZ004086A16 2019-03-30 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Csicsáky Vince YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ007723A16 2016-03-14 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Csiszár Bence OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ021213A16 2018-02-04 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Csiszár István Csaba 1427 Vízilabda Sportegyesület MVLSZ017610A16 2016-04-03 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Csite András Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ013514A16 2021-12-12 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
Csizmazia Zsolt OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ013776A16 2019-11-18 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Csizmazia Gábor YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ000895A16 2016-02-13 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Csoma Kristóf YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ023181A16 2019-02-03 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Csordás Sebastian Alfa Sport Club Egyesület MVLSZ000675A16 2016-06-11 1/1 Férfi OB I/B Feljelentés
Csordás Sebastian Alfa Sport Club Egyesület MVLSZ000675A16 2016-12-10 2/2 Férfi OB I/B Feljelentés
Csorosz Levente Inaktív játékosok MVLSZ016164A15 2014-11-02 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Csökmei Richárd Játszva, Sportolva Megelőzni Alapítvány MVLSZ009642A16 2021-02-14 1/1 Budapesti Gyarmati Dezső Piros Lap
Csuka Flórián Inaktív játékosok MVLSZ005042A15 2015-04-25 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Csurgó Botond Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ010138A16 2017-05-14 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Csurgó Gábor FTC Waterpolo Kft. MVLSZ005889A16 2019-05-19 2/2 Budapesti Felnőtt Brutalitás
Csutorás Barna Oázis Sport Club MVLSZ010171A16 2021-03-21 1/1 Budapesti Gyarmati Dezső Piros Lap
Csutorás Bence Oázis Sport Club MVLSZ010170A16 2021-10-09 1/1 Férfi OB I/B Piros lap
Csuvarszki Donát Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ012064A16 2017-03-12 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Czeglédy Bertalan Oázis Sport Club MVLSZ018655A16 2022-02-27 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Feljelentés
Czigány Ábel András Soproni Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ014023A16 2018-11-10 1/1 Budapesti Ifjúsági Feljelentés
Czigány Ábel András Soproni Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ014023A16 2021-11-28 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Czirok Csaba Kecskeméti Vízilabda Egyesület MVLSZ000223A16 2017-10-07 1/1 Férfi OB II Feljelentés
Dala Döme OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ010812A16 2019-05-12 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Damonte Luca FTC Waterpolo Kft. MVLSZ40721A21 2022-02-02 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Dancsó Donát Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. MVLSZ022806A16 2022-03-13 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság brutalitás
Danilo Cabrilo Inaktív játékosok MVLSZ020579A14 2014-10-05 2/2 Férfi Theodora Férfi MK Brutalitás
Dankuli Péter Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület MVLSZ005917A16 2015-03-07 3/3 Férfi OB II Feljelentés
Dankuli Péter Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület MVLSZ005917A16 2015-11-07 2/2 Férfi OB I/B Feljelentés
Darmos Richárd Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club MVLSZ012215A16 2021-10-02 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Dávid Noel Egri Vízilabda Klub MVLSZ029423A17 2021-10-17 1/1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság Piros lap
Dávid Zoltán Péter KSI Sportszervező Kft. MVLSZ003107A16 2016-01-30 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Dávid Zsombor YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ000301A16 2019-04-24 1/1 Férfi OB I/B Piros lap
David Mijic Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ023367A16 2021-12-08 1/1 E.ON Férfi OB I Feljelentés
Dávid Zoltán YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ003522A16 2014-12-07 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Brutalitás
Dávid Zoltán Péter KSI Sportszervező Kft. MVLSZ003107A16 2014-10-18 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Dávid Zsombor YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ000301A16 2020-09-20 2/2 Budapesti Gyarmati Dezső Brutalitás
Deák Máté KSI SE MVLSZ019336A16 2020-11-15 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
Decker Ádám Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ000302A16 2016-03-05 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Decker Ádám Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ000302A16 2021-09-24 2/2 E.ON Férfi OB I Feljelentés
Deme Péter RETR-O-SC Sport Egyesület MVLSZ001970A16 2021-05-02 2/2 Budapesti Gyarmati Dezső Brutalitás
Demeter Szilárd Egri Vízmű Sport Club MVLSZ006763A16 2022-02-26 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Demeter Hunor Levente UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ016338A16 2018-05-12 1/1 BVLSZ Gyermek 2006 Feljelentés
Demjén Ottó Játszva, Sportolva Megelőzni Alapítvány MVLSZ000609A16 2022-03-06 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Brutalitás
Dénes István Sportliget Sport Egyesület MVLSZ011307A16 2019-06-15 2/2 Budapesti Felnőtt Feljelentés
Dienes Imre Balázs DVSE Kft. MVLSZ012074A16 2018-05-27 3/3 Férfi OB I/B Brutalitás
Dobay Péter Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ003111A16 2016-02-27 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Dobay Gergely Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ003110A16 2016-05-07 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Dobos András Sportliget Sport Egyesület MVLSZ008543A16 2019-06-15 2/2 Budapesti Felnőtt Feljelentés
Dobos Ferenc Károly Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ018059A16 2020-10-11 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Dobricza István Neptun Vízilabda Sport Club MVLSZ001868A16 2017-04-27 1/1 Férfi OB I/B Feljelentés
Dóczi Márton Egri Vízilabda Klub MVLSZ012735A16 2020-11-08 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
Dóczi Márton Egri Vízilabda Klub MVLSZ012735A16 2020-12-16 4/4 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Dóczi Márton Egri Vízilabda Klub MVLSZ012735A16 2021-12-19 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Piros lap
Dolnay Botond Oázis Sport Club MVLSZ008188A16 2022-02-12 2/2 Férfi OB I/B Feljelentés
Dolnay Botond Oázis Sport Club MVLSZ008188A16 2020-11-08 1/1 Férfi OB I/B Piros lap
Doma Péter Soproni Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ010157A16 2017-04-02 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Domján Dominik Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ013303A16 2016-09-23 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Donauer Mór FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. MVLSZ32926A18 2022-04-09 2/2 Budapesti Gyermek II. Bajnokság brutalitás
Dögei Dániel Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ008401A15 2016-02-14 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Dr Hegedüs Tibor Hófehér Fóka Úszóiskola Kft. MVLSZ34092A19 2019-05-21 1/1 Budapesti Felnőtt Piros lap
Dr. Baross Gábor Dénes Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub MVLSZ003334A15 2015-11-29 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Drasovic Radomir Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ35371A19 2020-02-01 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Egressy István OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ008536A16 2016-12-11 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Egressy Mátyás OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ021214A16 2019-11-18 2/2 Fiú Gyermek Brutalitás
Éles Vilmos Szegedi Vízilabda és Tömegsport Klub MVLSZ003587A16 2017-02-04 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Endrédi Máté BVSC- Zugló MVLSZ029512A17 2020-11-21 2/2 Budapesti gyermek II. Feljelentés
Ercse Norbert OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ003113A16 2017-05-20 4/4 Férfi OB I/B Brutalitás + feljelentés
Erdei Péter Szegedi Vízilabda és Tömegsport Klub MVLSZ008613A16 2016-11-12 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Erdélyi Balázs Vasas Sport Club MVLSZ003589A16 2014-10-11 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Farkas Tibor Bence Inaktív játékosok MVLSZ010189A15 2014-11-08 3/3 Diapolo Ifjúsági Brutalitás
Farkas Kristóf Fehérvár Vízilabda Sport Kft MVLSZ008068A16 2015-03-29 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Farkas Bence Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club MVLSZ011764A16 2015-11-28 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Farkas Fanni Szegedi Női Vízilabda Egyesület MVLSZ020573A16 2022-01-30 2/2 BENU Leány ifjúsági Országos Brutalitás
Farsang Aurél FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. MVLSZ025744A16 2021-11-21 2/2 BENU Fiú Gyermek Bajnokság Brutalitás
Fáy Róza Szegedi Női Vízilabda Egyesület MVLSZ012657A16 2015-10-04 3/3 Leány Gyermek Brutalitás
Fejős Róbert Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ005646A16 2016-01-20 3/3 Komjádi Kupa 2015 Brutalitás
Fekete Ákos Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ017631A16 2016-12-11 3/3 BENU Fiú Gyermek Feljelentés
Fekete Gergő FTC Waterpolo Kft. MVLSZ010580A16 2016-11-20 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Fekete Ákos Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ017631A16 2019-09-30 1/1 Fiú Serdülő Piros lap
Fekete Zsolt OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ026421A16 2017-05-28 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Ferencz Áron OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ017072A16 2017-03-11 3/3 BVLSZ Gyermek 2003 Brutalitás
Ferenczy Dániel MAFC MVLSZ006266A16 2016-01-31 2/2 Winner Téli Kupa 2016 Brutalitás
Fetter Bálint Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. MVLSZ019337A16 2018-05-06 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Fodor Olivér BVSC- Zugló MVLSZ011750A16 2017-04-09 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Feljelentés
Fonódi Barnabás Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ018428A16 2019-08-24 1/1 Fiú Serdülő Feljelentés
Forgács Tamás Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ021079A16 2017-10-21 3/3 DVL Ifjúsági és Serdülő Brutalitás
Forisek Gergely Tatabányai Vízmű Sport Egyesület MVLSZ014723A16 2018-05-27 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Fózer Noel OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ013869A16 2018-05-20 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Földesi András Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ001197A16 2015-11-28 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Francsics Dániel Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ001747A16 2018-03-10 2/2 Férfi OB I Brutalitás
Frey Máté Oázis Sport Club MVLSZ023267A16 2020-11-15 1/1 Fiú Serdülő Piros lap
Füzi Dominik Zoltán Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ019434A16 2022-02-20 1/1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság piros lap
Gaál Tamás KSI SE MVLSZ023350A16 2019-02-16 2/2 Budapesti Gyermek 2004 Brutalitás
Gál Dávid Pécsi Vízilabda Kft MVLSZ009967A16 2016-04-10 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Gál Csaba Máté OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ019168A16 2017-05-07 2/2 BENU Fiú Gyermek Feljelentés
Gál Csaba Máté OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ019168A16 2015-12-05 3/3 BVLSZ Gyermek 2002 Brutalitás
Galambos Gergely Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ011079A16 2017-02-19 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Galambos Gergely Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ011079A16 2019-03-03 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Galambos Péter Sportliget Sport Egyesület MVLSZ000325A16 2019-06-15 2/2 Budapesti Felnőtt Feljelentés
Galler Csaba János Tatabányai Vízmű Sport Egyesület MVLSZ010907A16 2018-05-27 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Galler Csaba János Tatabányai Vízmű Sport Egyesület MVLSZ010907A16 2015-03-08 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Gátas Ferenc Zéta Soproni Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ016173A16 2019-05-12 1/1 BENU Fiú Serdülő Piros lap
Gátas Miklós Soproni Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ020609A16 2021-02-07 1/1 Fiú Serdülő Piros lap
Gátas Miklós Soproni Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ020609A16 2020-11-08 1/1 Fiú Serdülő Piros lap
Gémesi Ádám Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ022090A16 2022-04-03 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság brutalitás
Georgiades Benedek Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület MVLSZ34722A19 2021-05-15 1/1 Budapesti gyermek IV. Piros Lap
Geraldine Mahieu Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület MVLSZ029854A17 2018-04-06 2/2 Női OB I Brutalitás
Gergely Zoltán Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ025651A16 2020-10-21 2/2 Fiú Gyermek Brutalitás
Gergely Gergő Inaktív játékosok MVLSZ013375A15 2014-10-19 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Gergely Balázs Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club MVLSZ003495A16 2015-03-21 3/3 Férfi OB II Feljelentés
Gergely István Márton Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ020632A16 2019-03-17 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Gion Endre Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ023665A16 2022-04-03 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Glemboczki Péter Inaktív játékosok MVLSZ017799A15 2014-11-29 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Goldschmied Attila Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület MVLSZ011865A15 2016-02-14 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Gólya Noel Egri Vízilabda Klub MVLSZ014680A16 2021-01-24 2/2 Fiú Ifjúsági Piros Lap + Feljelentés
Gonda Csongor Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. MVLSZ023334A16 2020-12-12 2/2 Fiú Gyermek Feljelentés
Gorda Barnabás KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ022234A16 2019-04-13 2/2 Budapesti Gyermek 2007 Feljelentés
Gosztonyi Levente Inaktív játékosok MVLSZ006211A15 2015-06-27 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Gregor Benedek Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ010027A16 2021-09-24 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Gregor Benedek Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ010027A16 2018-05-05 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Gruda Miklós Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ007411A16 2015-04-18 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Gulyás Márton Oázis Sport Club MVLSZ013833A16 2016-11-05 3/3 Diapolo Serdülő Brutalitás
Gundl Dávid Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ005164A16 2017-11-04 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Gyárfás Tamás BVSC- Zugló MVLSZ004973A16 2015-02-21 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Gyárfás Tamás BVSC- Zugló MVLSZ004973A16 2021-12-04 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Gyöngyössy Anikó BVSC- Zugló MVLSZ002291A16 2018-04-09 2/2 Női OB I Brutalitás
Gyöngyössy Anikó BVSC- Zugló MVLSZ002291A16 2014-10-25 2/2 Női OB I Brutalitás
Győrbíró Ádám Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ008047A16 2015-03-01 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
György Ádám Bálint Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ014670A16 2019-02-24 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
György Dávid Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ005829A16 2016-10-22 3/3 E.ON Férfi OB I Feljelentés
Győri Attila YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ003529A16 2014-11-30 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Brutalitás
Győri Attila YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ003529A16 2021-11-07 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Brutalitás
Gyurán Olivér Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ014918A16 2016-02-28 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Habi Csaba OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ026423A16 2020-11-24 3/3 Budapesti Gyarmati Dezső Feljelentés
Habi Csaba OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ026423A16 2019-10-27 2/2 Budapesti Felnőtt Brutalitás
Hajdú József Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ001207A16 2017-04-21 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Hajdu Lóránt KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ010983A16 2016-10-29 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Hajdu Attila Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT MVLSZ010571A16 2018-10-10 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Hajdú Balázs Vasas Sport Club MVLSZ016186A16 2018-12-16 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Hajmási András Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ008010A16 2021-11-13 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Hajnal László Miklós Vasas Sport Club MVLSZ015520A16 2021-05-22 1/1 Budapesti ifjúsági fiú Piros lap
Halász Miklós, dr. Neptun Vízilabda Sport Club MVLSZ001869A16 2022-04-09 1/1 Férfi OB I/B piros lap
Halek Márton Vasas Sport Club MVLSZ000392A16 2017-04-19 3/3 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Hanitz Botond Komplex Póló Suli Sport Egyesület MVLSZ017317A16 2017-03-04 3/3 Diapolo Serdülő Brutalitás
Hárai Balázs OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ000340A16 2015-04-11 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Hárai Balázs OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ000340A16 2021-02-04 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Harkai János Kecskeméti Vízilabda Egyesület MVLSZ001424A16 2018-03-24 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Hartman József Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ003915A16 2018-09-29 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Hasznos Nóra Szegedi Női Vízilabda Egyesület MVLSZ022469A16 2018-03-04 3/3 BENU Leány Serdülő Brutalitás
Hegedős Péter György Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ022441A16 2021-10-26 2/2 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20 Brutalitás
Hegedűs Gerda Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ020619A16 2018-10-14 2/2 BENU Leány Serdülő Brutalitás
Hegedüs Bence Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ019438A16 2020-10-18 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Hegyi Fülöp Pécsi Sport Nonprofit Zrt. MVLSZ013301A16 2017-04-23 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Helembai Gábor dr. Neptun Vízilabda Sport Club MVLSZ003532A16 2017-06-08 2/2 BVLSZ Senior Brutalitás
Helembai Gábor dr. Neptun Vízilabda Sport Club MVLSZ003532A16 2018-05-19 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Helembai Gábor dr. Neptun Vízilabda Sport Club MVLSZ003532A16 2015-11-27 4/4 Férfi OB I/B Feljelentés
Hering Tamás Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ014573A16 2015-02-28 5/5 Férfi OB II Feljelentés
Hertzka Dominik Vasas Sport Club MVLSZ013194A16 2019-03-10 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Hertzka Olivér YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ007597A16 2021-04-17 1/1 Férfi OB I/B Piros Lap
Hevesi Dominik YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ010851A16 2017-03-11 3/3 Diapolo Ifjúsági Brutalitás
Hevesi Dominik YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ010851A16 2019-03-09 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Hevesi Dominik YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ010851A16 2014-11-08 3/3 Diapolo Ifjúsági Brutalitás
Hézer Zoltán Inaktív játékosok MVLSZ006275A15 2014-11-08 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Hidas Dóra UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ011585A16 2015-03-14 3/3 Leány Ifjúsági Brutalitás
Hódi Ádám OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ020354A16 2021-10-03 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Holka Dániel Kecskeméti Vízilabda Egyesület MVLSZ009239A16 2016-05-27 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Homolya István BVSC- Zugló MVLSZ003067A16 2018-04-15 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Homolya István BVSC- Zugló MVLSZ003067A16 2021-04-25 1/1 Budapesti Gyarmati Dezső Piros Lap
Hoppál Gergely RETR-O-SC Sport Egyesület MVLSZ000693A16 2019-03-23 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Hoppál Gergely RETR-O-SC Sport Egyesület MVLSZ000693A16 2016-02-19 2/2 E.ON Férfi OB I Feljelentés
Hornyák Olivér Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ007375A16 2017-03-08 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Horváth Ákos Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ011080A16 2017-03-12 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Horváth Valentin OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ012426A16 2017-03-26 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Horváth Botond YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ005598A16 2021-10-09 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Horváth Gyula Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ012241A16 2017-11-18 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Horváth Erik Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ021345A16 2020-02-02 2/2 Fiú Gyermek Brutalitás
Horváth Bence Soproni Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ011595A16 2021-02-27 1/1 Férfi OB II Piros Lap
Horváth Attila Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. MVLSZ023336A16 2021-10-10 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Horváth Zoltán Raul Oázis Sport Club MVLSZ012201A16 2017-12-03 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Hosnyánszky Norbert Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ005886A16 2018-11-27 2/2 E.ON Férfi OB I Fegyelmi brutalitás miatt
Hudvágner Máté Aquaworm Kft. MVLSZ34915A19 2022-03-06 2/2 BENU Fiú Gyermek Bajnokság Brutalitás
Husztik Balázs RETR-O-SC Sport Egyesület MVLSZ002489A16 2019-11-17 2/2 Budapesti Felnőtt Brutalitás
Ihárosi Dániel Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ014671A16 2016-01-23 3/3 Vízvári Kupa 2017 Brutalitás
Ihárosi Dániel Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ014671A16 2018-02-04 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Illés Sándor dr Kanizsa Vízilabda Kft. MVLSZ003379A16 2022-05-07 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Illés Sándor dr Kanizsa Vízilabda Kft. MVLSZ003379A16 2017-03-08 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Ilyés Viktor Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub MVLSZ000697A15 2018-02-10 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Imre Kolos Pécsi Sport Nonprofit Zrt. MVLSZ020690A16 2022-04-03 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság brutalitás
Irmes Márton KSI SE MVLSZ009142A16 2015-03-11 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Irmes Márton KSI SE MVLSZ009142A16 2016-12-10 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Irmes Pál BVSC- Zugló MVLSZ007718A16 2018-10-28 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Iván Károly Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ009499A16 2016-03-14 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Jajcinovic Domagoj Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ37770A20 2021-12-08 4/4 E.ON Férfi OB I Brutalitás, feljelentés
Jajcinovic Domagoj Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ37770A20 2020-07-25 2/2 BENU Férfi Magyar Kupa Brutalitás
Jakab Levente Oázis Sport Club MVLSZ015380A16 2020-10-24 2/2 Budapesti serdülő fiú Brutalitás
James Gambin Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ026744A16 2016-11-06 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Jancsecz Zsolt Neptun Vízilabda Sport Club MVLSZ001877A16 2016-10-02 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Jancsó Máté József Dr. Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ000349A16 2015-05-18 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Brutalitás
Jex Dénes Neptun Vízilabda Sport Club MVLSZ003069A16 2019-11-03 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Józsa Tibor Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ002697A16 2021-11-13 1/1 Férfi OB I/B Piros lap
Józsa Tibor Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ002697A16 2019-05-11 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Józsa Tibor Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ002697A16 2021-05-15 1/1 Férfi OB I/B Piros Lap
Józsa Bálint Kecskeméti Vízilabda Egyesület MVLSZ008475A16 2016-05-15 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Józsa Tibor Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ002697A16 2022-04-02 2/2 Férfi OB I/B feljelentés
Juhász Márton Vasas Sport Club MVLSZ014699A16 2019-04-28 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Juhász Benjamin Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ000551A16 2015-03-14 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Juhász Dávid OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ011429A16 2017-02-19 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Juhász Máté Tibor Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ007971A16 2016-05-28 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Juhász Máté Tibor Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ007971A16 2016-10-27 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Kádár Brúnó Boldizsár Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ009573A16 2017-03-26 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Kaiser Gábor Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ003865A16 2019-10-13 2/2 Budapesti Felnőtt Feljelentés
Kakstedter Bendegúz Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ020412A16 2021-03-27 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Kakstedter Bendegúz Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ020412A16 2020-02-16 1/1 Fiú Ifjúsági Piros Lap
Kalácska Barnabás Oázis Sport Club MVLSZ012383A16 2019-03-31 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Feljelentés
Kálmán Barnabás Máté Sportliget Sport Egyesület MVLSZ019287A16 2021-11-21 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Kammerer Bence KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ006881A16 2018-02-24 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Kanász Ruben Oázis Sport Club MVLSZ015383A16 2017-12-03 2/2 BENU Fiú Gyermek Feljelentés
Kanozsai Zsanett Polo Academy Sport Club MVLSZ020380A16 2015-02-26 3/3 Leány Gyermek Brutalitás
Kapronczay Mór Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ000352A16 2016-10-08 2/2 Férfi OB I/B Feljelentés
Kapus Ádám Inaktív játékosok MVLSZ013262A15 2016-02-13 3/3 BVLSZ Gyermek 2001 Brutalitás
Karácsonyi Vazul OCTOPUS Búvár- és Vízilabda Egyesület MVLSZ001624A16 2018-05-05 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Kárai Kende Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ024442A16 2022-02-20 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
Karalyos Bálint Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ018430A16 2017-10-13 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Kardos Laura Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület MVLSZ021001A16 2021-09-19 2/2 BENU Leány Serdülő Országos Brutalitás
Kardos Alexander Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT MVLSZ009440A16 2020-02-10 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Karika Kristóf Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ001625A16 2020-11-07 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Karika Kristóf Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ001625A16 2021-01-23 2/2 2021. évi Budapesti Téli Kupa Feljelentés
Karika Kristóf Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ001625A16 2019-05-11 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Karika Kristóf Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ001625A16 2015-05-24 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Feljelentés
Kátai-Benedek Máté Imre Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ011552A16 2019-01-21 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Katona Gábor DVSE Kft. MVLSZ011411A16 2017-10-08 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Katona Gábor DVSE Kft. MVLSZ011411A16 2016-03-11 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Katona Péter Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ010535A16 2017-03-26 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Katona Máté Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ013208A16 2016-03-13 2/2 Fiú Gyermek Feljelentés
Kazsimér Huba Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club MVLSZ012472A16 2021-05-08 1/1 Férfi OB I/B piros lap
Kazsimér Huba Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club MVLSZ012472A16 2015-03-01 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Kele Nikolett BVSC- Zugló MVLSZ007621A16 2015-05-09 2/2 Női OB I Brutalitás
Kenderes Laura Éva BVSC- Zugló MVLSZ021097A16 2019-11-04 2/2 Leány Serdülő Brutalitás
Kercsmár András Sándor OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ026746A16 2016-11-20 1/1 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Feljelentés
Kerényi Csongor II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft. MVLSZ024490A16 2021-10-02 2/2 Budapesti Serdülő Bajnokság (200 brutalitás
Keresztes Gábor Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ017429A16 2021-10-10 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás, feljelentés
Keresztúri Márton Pécsi Vízilabda Kft MVLSZ006506A16 2016-02-21 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Kertész Bence Pécsi Sport Nonprofit Zrt. MVLSZ017979A16 2018-11-18 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Keszthelyi Balázs dr Neptun Vízilabda Sport Club MVLSZ007739A16 2016-04-02 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Keszthelyi Balázs dr Neptun Vízilabda Sport Club MVLSZ007739A16 2019-02-16 1/1 Férfi OB I/B Piros lap
Kevi Tamás OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ026425A16 2016-12-11 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Kevi Tamás OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ026425A16 2020-10-04 2/2 Budapesti Gyarmati Dezső Brutalitás
Kevi Bendegúz Tamás Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ013340A16 2018-11-18 1/1 BENU Fiú Serdülő Tiszteletlenség
Kevi Tamás OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ026425A16 2018-04-08 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Kincses Péter Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub MVLSZ007636A16 2022-03-26 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Brutalitás
Kincses Péter Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub MVLSZ007636A16 2019-02-09 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Kirner Áron Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület MVLSZ005919A16 2021-04-10 1/1 Férfi OB II Piros Lap
Kis Ferenc Ágoston Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ018423A16 2021-04-11 2/2 Fiú Serdülő Piros Lap + Feljelentés
Kis Ferenc Ágoston Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ018423A16 2021-01-31 1/1 Fiú Serdülő Piros Lap
Kis Szebasztián Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club MVLSZ018457A16 2018-03-24 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Kis Botond Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) MVLSZ015387A16 2018-05-20 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Kis Ferenc Ágoston Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ018423A16 2019-05-05 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Kiss Ádám KSI SE MVLSZ018914A16 2021-10-26 2/2 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20 Brutalitás
Kiss Csaba Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) MVLSZ011685A16 2021-05-30 2/2 Budapesti Gyarmati Dezső Brutalitás
Kiss Bálint Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ008107A16 2020-12-12 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Kiss Csaba Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) MVLSZ011685A16 2017-05-14 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Kiss Gergely dr. Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ000704A16 2018-03-03 2/2 Férfi OB I Feljelentés
Kiss Ádám dr. Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ000361A16 2018-04-14 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Kiss Bálint FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. MVLSZ019172A16 2019-09-23 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
Kiss Dávid Oázis Sport Nonprofit Kft MVLSZ008492A15 2014-11-26 1/1 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Feljelentés (6 hónapra felfüggesztve)
Kisteleki Hanna III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ003143A16 2016-05-13 2/2 Női OB I Feljelentés
Klespitz Milán Balaton Vízilabda Klub MVLSZ022010A16 2019-09-30 2/2 Fiú Gyermek Brutalitás
Klinga Benjámin DVSE Kft. MVLSZ012475A16 2016-04-24 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Knézy Márk Csepeli Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ007096A16 2019-10-06 2/2 Budapesti Felnőtt Brutalitás
Kocsis Ádám Győri Vízisport Egyesület MVLSZ020708A16 2020-10-31 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Kocsmár Dominik Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ011715A16 2016-03-14 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Kocsmár Dominik Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ011715A16 2019-11-10 2/2 Budapesti Felnőtt Feljelentés
Kohári Péter Kolos BVSC- Zugló MVLSZ015386A16 2020-09-06 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
Koiss Levente OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ012943A16 2016-11-20 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Koiss Levente OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ012943A16 2017-02-05 5/5 BENU Fiú Gyermek 2. brutalitás
Kókai Tibor Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ009500A16 2016-03-14 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Kolozsi Marcell Pécsi Vízilabda Kft MVLSZ006480A16 2014-11-08 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Komlós Ákos KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ019121A16 2021-11-14 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Piros lap
Komlós Ákos KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ019121A16 2022-03-27 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság feljelentés
Konczi Dániel Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület MVLSZ000707A16 2015-05-31 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Brutalitás
Kopa Miklós Áron dr. Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ007101A16 2021-03-20 1/1 Férfi OB II Piros Lap
Kopácsi Csaba Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ017513A16 2016-09-17 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Korbács Gábor Ferenc UVSE Vízilabda Kft. MVLSZ008643A16 2022-04-02 2/2 E.ON Férfi OB I brutalitás
Korbán Richárd DVSE Kft. MVLSZ009206A16 2020-02-22 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Korbuly Márton BVSC- Zugló MVLSZ007730A16 2015-11-05 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Kormányos Gergő Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ015594A16 2020-02-09 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
Kormányos Gergő Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ015594A16 2020-12-06 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Korózs Benjámin Oázis Sport Club MVLSZ009905A16 2016-05-27 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Feljelentés
Kósa Edina OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ015802A16 2015-05-16 3/3 Leány Gyermek Brutalitás
Kósik Soma DVSE Kft. MVLSZ005173A16 2020-12-05 1/1 E.ON Férfi OB I Piros lap
Kósik Soma DVSE Kft. MVLSZ005173A16 2021-07-15 2/2 E.ON Férfi OB I Fegyelmi Eljárás
Kovacevic Nikola Spartak Szabadka Vízilabda Klub MVLSZ029948A17 2018-03-25 5/5 Vidék gyerek III. 2. Brutalitás
Kovacevic Nikola Spartak Szabadka Vízilabda Klub MVLSZ029948A17 2018-02-17 3/3 Vidék gyerek III. Brutalitás
Kovács Ákos Máté OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ017700A16 2016-12-11 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Kovács Dominik Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ011096A16 2016-03-20 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Kovács Vendel Polo Academy Sport Club MVLSZ016626A16 2018-03-04 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Kovács Milán Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. MVLSZ011401A16 2017-10-29 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Kovács Péter BVSC- Zugló MVLSZ004682A16 2016-02-27 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Kovács Kevin Csepeli Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ006068A14 2019-05-17 2/2 Budapesti Felnőtt Brutalitás
Kovács Dávid Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. MVLSZ009324A16 2016-06-09 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Kovács Richárd Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ014491A16 2018-02-18 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Kovács Bálint Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ010374A16 2018-03-25 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Kovács András Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ021346A16 2022-04-09 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
Kovács Cs. Tamás Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club MVLSZ009714A16 2016-04-16 2/2 Férfi OB I/B Feljelentés
Kovács Csatlós Róbert UVSE Vízilabda Kft. MVLSZ003150A16 2015-04-11 3/3 E.ON Férfi OB I Feljelentés
Kovács II. Áron Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ015767A16 2017-03-11 3/3 BVLSZ Gyermek 2005 Brutalitás
Kovácsevics Olivér Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ017599A16 2018-02-16 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Könyves Géza Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ003283A16 2014-11-08 3/3 Férfi OB I/B Feljelentés
Krasznai Bendegúz Róbert MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ015306A16 2018-04-22 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Krasznai Rudolf Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ007113A16 2015-09-19 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Krémer Zoltán MAFC MVLSZ001711A16 2015-04-25 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Kristó Gábor Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ003284A14 2014-12-06 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Kubicza Ádám OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ010118A16 2020-02-29 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Kubicza Ádám OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ010118A16 2019-02-09 1/1 Férfi OB I/B Piros lap
Kudella Máté Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ015142A16 2017-12-17 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Kuffart Péter Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ012588A16 2017-11-05 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Kunac Aljosa Inaktív játékosok MVLSZ011215A15 2015-11-22 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Kuncz Tamás Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ001639A16 2020-02-26 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Kupferschmidt Norbert Kölyökpóló Suli Egyesület MVLSZ009587A16 2020-01-26 2/2 Téli Kupa Brutalitás
Kuron Attila Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ003867A16 2018-12-02 2/2 Budapesti Felnőtt Brutalitás
Kurucz Barnabás Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ011081A16 2016-09-29 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Kutasi Balázs Dr. MAFC MVLSZ007709A16 2016-10-16 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Kürtös László Egri Vízmű Sport Club MVLSZ003154A16 2017-03-30 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Feljelentés
Kvasz János Zsolt Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ018975A16 2022-04-03 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság piros lap
Labossa Gusztáv Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ004648A16 2015-06-13 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Ladányi Levente BVSC- Zugló MVLSZ026432A16 2021-02-14 2/2 Fiú Gyermek Brutalitás
Lajtai Márk Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ007568A16 2017-04-30 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Feljelentés
Lakatos Bence Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ010208A16 2017-04-30 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Lancsár Károly ifj Ozorai-Faterpóló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ008698A16 2021-04-25 1/1 Budapesti Gyarmati Dezső Piros Lap
Lantos Krisztina III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ012183A16 2017-04-06 3/3 BENU Leány Serdülő Brutalitás
László Bence Oázis Sport Club MVLSZ018089A16 2016-05-15 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
László Máté Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület MVLSZ008316A15 2016-02-14 4/4 Fiú Ifjúsági Brutalitás
László Kristóf BVSC- Zugló MVLSZ012010A16 2015-09-05 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Lehoczky András UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ013873A16 2021-03-14 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Lekics Márk Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ018445A16 2020-12-06 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Lendvay Zoé Panna UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ023690A16 2020-09-27 1/1 Leány Gyermek Piros Lap
Lengyel Anett Szegedi Női Vízilabda Egyesület MVLSZ001145A16 2015-04-03 2/2 Női OB I Brutalitás
Lengyel Bálint AQUA Sportegyesület Nyíregyháza MVLSZ027140A16 2021-11-07 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
Lengyel Anett Szegedi Női Vízilabda Egyesület MVLSZ001145A16 2018-12-01 2/2 Női OB I Brutalitás
Lengyel Anett Szegedi Női Vízilabda Egyesület MVLSZ001145A16 2016-11-05 2/2 Női OB I Brutalitás
Lengyel Patrik Szegedi Vizipóló Suli MVLSZ021394A16 2021-10-10 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás, feljelentés
Lepizsán Hunor Oázis Sport Club MVLSZ014583A16 2017-12-17 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Leszkoven Ádám DVSE Kft. MVLSZ009375A13 2022-03-19 1/1 Férfi OB II Piros lap
Lévai Balázs Márk Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ014704A16 2016-02-07 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Liebmann István Hófehér Fóka Úszóiskola Kft. MVLSZ012091A16 2017-09-24 3/3 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Feljelentés
Lipták Milán AQUA Sportegyesület Nyíregyháza MVLSZ015158A16 2019-03-23 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Lipták Milán AQUA Sportegyesület Nyíregyháza MVLSZ015158A16 2017-10-22 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Lipták Milán AQUA Sportegyesület Nyíregyháza MVLSZ015158A16 2022-04-03 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság piros lap
Lőrincz Ákos Egri Vízilabda Klub MVLSZ012217A16 2017-04-02 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Lövey Félix FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. MVLSZ024136A16 2018-05-20 5/5 BENU Fiú Serdülő 2. brutalitás
Lövey Félix FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. MVLSZ024136A16 2017-12-10 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Lugosi Csongor Egri Vízilabda Klub MVLSZ021910A16 2019-11-18 2/2 Fiú Gyermek Brutalitás
Lukács Dénes Dorián Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ009872A16 2015-11-18 3/3 Komjádi Kupa 2015 Brutalitás
Lukács Ábel Benedek Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ008654A16 2019-03-16 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Lukács Dénes Dorián Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ009872A16 2015-02-14 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Lukács Ábel Benedek Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ008654A16 2016-02-28 2/2 Fiú Ifjúsági Feljelentés
Lukácsi Sándor Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ000177A16 2016-06-11 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Lukas Durik Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ026372A16 2017-01-14 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Lukas Durik Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ026372A16 2017-11-18 2/2 Férfi OB I Brutalitás
Macsi Martin DVSE Kft. MVLSZ011524A16 2017-12-10 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Macsi Patrik DVSE Kft. MVLSZ008254A16 2014-12-14 3/3 E.ON Férfi OB I Feljelentés
Mádai Sándor Szegedi Vizipóló Suli MVLSZ022415A16 2019-10-21 2/2 Budapesti Gyermek Fiú 2006 Feljelentés
Madaras Norbert FTC Waterpolo Kft. MVLSZ020664A16 2018-03-17 2/2 Férfi OB I Brutalitás
Magyar Márton Egri Vízilabda Kft. MVLSZ009250A16 2017-12-17 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Majnik Márk Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ012418A16 2019-03-24 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Major Zoltán Sportliget Sport Egyesület MVLSZ004098A16 2019-05-19 1/1 Budapesti Felnőtt Piros lap
Makra Zsolt Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ002720A16 2016-06-04 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Makrai Kornél Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ013611A16 2017-04-23 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Manhercz Krisztián OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ006873A16 2021-03-31 1/1 E.ON Férfi OB I Piros Lap
Marko Cuk Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ023429A16 2017-03-04 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Markó Tamás Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ000722A11 2018-04-07 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Martin Kolarik Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ017433A16 2017-09-24 2/2 Férfi OB I Brutalitás
Maschefszky Etele MAFC MVLSZ012387A16 2018-05-20 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Medveczky Zalán YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ020359A16 2017-02-05 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Mekkel Máté Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT MVLSZ014363A16 2020-02-09 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Mercs Tamás DVSE Kft. MVLSZ015250A16 2016-05-22 2/2 BENU Fiú Serdülő Feljelentés
Méri Ádám KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ016672A16 2022-03-27 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Meskó Csongor Zoltán Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ011444A16 2017-04-13 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Mészáros Levente Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ026271A16 2017-03-11 3/3 BVLSZ Gyermek 2005 Brutalitás
Mészáros Erik TVSE Vízilabda Kft. MVLSZ010263A16 2015-05-24 3/3 Lemhényi Kupa 2015 Brutalitás
Mészáros Bence Fehérvári Vízilabda Sportegyesület MVLSZ018372A16 2016-02-13 3/3 BVLSZ Gyermek 2003 Brutalitás
Mészáros Csaba BVSC- Zugló MVLSZ000397A16 2021-03-27 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Mészáros Mátyás BVSC- Zugló MVLSZ014606A16 2021-12-19 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Piros lap
Mezei Zsombor Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ009584A16 2017-05-21 2/2 BENU Fiú Ifjúsági 2. Brutalitás
Mezei Zsombor Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ009584A16 2016-12-18 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Mező Ádám Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club MVLSZ011799A16 2020-02-08 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Mező Bence Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ013226A16 2021-10-03 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Piros lap
Mező Bence Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ013226A16 2019-04-07 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Mező Bence Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ013226A16 2022-03-06 1/1 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Piros Lap
Mező Bence Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ013226A16 2022-04-10 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Mezővári Magor KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ015735A16 2020-03-01 1/1 Fiú Ifjúsági Piros lap
Mezővári Magor KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ015735A16 2019-02-03 2/2 BENU Fiú Serdülő Feljelentés
Mezővári Magor KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ015735A16 2019-03-22 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Micle Michael Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ020944A16 2016-05-22 2/2 Fiú Ifjúsági Feljelentés
Míg László OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ015649A16 2020-02-09 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Mihailo Parezanovic Inaktív játékosok MVLSZ020408A15 2016-02-13 2/2 E.ON Férfi OB I Feljelentés
Mihály Kinga Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ009167A16 2014-10-05 3/3 Leány Serdülő Brutalitás
Mihályi Orsolya Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület MVLSZ018541A16 2015-02-01 3/3 Leány Serdülő Brutalitás
Mihályi András Fehérvári Vízilabda Sportegyesület MVLSZ011222A16 2016-05-08 2/2 Fiú Serdülő Feljelentés
Mihályi András Fehérvári Vízilabda Sportegyesület MVLSZ011222A16 2018-05-05 1/1 Férfi OB II Feljelentés
Milus Dávid Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ012791A16 2020-11-07 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Milus Dávid Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ012791A16 2015-05-10 3/3 Halassy Kupa 2015 Brutalitás
Milus Dávid Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ012791A16 2018-02-04 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Mladoniczky Tibor Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ010973A16 2017-04-23 2/2 Férfi OB I/B Feljelentés
Mocsári Máté Kanizsa Vízilabda Kft. MVLSZ005496A16 2019-01-27 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Módy Tóbiás dr DVSE Kft. MVLSZ009349A16 2019-05-04 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Módy Tóbiás dr DVSE Kft. MVLSZ009349A16 2017-03-26 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Mogyorós Dániel Új-Hullám Sport Egyesület MVLSZ014900A16 2016-12-10 3/3 Diapolo Ifjúsági Brutalitás
Mogyorósi Szilárd Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ012352A16 2015-11-15 2/2 Fiú Serdülő Feljelentés
Mókus Bálint Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ015825A16 2021-01-24 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Molnár Ákos Neptun Vízilabda Sport Club MVLSZ005082A16 2022-02-12 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Molnár Erik FTC Waterpolo Kft. MVLSZ017437A16 2016-11-20 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Molnár Balázs Csaba Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület MVLSZ008319A16 2016-11-20 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Molnár Krisztián Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) MVLSZ009752A16 2014-11-09 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Molnár Ákos Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ011937A16 2016-03-11 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Molnár Ákos Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ011937A16 2016-05-22 5/5 BENU Fiú Ifjúsági 2. Brutalitás
Molnár Kristóf DVSE Kft. MVLSZ011414A16 2018-03-04 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Molnár Ákos Neptun Vízilabda Sport Club MVLSZ005082A16 2020-11-21 1/1 Férfi OB I/B Piros Lap
Molnár Gergely Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ010800A16 2019-09-30 1/1 Fiú Ifjúsági Piros lap
Monostori Döme Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. MVLSZ009326A16 2016-04-03 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Moravcsik András Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ004234A16 2021-11-13 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Morva Tamás Kecskeméti Vízilabda Egyesület MVLSZ008506A16 2018-03-24 1/1 Férfi OB II Feljelentés
Mosonyi Zsolt Dr. Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. MVLSZ006529A16 2017-11-03 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Mudi Azár Zoltán Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület MVLSZ021237A16 2022-04-02 2/2 DVL Ifjúsági Bajnokság brutalitás
Murphy Ádám Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ020859A16 2018-12-02 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Murphy Ádám Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ020859A16 2020-11-15 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
Muzsnay Csaba Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület MVLSZ009779A16 2017-04-07 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Feljelentés
Muzsnay Fanni FTC Waterpolo Kft. MVLSZ010949A16 2018-02-17 2/2 Női OB I Brutalitás
Müller Péter OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ019278A16 2018-04-21 3/3 BVLSZ Gyermek 2004 Brutalitás
Nádasdi Zala dr Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ003298A16 2014-11-15 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Nagy Gergő Márk Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ010215A16 2016-02-28 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Nagy Péter Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület MVLSZ001546A16 2014-11-14 1/1 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Feljelentés
Nagy Ambrus Milán Oázis Sport Club MVLSZ017621A16 2020-11-08 1/1 Férfi OB I/B Piros lap
Nagy Márton BVSC- Zugló MVLSZ004166A16 2020-08-02 2/2 BENU Férfi Magyar Kupa Brutalitás
Nagy Natália Egri Vízilabda Klub MVLSZ020416A16 2017-03-05 3/3 BENU Leány Ifjúsági Brutalitás
Nagy Sándor dr. YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ000185A16 2021-09-19 1/1 Budapesti Felnőtt Bajnokság Piros Lap
Nagy Péter Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület MVLSZ001546A16 2022-01-30 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Piros lap, Feljelentés
Nagy Richárd Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. MVLSZ002873A16 2014-10-11 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Nagy Ádám Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. MVLSZ009337A16 2017-01-21 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Nagy Ádám Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. MVLSZ009337A16 2017-09-23 2/2 Férfi OB I Brutalitás
Nagy Sándor dr. YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ000185A16 2014-11-08 3/3 Férfi OB I/B Feljelentés
Nagy Norbert Imre MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ024003A16 2020-10-31 1/1 Fiú Ifjúsági Piros Lap
Nagy Márton BVSC- Zugló MVLSZ004166A16 2015-01-31 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Nagy Sándor dr. YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ000185A16 2015-05-16 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Nagyistók Balázs Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ015144A16 2017-10-01 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Nagypál Sámuel Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ010166A16 2017-03-05 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Németh Balázs MAFC MVLSZ008967A16 2016-10-16 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Németh Domonkos Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ009986A16 2016-12-18 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Németh Botond Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ010056A16 2018-12-14 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Németh Levente Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ011634A16 2022-05-07 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Németh Rajmund Tatabányai Vízmű Sport Egyesület MVLSZ017266A16 2015-05-16 3/3 BVLSZ Gyermek 2003 Brutalitás
Németh Zalán Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet MVLSZ005143A16 2016-02-13 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Németh dr. Bálint Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ007969A16 2019-09-23 1/1 Férfi OB II Piros lap
Némethy Richárd Fehérvár Vízilabda Sport Kft MVLSZ007813A16 2014-11-16 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Neubrandt Bence OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ019280A16 2019-09-08 2/2 Fiú Serdülő Brtualitás
Nikki Marie Bell Szegedi Női Vízilabda Egyesület MVLSZ029448A17 2017-11-04 2/2 Női OB I Brutalitás
Nikolov Nikola Inaktív játékosok MVLSZ023318A15 2016-03-19 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Novák Norbert MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ012993A16 2017-03-05 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Nyerges Dániel Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ020155A16 2021-10-31 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
Nyeste László Oázis Sport Club MVLSZ015390A16 2018-03-18 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Oláh Donát Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ022934A16 2021-02-07 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
Oláh Kende Máté Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ013271A16 2015-02-15 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Oltean Sebastian Stefan Pécsi Vízilabda Kft MVLSZ014785A14 2019-10-27 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Orsos Richard Progress Oradea MVLSZ020842A16 2018-02-18 3/3 Vidék gyerek III. Brutalitás
Orsós Richárd-Sándor Vasas Sport Club MVLSZ33061A18 2022-03-27 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Osgyán András Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ028740A16 2020-11-15 1/1 Fiú Ifjúsági Piros lap
Osztotics Ádám Fehérvári Vízilabda Sportegyesület MVLSZ002588A16 2019-10-07 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Ozgyin Balázs Szegedi Vízilabda és Tömegsport Klub MVLSZ011497A16 2019-11-09 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Ozgyin Balázs Szegedi Vízilabda és Tömegsport Klub MVLSZ011497A16 2021-02-27 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Ördögh Dénes Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ014706A16 2019-09-23 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Örményi Márton András YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ015959A16 2015-12-06 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Paál László Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. MVLSZ021787A16 2021-12-12 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Paján Viktor Bátor FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. MVLSZ024352A16 2021-11-07 1/1 BENU Fiú Gyermek Bajnokság Piros lap
Paján Viktor FTC Waterpolo Kft. MVLSZ000734A16 2015-10-25 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Pákozdi Máté KSI SE MVLSZ016628A16 2014-09-20 3/3 BVLSZ Gyermek 2003 Brutalitás
Pákozdi Máté KSI SE MVLSZ016628A16 2017-02-18 3/3 BVLSZ Gyermek 2003 Brutalitás
Paksi Benedek Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ017814A16 2016-10-16 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Paksi Benedek Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ017814A16 2020-10-31 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Pál Gergely OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ009844A16 2014-11-16 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Pál-Szabó Norbert Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. MVLSZ016275A16 2018-12-02 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Palatinus Erik Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ013429A16 2020-10-11 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Pálfai Álmos Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ018628A16 2020-11-15 1/1 Fiú Ifjúsági Piros lap
Pálfai Álmos Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ018628A16 2019-09-30 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
Pálvölgyi Kristóf Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ023312A16 2018-09-23 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Papp Dominik Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ009245A16 2014-11-09 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Pári Szabó Koppány UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ017968A16 2020-10-18 1/1 Fiú Serdülő Piros Lap
Párkányi Áron Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ011061A16 2016-04-24 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Patonai Péter Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ022280A16 2021-12-19 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
Patonay Ádám BVSC- Zugló MVLSZ008606A14 2014-10-11 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Paunovic Bojan Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ35352A19 2019-11-27 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Pellei Kristóf Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ009244A16 2016-11-06 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Pellei Kristóf Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ009244A16 2018-10-28 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Perédi Péter Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület MVLSZ009680A16 2016-04-17 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Perédi Péter Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület MVLSZ009680A16 2017-02-19 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Péri Bence Péter Pécsi Sport Nonprofit Zrt. MVLSZ018198A16 2019-04-14 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Péter Szabolcs Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ023726A16 2015-12-13 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Péter Levente MAFC MVLSZ012390A16 2017-04-23 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Feljelentés
Petik Hunor Attila OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ014247A16 2021-10-31 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
Petik Hunor Attila OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ014247A16 2019-01-21 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Petrák Kevin YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ008114A16 2019-01-26 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Petrovai Márton Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club MVLSZ003640A16 2015-04-25 3/3 Férfi OB I/B Feljelentés
Petrovski Aleksa Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ010436A09 2022-03-19 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Pettendi Szabolcs Zoltán AQUA Sportegyesület Nyíregyháza MVLSZ026948A16 2018-03-10 3/3 Vidék gyerek IV. Brutalitás
Pintér Bonita Dominika Szegedi Női Vízilabda Egyesület MVLSZ015420A16 2022-05-13 2/2 BENU Leány ifjúsági Országos Brutalitás
Pintér Ákos Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ008050A16 2016-01-28 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Pipek Olivér FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. MVLSZ015989A16 2017-11-19 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Piti Dávid Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ010218A16 2016-05-15 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Plesztovits István Játszva, Sportolva Megelőzni Alapítvány MVLSZ000258A16 2015-11-15 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Feljelentés
Pocsai Péter KSI SE MVLSZ016614A16 2018-04-07 3/3 BVLSZ Gyermek 2004 Brutalitás
Podlovics Anna Egri Vízilabda Kft. MVLSZ015160A16 2015-12-05 2/2 Leány Serdülő Feljelentés
Póka Máté Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület MVLSZ020656A16 2020-11-15 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Polcsik Máté Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ010162A16 2015-10-04 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Polcsik Máté Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ010162A16 2016-10-30 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Polcsik Máté Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ010162A16 2018-03-21 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Polh András Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ018453A16 2022-02-23 1/1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Piros lap
Pónya Márk Komplex Póló Suli Sport Egyesület MVLSZ005850A16 2016-02-19 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Popovics Bence Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ009300A16 2014-11-16 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Porcsin László Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ022543A16 2020-10-11 2/2 Fiú Gyermek Brutalitás
Pörge Zsombor Szegedi Vizipóló Suli MVLSZ021400A16 2020-12-06 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
Práczky Balázs Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ014716A16 2022-02-26 1/1 Férfi OB I/B Piros lap
Pulay Mátyás Egri Vízmű Sport Club MVLSZ012796A16 2015-11-08 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Pungor Péter Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ015370A16 2016-05-21 3/3 BVLSZ Gyermek 2003 Brutalitás
Punk Barnabás Aldó OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ016999A16 2017-11-05 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás (3. meccs 6 hónapra felfüggesztve)
Rácz Benedek Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club MVLSZ012942A16 2015-10-22 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Radácsi Huba Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ021570A16 2020-09-20 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
Radics Márko Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ010672A16 2015-12-13 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Rajna Enikő TVSE Vízilabda Kft. MVLSZ016027A16 2020-02-16 2/2 Leány Ifjúsági Brutalitás
Rakonczai Bence Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ025145A16 2022-02-27 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
Regős Ádám BVSC- Zugló MVLSZ030788A18 2019-10-06 2/2 Budapesti Felnőtt Brutalitás
Rend Viola Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület MVLSZ021239A16 2022-01-09 2/2 BENU Leány Gyermek Országos Brutalitás
Rényi Péter László Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület MVLSZ016230A16 2022-03-06 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Rév Ádám Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület MVLSZ003782A16 2021-10-04 1/1 Budapesti Felnőtt Bajnokság Cserés kiállítás + piros lap
Riemer Zsolt Neptun Vízilabda Sport Club MVLSZ001890A16 2020-11-08 2/2 Budapesti Gyarmati Dezső Feljelentés
Ritz Gyöngyvér Inaktív játékosok MVLSZ017360A16 2017-10-31 3/3 BENU Leány Serdülő Brutalitás
Roach Aidan Inaktív játékosok MVLSZ017411A15 2015-05-12 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Roczanov Dávid Balaton Vízilabda Klub MVLSZ006403A16 2017-10-07 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Roczanov Dávid Balaton Vízilabda Klub MVLSZ006403A16 2017-02-25 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Roczanov Dávid Balaton Vízilabda Klub MVLSZ006403A16 2015-11-28 4/4 Férfi OB II Feljelentés
Román Lázár Gergő Egri Vízilabda Klub MVLSZ020418A16 2018-02-24 3/3 Vidék gyermek I. Brutalitás
Román Lázár Gergő Egri Vízilabda Klub MVLSZ020418A16 2019-04-28 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Rónai Ákos YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ026237A16 2019-04-14 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Roska László Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club MVLSZ001086A16 2015-03-21 3/3 Férfi OB II Feljelentés
Roska László Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club MVLSZ001086A16 2016-06-11 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Rózsa Bence DVSE Kft. MVLSZ008231A16 2019-05-04 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Rózsa Bence DVSE Kft. MVLSZ008231A16 2021-10-16 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Rozsnyai Márk Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ009013A15 2014-11-23 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Rybanska Natasa UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ026758A16 2018-03-07 2/2 Női OB I Brutalitás
Sági Benjámin Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ011084A16 2014-11-21 3/3 Fiú Gyermek Feljelentés
Salamon Attila Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ004966A16 2020-02-22 1/1 Férfi OB I/B Piros Lap
Sántavy Máté Egri Vízilabda Kft. MVLSZ001789A16 2016-11-23 3/3 E.ON Férfi OB I Brutalitás fegyelmitől
Sárközi László Ozorai-Faterpóló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ006913A16 2014-09-14 1/1 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Feljelentés
Sármezei Zoltán Neptun Vízilabda Sport Club MVLSZ001891A16 2019-02-16 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Sárosi Martin Zoltán Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ029798A17 2021-04-25 2/2 Fiú Gyermek Brutalitás
Sasvári Dávid Inaktív játékosok MVLSZ011800A15 2015-12-06 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Schatz László Ádám Tatabányai Vízmű Sport Egyesület MVLSZ017276A16 2019-03-02 2/2 Budapesti Gyermek 2006 Brutalitás
Sebesi Ádám Sándor Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. MVLSZ021365A16 2019-10-27 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
Sebesi Ádám Sándor Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. MVLSZ021365A16 2018-04-28 2/2 BVLSZ Gyermek 2004 Feljelentés
Sedlmayer Tamás Vasas Sport Club MVLSZ000445A16 2020-08-05 2/2 BENU Férfi Magyar Kupa Fegyelmi eljárás
Sedlmayer Tamás Vasas Sport Club MVLSZ000445A16 2017-01-28 1/1 E.ON Férfi OB I Feljelentés
Sélley Rauscher Domonkos MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ007864A16 2016-01-20 3/3 Komjádi Kupa 2015 Brutalitás
Sélley Rauscher Domonkos MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ007864A16 2018-12-09 1/1 Komjádi Kupa 2018 Tiszteletlenség
Seman Lukas MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ012200A16 2016-04-23 3/3 BENU Férfi MK Brutalitás
Seman Lukas MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ012200A16 2021-12-04 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Shahin Wadi Új-Hullám Sport Egyesület MVLSZ014902A16 2017-12-16 2/2 Diapolo Ifjúsági Feljelentés
Simon Henrik Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ009810A16 2014-12-07 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Simon László Egri Vízmű Sport Club MVLSZ014794A16 2021-10-16 2/2 Férfi OB II Piros lap, Feljelentés
Simon Richárd Kölyökpóló Suli Egyesület MVLSZ020423A16 2016-02-06 2/2 BVLSZ Gyermek 2004 Feljelentés
Simon Donát Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. MVLSZ020238A16 2019-10-27 2/2 Fiú Gyermek Brutalitás
Simon Gábor Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ001458A16 2019-05-25 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Simon Richárd Kölyökpóló Suli Egyesület MVLSZ020423A16 2020-10-03 1/1 Budapesti ifjúsági fiú Piros lap
Sisán Balázs MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ015237A16 2018-03-25 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Skinti Marcell Kölyökpóló Suli Egyesület MVLSZ011717A16 2015-04-07 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Sliczni Szabó Lajos BVSC- Zugló MVLSZ017458A16 2018-02-17 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Slobodan Nikic Vasas Sport Club MVLSZ026363A16 2017-03-29 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Sólyom Botond Vasas Sport Club MVLSZ009686A16 2016-04-24 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Somlyay Miklós Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ013310A16 2017-11-04 2/2 Diapolo Ifjúsági Feljelentés
Somlyay Miklós Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ013310A16 2016-12-10 3/3 Diapolo Ifjúsági Brutalitás
Sommer Péter Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ013944A16 2016-09-18 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Feljelentés
Somogyi Miklós Soma Kölyökpóló Suli Egyesület MVLSZ008992A16 2019-05-25 1/1 Férfi OB II Feljelentés + Piros lap
Somogyi István OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ008964A16 2016-05-28 6/6 Férfi OB I/B 2. Brutalitás
Somogyi Balázs Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ002762A16 2021-12-04 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Somogyvári Ádám Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ021589A16 2019-11-18 2/2 Fiú Gyermek Brutalitás
Somogyvári Ádám Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ021589A16 2022-04-09 2/2 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Brutalitás
Somossy Márton Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ018887A16 2016-10-30 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Sonkovits Árpád Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ015605A16 2018-02-18 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Soós Rajmund Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ014844A16 2016-10-16 3/3 BENU Fiú Serdülő Feljelentés
Soós Titusz János Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ023314A16 2019-09-30 2/2 Fiú Serdülő Brutalitás
Soós Titusz János Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ023314A16 2020-12-06 1/1 Fiú Serdülő Piros lap
Soós Rajmund Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ014844A16 2015-12-06 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Sömjén Dominik KSI SE MVLSZ014839A16 2018-12-02 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Stefan Vidovic Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ029353A17 2017-10-07 2/2 Férfi OB I Brutalitás
Stefanidesz Levente DVSE Kft. MVLSZ006445A16 2016-05-15 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Sugár Péter Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ010034A16 2016-12-18 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Surman Balázs Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület MVLSZ008815A16 2016-12-11 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Feljelentés
Szabó Márk Inaktív játékosok MVLSZ012662A16 2016-03-24 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Szabó Barnabás Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ013543A16 2017-10-14 3/3 BVLSZ Gyermek 2004 Brutalitás
Szabó Bence Benjámin Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ015355A16 2016-10-30 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Szabó Richárd Inaktív játékosok MVLSZ007808A14 2014-11-09 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Szabó Dániel Vasas Sport Club MVLSZ026250A16 2021-11-28 2/2 BENU Fiú Gyermek Bajnokság Brutalitás
Szabó Nándor Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ002457A09 2019-10-21 1/1 Férfi OB II Piros lap
Szabó Nándor Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ002457A09 2019-10-27 1/1 Férfi OB II Piros lap
Szabó Bálint Tamás Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ012734A16 2018-05-27 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Szabó Bence Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ008707A16 2016-02-27 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Szabó Fábián KSI SE MVLSZ012190A16 2018-04-15 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Szabó Erik Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ006436A16 2017-10-21 2/2 Férfi OB I/B Feljelentés
Szalai Péter Miklós KSI SE MVLSZ015313A16 2016-05-14 3/3 BVLSZ Gyermek 2004 Brutalitás
Szalay Előd Olivér Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ018182A16 2017-02-11 3/3 Diapolo Serdülő Brutalitás
Szalay Előd Olivér Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ018182A16 2015-09-12 3/3 BVLSZ Gyermek 2001 Brutalitás
Szalay Előd Olivér Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ018182A16 2018-11-18 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Szántó Tibor Balaton Vízilabda Klub MVLSZ002154A16 2021-04-10 1/1 Férfi OB II Piros Lap
Szapek Szilveszter FTC Waterpolo Kft. MVLSZ008734A16 2017-02-12 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Szász Bálint YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ013521A16 2019-04-14 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Szaszák Tamás Győri Vízisport Egyesület MVLSZ021266A16 2022-03-27 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Szatmári Kristóf József Vasas Sport Club MVLSZ006871A16 2020-02-01 1/1 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Szávai Károly Kanizsa Vízilabda Kft. MVLSZ000462A16 2014-10-11 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Szávai Károly Kanizsa Vízilabda Kft. MVLSZ000462A16 2019-10-19 2/2 Férfi OB I/B Feljelentés
Szávai Károly Kanizsa Vízilabda Kft. MVLSZ000462A16 2015-04-18 6/6 Férfi OB II 2. Brutalitás
Szedmák Levente Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. MVLSZ028306A16 2020-11-21 2/2 Budapesti gyermek II. Feljelentés
Szedmák Dávid Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. MVLSZ005420A16 2014-10-31 4/4 E.ON Férfi OB I Feljelentés
Szedmák Dávid Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. MVLSZ005420A16 2015-03-21 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Szegedi Ferenc RETR-O-SC Sport Egyesület MVLSZ005898A16 2015-11-15 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Szegedi Róbert OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ009791A16 2015-03-01 1/1 Férfi OB II Feljelentés
Szegedi Róbert OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ009791A16 2021-11-06 1/1 Férfi OB I/B Piros lap
Székely Balázs József Csepeli Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ32838A18 2018-11-25 1/1 Budapesti Felnőtt Tiszteletlenség
Szendrei Dávid József BVSC- Zugló MVLSZ022288A16 2019-11-04 2/2 Fiú Gyermek Brutalitás
Szepesi Bence Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ001571A16 2017-04-29 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Szepesi Bence Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ001571A16 2014-10-18 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Szepesi Bence Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ001571A16 2015-12-12 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Szieben András László UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ012005A16 2017-10-01 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Sziklai Tamás Sportliget Sport Egyesület MVLSZ003463A16 2018-06-09 2/2 Budapesti Felnőtt Feljelentés
Szilágyi Dorottya Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület MVLSZ015434A16 2019-03-16 1/1 Női OB I Piros lap
Szilágyi Márk Csaba Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Diák - és Szabadidősport Club MVLSZ011006A16 2019-03-23 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Szilágyi Levente Komplex Póló Suli Sport Egyesület MVLSZ008249A16 2021-09-19 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Piros Lap + Feljelentés
Szilágyi Levente Komplex Póló Suli Sport Egyesület MVLSZ008249A16 2014-11-09 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Férfi Brutalitás
Szilvasán Patrik Fehérvár Vízilabda Sport Kft MVLSZ004967A16 2018-03-10 2/2 Férfi OB I Brutalitás
Szivós Márton Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ007039A16 2019-09-18 2/2 E.ON Férfi OB I Piros lap + Feljelentés
Szivós Márton Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ007039A16 2018-11-07 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Szokoly Antal BVSC- Zugló MVLSZ001380A16 2017-11-05 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Szomolánkai Dániel UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ024091A16 2022-03-27 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Szőke Hanna Sára FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. MVLSZ026447A16 2019-10-12 2/2 Budapesti Gyermek Leány 2006. Brutalitás
Szőke Hanna Sára FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. MVLSZ026447A16 2020-08-09 2/2 Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa Brutalitás
Szőke Benedek Kanizsa Vízilabda Kft. MVLSZ008930A16 2018-04-22 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Feljelentés
Sztrapek Előd Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ019455A16 2021-10-31 1/1 Fiú Serdülő Magyar Kupa Piros lap
Szűcs Erik Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ021833A16 2022-02-27 1/1 BENU Fiú Serdülő Bajnokság Piros lap
Tábori Dániel Ádám Vasas Sport Club MVLSZ025050A16 2022-02-26 2/2 Budapesti Serdülő Bajnokság (200 Brutalitás
Takács Gellért Játszva, Sportolva Megelőzni Alapítvány MVLSZ008879A16 2018-11-24 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Takács Balázs YBL Water Polo Club Egyesület MVLSZ001673A12 2018-12-02 1/1 Budapesti Felnőtt Tiszteletlenség
Takács Kristóf DVSE Kft. MVLSZ008694A16 2015-10-17 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Tamás Ervin Tatabányai Vízmű Sport Egyesület MVLSZ011783A16 2018-03-03 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Tánczos Marcell Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ013847A16 2014-12-03 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Tapasztó László Sportliget Sport Egyesület MVLSZ026440A16 2022-01-29 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Feljelentés
Tarczali Tamara Egri Vízilabda Klub MVLSZ017398A16 2018-04-22 3/3 BENU Leány Gyermek Brutalitás
Taskovics Ádám Sportliget Sport Egyesület MVLSZ027545A16 2021-02-13 2/2 Budapesti ifjúsági fiú Brutalitás
Telegdy András Egri Vízilabda Kft. MVLSZ006316A13 2019-05-04 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Teleki András Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. MVLSZ010381A16 2015-02-08 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Temesvári Bence Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület MVLSZ012552A16 2021-02-18 1/1 Fiú Ifjúsági Piros Lap
Terenyei Edmond OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ013876A16 2017-04-02 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Terenyei Edmond OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ013876A16 2020-11-07 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Terenyei Edmond OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ013876A16 2018-03-25 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Tihor Balázs MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ015560A16 2018-03-27 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Tislér András KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ006886A16 2017-10-21 2/2 Férfi OB I/B Feljelentés
Tolnai Milán OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ019838A16 2019-01-28 2/2 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Tószegi Zoltán Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ014591A16 2017-10-13 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Tóth Szabolcs Jog-Ászok Vízilabda Sport Klub MVLSZ012016A16 2021-05-02 1/1 Budapesti Gyarmati Dezső Piros Lap
Tóth Gyula Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT MVLSZ011163A16 2014-10-22 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Tóth Gyula Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT MVLSZ011163A16 2021-04-07 1/1 E.ON Férfi OB I Piros Lap
Tóth Levente Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club MVLSZ018891A16 2017-11-19 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Tóth Levente Bence MAFC MVLSZ008183A16 2015-09-26 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Tóth Márkó Guidó Fehérvári Vízilabda Sportegyesület MVLSZ017422A16 2021-11-28 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Tóth Bence Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ012401A16 2019-02-09 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Tóth Péter DVSE Kft. MVLSZ012086A16 2016-03-11 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Tóth József László Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ013491A16 2019-03-09 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Tóth Gergely László Vasas Sport Club MVLSZ021579A16 2016-04-16 2/2 BVLSZ Gyermek 2003 Feljelentés
Tóth Ádám Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ014545A16 2014-11-09 3/3 Fiú Gyermek Feljelentés
Tóth Krisztián Géza Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) MVLSZ014617A16 2021-11-07 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Brutalitás
Tóth Rebeka UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ015173A16 2016-09-24 3/3 BVLSZ Gyermek 2004 Brutalitás
Tóth Zsombor Inaktív játékosok MVLSZ006947A14 2014-10-12 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Tóth János Mátyás Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ008981A16 2017-10-01 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Tóth Bence Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ012401A16 2018-03-18 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Feljelentés
Tóth Frank Dr. Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ005350A16 2018-04-22 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Tóth Krisztián Géza Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) MVLSZ014617A16 2019-11-24 2/2 Budapesti Felnőtt Brutalitás
Tóth Ádám Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ014545A16 2016-12-18 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Tóth Boldizsár OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ009566A16 2015-11-08 4/4 Fiú Serdülő Feljelentés
Tóth Zsombor MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ015566A16 2018-04-29 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Tóth Boldizsár OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ009566A16 2017-09-09 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Tóth Krisztián Géza Budapesti Egyetemi Atletikai Club (BEAC) MVLSZ014617A16 2021-02-14 2/2 Budapesti Gyarmati Dezső Piros Lap + Feljelentés
Tóth Bence Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ012401A16 2018-10-28 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Tóth János Mátyás Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ008981A16 2014-10-11 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Tóth Rebeka UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ015173A16 2016-04-16 3/3 BVLSZ Gyermek 2003 Brutalitás
Tóth Gyula Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT MVLSZ011163A16 2016-03-14 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Tóth Levente Bence MAFC MVLSZ008183A16 2018-01-21 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Brutalitás
Tóth János Mátyás Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ008981A16 2018-10-28 2/2 Budapesti Felnőtt Brutalitás
Tóth-Deme Róza III. kerületi Torna és Vívó Egylet MVLSZ029962A17 2022-04-10 2/2 BENU Leány Serdülő Országos brutalitás
Tovaj Tamás Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. MVLSZ009718A16 2020-10-31 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Tovaj Gergely Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. MVLSZ012681A16 2020-03-01 1/1 Fiú Serdülő Piros lap
Tovaj Gergely Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. MVLSZ012681A16 2019-02-16 2/2 Budapesti Gyermek 2004 Brutalitás
Tovaj Gergely Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. MVLSZ012681A16 2019-03-31 1/1 BENU Fiú Gyermek Piros lap
Tőkés Attila Inaktív játékosok MVLSZ011887A15 2014-10-17 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Török Vince OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ023244A16 2019-09-14 2/2 Budapesti Gyermek Fiú 2007 Brutalitás
Tőzsér Dávid MVLC Miskolci Vízilabda Club Nonprofit Kft. MVLSZ015444A16 2018-03-04 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Trombitás Bálint MAFC MVLSZ006872A16 2020-10-07 2/2 Budapesti Gyarmati Dezső Brutalitás
Trombitás Tamás MAFC MVLSZ010096A16 2014-11-09 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Truszka Zerind Attila OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ021547A16 2022-04-10 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság brutalitás
Truszka Csanád Kemenes OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ018291A16 2022-03-19 2/2 Budapesti Ifjúsági Bajnokság (20 Brutalitás
Turnai András Levente Pécsi Vízilabda Kft MVLSZ009968A16 2016-11-20 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Turnai András Levente Pécsi Vízilabda Kft MVLSZ009968A16 2018-11-17 1/1 Férfi OB I/B Tiszteletlenség
Türei Zsolt Ceglédi Vasutas Sport Egyesület MVLSZ000596A16 2020-11-14 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Ubovic Nemanja FTC Waterpolo Kft. MVLSZ029627A17 2019-02-23 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Utassy Péter Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ013343A16 2017-03-12 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Utassy Péter Budapesti Honvéd Sport Egyesület MVLSZ013343A16 2018-03-18 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Ürögi Bese Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ009100A16 2017-01-22 3/3 Budapest Diapolo Téli Kupa 2017 Brutalitás
Ürögi Bese Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ009100A16 2019-03-09 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Váczi Kristóf Csepeli Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ000762A16 2017-02-26 2/2 BVLSZ Gyarmati D. Felnőtt Feljelentés
Vadóc Dávid Árpád Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ017407A16 2017-11-26 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Vadóc Dávid Árpád Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ017407A16 2021-02-14 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Vági János Dániel Semmelweis Egyetem Sport Klub MVLSZ008603A16 2017-10-07 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Valkó Bence OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ013878A16 2016-04-02 3/3 BVLSZ Gyermek 2002 Brutalitás
Vámosi Bertold UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ012727A16 2021-02-27 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Vámosi Bertold UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ012727A16 2018-04-15 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Vámosi Áron MAFC MVLSZ013619A16 2016-10-09 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Vankó Gábor BVSC- Zugló MVLSZ32695A18 2022-03-20 1/1 Budapesti Felnőtt Bajnokság Piros lap
Vankó Péter Oázis Sport Club MVLSZ013490A16 2022-04-27 2/2 Budapesti Felnőtt Bajnokság Brutalitás
Varga Ákos Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ010053A16 2018-03-18 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Feljelentés
Varga Sebastian Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ029439A17 2018-04-14 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Varga Zsolt Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ007939A16 2018-03-10 2/2 Férfi OB I Feljelentés
Varga Dénes FTC Waterpolo Kft. MVLSZ003229A16 2019-04-27 2/2 E.ON Férfi OB I Feljelentés
Varga Ákos Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ010053A16 2018-10-28 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Tiszteletlenség + feljelentés
Varga Bence Bendegúz Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ017362A16 2019-05-05 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Varga Ákos Pécsi Egyetemi Atlétikai Club MVLSZ010053A16 2016-01-23 3/3 Vízvári Kupa 2016 Feljelentés
Varga Zsolt Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ007939A16 2018-03-31 3/3 Férfi OB I Feljelentés szezon végéig felfüggesztve
Varga Levente Győri Vízisport Egyesület MVLSZ011125A16 2016-03-14 3/3 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Varga Csanád UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget MVLSZ020671A16 2020-10-18 1/1 Fiú Serdülő Piros Lap
Varga Zsolt Kaposvári Vízilabda Klub MVLSZ007939A16 2019-10-27 1/1 Férfi OB I/B Piros lap
Varga Vanda Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ014736A16 2015-11-22 3/3 Leány Ifjúsági Brutalitás
Varga Attila Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club MVLSZ003509A16 2019-11-18 2/2 Férfi OB II Brutalitás
Várnagy Miksa Tatabányai Vízmű Sport Egyesület MVLSZ014894A16 2016-05-08 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Várnai Kristóf OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ007103A16 2021-11-24 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Várnai Kristóf OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ007103A16 2020-12-11 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Váry Bence Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ011586A16 2015-02-08 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Vásárhelyi Vince OSC Vízilabda Sport Kft. MVLSZ008299A16 2017-04-01 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Vecseri László Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ010890A16 2017-05-13 1/1 Férfi OB II Feljelentés
Végh Szabolcs Marcell Egri Vízilabda Klub MVLSZ016335A16 2015-12-06 3/3 Fiú Gyermek Feljelentés
Vékony Ákos Szegedi Férfi Vízilabda Csapat KFT MVLSZ012788A16 2017-04-28 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Veress Botond OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ015660A16 2019-02-03 2/2 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Vértes Márk Dániel Kanizsa Vízilabda Kft. MVLSZ009519A16 2018-02-25 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Vértes Márk Dániel Kanizsa Vízilabda Kft. MVLSZ009519A16 2018-04-28 2/2 Férfi OB I/B Feljelentés
Vezényi B Bendegúz KÓPÉ Dunakanyar Sportszolgáltató Kft MVLSZ016682A16 2018-02-17 3/3 BVLSZ Gyermek 2004 Brutalitás
Vigh Gergő Cívis Póló Vízilabda Sportegyesület MVLSZ013823A16 2018-02-04 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Vigh Tamás Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ000919A16 2021-09-26 1/1 Budapesti Felnőtt Bajnokság Piros Lap
Vigh Tamás Váci Vízilabda Sport Egyesület MVLSZ000919A16 2020-09-20 2/2 Budapesti Gyarmati Dezső Feljelentés
Vigvári Vince OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ014665A16 2020-12-15 2/2 Fiú Ifjúsági Brutalitás
Vincze Márk Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ004070A16 2021-04-10 1/1 Férfi OB I/B Piros Lap
Vincze Márk Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ004070A16 2014-12-06 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Vincze Bence Zsolt MAFC MVLSZ010950A16 2017-04-23 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Vincze Márk Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ004070A16 2018-04-14 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Vincze Márk Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ004070A16 2016-05-21 4/4 Férfi OB I/B Brutalitás + feljelentés
Vincze Bence Zsolt MAFC MVLSZ010950A16 2015-12-13 3/3 Fiú Serdülő Brutalitás
Vincze Szabolcs Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület MVLSZ013512A16 2022-02-12 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Vindisch Ferenc Kaposvári Vízilabda Klub Kft. MVLSZ003487A16 2018-11-07 1/1 E.ON Férfi OB I Tiszteletlenség
Virányi Levente Mór Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. MVLSZ023297A16 2019-03-22 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Feljelentés
Virányi Levente Mór Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. MVLSZ023297A16 2018-03-04 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Vízvári Bence Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ012002A16 2018-03-04 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Vlachopoulos Angelos Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ029631A17 2019-10-26 2/2 BENU Férfi MK Brutalitás
Vlachopoulos Angelos Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ029631A17 2019-04-17 1/1 E.ON Férfi OB I feljelentés
Vogt Vivien BVSC- Zugló MVLSZ010806A16 2018-11-10 2/2 Női OB I Brutalitás
Vojnár Gergő László Szegedi Vizipóló Suli MVLSZ014362A16 2017-10-29 3/3 BENU Fiú Gyermek Brutalitás
Vozár Bálint István Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub MVLSZ018990A16 2019-02-03 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Vörös Viktor Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ003233A16 2015-01-31 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Walton Kristóf Márk Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. MVLSZ019357A16 2022-03-13 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság brutalitás
Yingyi Gao Szentesi Vízilabda Klub MVLSZ030074A17 2017-12-17 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Zácsik Tamás Oázis Sport Club MVLSZ004119A16 2022-01-29 2/2 Budapesti Téli Kupa Feljelentés
Zácsik Tamás Oázis Sport Club MVLSZ004119A16 2022-02-13 4/4 Budapesti Felnőtt Bajnokság Brutalitás
Zalánki Gergő Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ005623A16 2019-05-01 1/1 E.ON Férfi OB I Piros lap
Zalánki Gergő Külföldön Játszó Játékosok Virtuális Egyesülete MVLSZ005623A16 2020-12-11 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Zatykó Levente Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club MVLSZ011453A16 2019-03-24 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás
Závodni Lajos OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ012393A16 2016-11-13 3/3 BENU Fiú Serdülő Brutalitás
Zentai Tamás Oázis Sport Club MVLSZ005891A16 2019-04-28 2/2 Férfi OB I/B Brutalitás
Zivko Gocic Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. MVLSZ012060A16 2014-10-22 2/2 E.ON Férfi OB I Brutalitás
Zsarkó István Szegedi Vízilabda és Tömegsport Klub MVLSZ005142A16 2016-02-13 2/2 Férfi OB II Feljelentés
Zsiga Kristóf Sportliget Sport Egyesület MVLSZ014005A16 2015-02-08 3/3 Fiú Gyermek Brutalitás
Zsigmond Enikő Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. MVLSZ32829A18 2021-01-31 2/2 Leány Serdülő Brutalitás
Zubrits Péter Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület MVLSZ015369A16 2021-12-21 2/2 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság Brutalitás
Zywny Botond Miklós OSC Vízilabda Sportegyesület MVLSZ009888A16 2017-03-19 3/3 BENU Fiú Ifjúsági Brutalitás